• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
tak co sa tyka pohlavia - ja som pri prvej chcela vediet, manzel nie. ked som bola v 20tt na uzv, tak som sa pytala dr, ci to vidno a ona, ze ano a ze mi to nahra na videokazetu, ze si mame doma pozriet. no prisli sme domov a kazeta prazdna - nic tam nebolo - mali to pokazene. ale tak sme dedukovali,ze asi chlapec - ze to je lepsie poznatelne pre laikov - a tak som si az do konca myslela, ze to bude chalan. a mala som prekvapko :slight_smile:
30. črc 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta - uff, tak ja zase ovocie milujem, dokazem ho jest na tony - ale co som vzdy milovala melony, teraz mi vobec nechutia. tak snad najdes nieco, co ti bude chutit :wink:
30. črc 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav: no to bylo poradny prekvapeni :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta mne pri prvom tehu tiež nechutili moc zrovna zdravé veci skôr údenáče, zavináče a sladkosti na kvantá :grinning:
A pred pôrodom som zistila, že som pribrala 29 kg :fearful: :grinning: Tak teraz sa toho určite vyvarujem teraz si už namôžem dovoloiť tolko pribrať, keďže som po pôrode nezhodila na moju pôvodnú váhu. :grinning:
30. črc 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav snazim sa jest aspon jablka, ale fakt sa musim nutit. Chuda moje babo, dufam, ze ma z coho zit :sweat_smile:
30. črc 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katustek - presne. ja tiez dufam, ze az tak vela nepriberem. len v poslednom obdobi som furt hladna :unamused:
@katustek a ja som schudla 2kg :confused: nechapem ako...
@sharlotta, tak to uz vazis 3 kg? tak to by te do toho baglu mohla vzit :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. črc 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
dokonca volali mojho muža na sálu aby im pomohol dať ma dole z operačného stola :grinning: jaj tá hanba ešteže som bola v CA :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. črc 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katustek: ja uz vazim ted hrozne moc :frowning2:
30. črc 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ja som teraz tiež niečo schudla 2,5 kg ale to zato, že mi bolo velmi zle a dosť som zvracala pri malom takto som už mala +4 ale aj keď sme schudli, bábo si zoberie čo potrebuje :wink:
30. črc 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jedna moja znama ked bola tehotna, tak som ju nevidela jest nic ine, ako sladkosti. Rano si dala 2 keksy na ranajky. Na obed palacinky, na olovrant gofry a na veceru zase keksy. A nemala ani thu cukrovku, ma zdrave babo a ked jej teraz hovorim, ze trebars to nemozem, alebo to by sa v tehotenstve nemalo, tak na mna pozera, ze heeeej? A ja som to jedla...A dokonca si aj dala sem-tam velke pivo. Miestami aj 2x za den. A dieta fakt uplne zdravucke!
30. črc 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katustek no, len ja uz vazim teraz 50kg, tak dufam, ze uz nepojdem viac s vahou dole a ja som ani nezvracala. :confused:
30. črc 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce z fotky to tak nevypadá aj ja vážim dosť a ešte keď určite 15-20 priberiem bude z čoho zhadzovať :sweat_smile:
30. črc 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
sharlotta: podle me muzes uplne cokoliv, snes na co mas chut, protoze pokud mas na to chut, tak to telo a male potrebuje (teda krome syroivych mas a vajec a mekkych syru, ktere mohou obsahovat bakterie a jatra). I ja piju pivo a proc ne, kdyz mi chuti :grinning:
30. črc 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katustek: no nevypadam, ale bohuzel jsem :confounded:
30. črc 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta tebe asi skôr nechutí jesť ale to určite prejde :wink: mne teraz ako prestalo byť zle tak mi začalo aj nejako viacej chutiť :grinning:
30. črc 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce ja som pivo milovala. Som sa smiala, ze ked som prisla z prace domov, lahla som si na gauc, otvorila pivo a manzel robil veceru :grinning: (jeho bavi varit a takmer o vsetko jedlo sa u nas stara on). Ale teraz mi pivo akosi vobec nechuti, ja neviem....Mozno som schudla aj koli tomu, ze nepijem pivo :confused: Ale teraz pre zmenu mam strasnu chut na biele vino, joj, ako by som si dala, normalne by som hltala. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. črc 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce inak aj ja mám dosť často chuť na pivko :grinning: minule som si kupovala nealko ale také čapované je iné :sweat_smile:
30. črc 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeeeeeeej, gratulujem vsetkym maminkaaaam...ja som o rok skor...februar2010, i ked to bol nakoniec 19.12.2009 :wink:
30. črc 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta: no tak si dej sklenicku, nesmis vypit celou flasku, ale sklenicka ti vubec neuskodi :wink:
@katustek: tak si dojdi, ja jdu dneska na pivo :grinning:
30. črc 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olifcek jeeej, ty mas malu Oliviu :slight_smile: Aj my uvzaujeme nad tymto menom, ale zda sa, ze okrem nas sa nikomu nepaci :frowning2: A gratulujem, ze nakoniec vsetko dobre dopadlo. :wink:
30. črc 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce asi si dam, v pondelok k nam pridu na navstevu Poliaci, co sme spolu byvali v UK na tyzden, tak si dam s nimi :slight_smile: To je vlastne to dievca, co som o nej pisala vyssie, uz maju 2 deti a ona vobec nic nestudovala, co moze a co nie.
30. črc 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olifcek ďakujeme, ako vidím malinká sa narodila o 6 týždňov skôr? Ste mali také vianočné bábo :slight_smile: Inak Olívia velmi pekné meno . Prajem jej vela, vela zdravíčka.
30. črc 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce dobre prídem a pôjdeme na jedno :grinning: práve som si objednala vrtulník :wink:
30. črc 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako nemusite me poslouchat, ale ja bastima piju na co mam chut :grinning: , protoze si myslim, jak na to mam chut, tak to asi potrebuje jak male tak i ja :grinning:
30. črc 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky těhulky posílám vám odkaz na jednu stránku s výbavičkou včetně kočárků, některé věci jsou fakt pěkné, tak se podívejte :wink: www.chytramama.com
30. črc 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce :grinning: A myslis, ze potrebuje pivo? :stuck_out_tongue_closed_eyes: No ved bude spravny Cech, uz od mala na pive odchovany/a :grinning:
30. črc 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ono v pivu nejsou aspon zadne chemikalie jako v dzusech :grinning: , tatka rikal, jeste dodat jedne vitamin (ted si nepamatuju jaky), tak je to nejzdravejsi piti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek