• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@sunny1112 Ja som mavala bezne taky tlak a nedavno mi mama namerala 95/58 :sweat_smile: Ja som odpadavala v celku bezne, ale ked som zacala pit kavu, tak sa to upravilo. Odkedy som sa dozvedela, ze som tehotna, prastala som pit kavu a tlak zase isiel dole, tak som pre istotu znova zacala pit. Raz som v cakarni odpadla tak, ze som si rozbila cely ksicht a odhryzla spicku jazyka :confounded: Tak radsej nebudem riskovat. a na poslednej poradni mi uz namerala 110/70 :slight_smile:
31. črc 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 To uz sa zavaraju uhorky? :confused: Ja som to este nikdy nerobila, ale chcela by som...
31. črc 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta veru zavárajú :slight_smile: ja to robím zase každý rok.....ale zaobišla by som sa keby nemusím :sweat_smile:
31. črc 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 - jaj zavarane uhorky - mnam :slight_smile: ale tiez nezavaram, ja mam taku malu kuchynu, ze mat na to taky obrovsky hrniec ...nemam kam dat ... ale berieme zasoby od svokry momentalne :slight_smile:
31. črc 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 Zavaris aj mne zopar flias ? :grinning: Ja uz ani neviem, co je to zavaranie. Kedysi nasi zavarali, ked sme boli deti. Ja by som chcela len koli tomu, ze by som chcela take fakt kysle uhorky. Moja svokra do nich dava mrkvu a cesnak, ci co :confounded: Ja by som chcela len uhorky a take kysle.
31. črc 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav no tento rok berieme uhorky od svokrovcov nám sa neurodili :unamused: ja ich sterilizujem v trúbe :dizzy_face:
@sharlotta ja milujem také poriadne kyslé aj také robím :grinning: :grinning: manžek najskôr nebol zvyknutý,ale teraz chutia aj jemu také-no zavarila by som ti to by si sa musela zastaviť zjesť ich :grinning: :dizzy_face:
31. črc 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 ved do Piestan nie je daleko :grinning: , zastavim sa, ked treba :grinning:
31. črc 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 - v rure? ano??? tak mi mozes do IP poslat recept - ked budes mat cas :wink:
31. črc 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky,,,co dnes idete varit?
31. črc 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka Ja idem varit kuraci paprikas a uhorkovy salat. Strasnu chut mam na uhorkovy salat. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. črc 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta byvas daleko?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. črc 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja zrovna robím zapekanú papriku plnenú cukinou a syrom.a k tomu pečené zamiaky.mňam
31. črc 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav dám ich do rúry poličku samozrejme na samí spodok,teplota 250 do plachu dáš vudu asi po polky a hned ako v nich začnú,,behať bublinky,,vytiahneš a je to :dizzy_face:
@sharlotta tak dobehni :grinning: pár ti odložím :grinning:
kočky som hrozne nemožná pred chvílou som rozbila manželovi nealko pivo smrad a črepi po celej kuchyni
31. črc 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka no, pokial byvas v BB, tak len nejakych 250km :grinning:
@mimina321 ok, dohodnute :wink: A nic si z toho nerob, moj muz rozlial cervene vino po celej obyvacke, ked sme tu mali navstevu, tak rozhadzoval rukami, ze buchol do flase a oblial nas bezovy gauc a pol steny, ktora je mimochodom biela...Takze to pivo je este v pohode. :wink:
31. črc 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta no našťastie si to odniesla len dlážka :unamused:
poumývala som to ked to vyschne povysávam,až by tam boli ešte drobné kúsky skla a potom znova umyjem lebo sa to lepí :angry: a moja yoršírka sa práve teraz tadial najviac potrebuje prechádzať :rolling_eyes: tak a mám o robotu naviac :rolling_eyes:
31. črc 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 možno by si dala :grinning: :grinning:
31. črc 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby uz asi od 10. tyzdna ma bolieva panva a chrbat nemate niektora podobny problem pripadne nieco na zmiernenie???
31. črc 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 hod sem recept, znie to velmi chutne :dizzy_face:
31. črc 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tak se musim pochlubit, uz mame postylku :grinning:
31. črc 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce krasna :slight_smile: uz len babatko do nej :wink:
31. črc 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to si jeste pockam 6 mesicu :grinning:
31. črc 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta - ja mám tiež odjakživa nízky tlak a pár rokov dozadu som tiež bežne odpadávala. Ja som aj pri prvom tehotenstve pila kávu a aj teraz - ináč by som nemohla existovať. Keď som bola na poslednej kontrole - tak mi sestrička namerala tlak 100 na 50 a to som ráno mala kávu. :slight_smile:

Ja som dnes varila závitky z kuracích pŕs na prírodno plnené šunkou a syrom a k tomu som urobila syrovú omáčku, ryžu a hranolky.
31. črc 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaam! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. črc 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
cutce...je nádherná!!!!! určitě se mimískovi bude moooc líbit!! a co že ste si ji pořídili tak brzo? já sem zase dneska celý odpoledne vybírala kočárek a už v tom mám takový zmatek, že si snad nevyberu...přítelovi se líbí jeden a nějak to už neřeší xD nojo chlapi, a jaké favority máte vy?
31. črc 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte. Tak sa s Vami napokon musím rozlúčiť - vo štvrtok sme prišli o naše miminko :frowning2: :frowning2: :frowning2: Dala som mu meno Anežka, aj keď neviem, či to bolo dievčatko. Dnes som sa vrátila z nemocnice. V marci sme prišli o prvé a teraz o druhé, celý svet sa mi zrútil, neviem, ako to zvládnem a neviem ani, kedy sa odvážim znovu otehotnieť, určite bude dlhšia pauza. Teraz nemôžem na to ani pomyslieť.
Tak sa mi majte pekne. Veľmi, veľmi Vám držím palčeky a želám Vám, nech sú z Vás všetkých vo februári alebo tak nejak približne, šťastné maminy.
31. črc 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luthy je mi to velmi luto :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
31. črc 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 dobre vedit, ze uz sa zavaraju uhorky:slight_smile:)) ja ich robim v klasickom sladkokyslom naleve, ale nemam recept na take poriadne kysle, nemozes mi poslat na IP? alebo, ved to hod aj do plena, nech vedia aj ostatne:slight_smile:))
31. črc 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luthy moja, je mi to strasne luto... :cry:
31. črc 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja som dnes nevarila nic:slight_smile: boli sme sa najest von, dala som si brokolicu a drahy ma provokoval s bryndzovymi haluskamiiiiiiiiiiiiiii....mnam, hned by som si dala:slight_smile:)) Ale inak mam momentalne chut na kysle:slight_smile:)) kysle uhorky a kysla kapusta...mnam mnam:slight_smile: Neviete, ci mozeme pit urologicky caj? nejak ma zacala pobolievat oblicka a caj stale zabral, len ked uz tolko druhov cajov nesmieme, tak neviem, ci ten urologicky je ok alebo nok:(
31. črc 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 posles mi recept na tu zapekanu papriku? Znie to zaujimavo:slight_smile:
31. črc 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek