• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
Dnes som drahemu povedala, ze uz zacnem pomaly nakupovat vecicky, tak na mna pozrel, ci mi sisi:slight_smile:)) ze este ani neviem, ci to bude on alebo ona...hmmm, tak musim este mesiac-dva pockat...ale som mu pohrozila, ze v decembri, ked sa uz budem iba gulat a nebudem mat vsetko kupene, takze bude nakupovat on:slight_smile:))
31. črc 2010 v 17:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@cutce jéééééj,nádherná postielka :slight_smile: :slight_smile: ,dúfam,že aj my zoženieme takú :slight_smile:
@luthy to je mi lúto :cry: viem,že to je tažké....posielm vela pozitývnej energie....
31. črc 2010 v 19:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Čo sa týka mojich výsledkov:krvné výsledky sú všetky v poriadku.Boli sme aj na "3D"sone(nemyslím si,že to bolo 3D sono,ale nevadí).Mrňúsik má 6,2cm-je o 5 dní vačší ako by mal byt :slight_smile: ,ale doctor povedal,že to je v poriadku.Našli sme nosovú kostičku a všetky hodnoty sú normálne,takže riziko na downov syndrom je strašne maličké-skoro žiadne.Takže by sme mali byt úplne zdravučký :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .tfuj,tfuj,tfuj-nech nič nezarieknem....Jediné,že mám krvnú skupinu 0negative a moj muž Apozitive....lekár ma tým trochu vystrašil a hned ma poslal na krvný test na protilátky.Je negatívny-zatial.Dúfam,že to už tak zostane.Tu z toho robia trošku vedu a strašia človeka,le čo som sa dočítala na internete a tiež som volala mojemu lekárovi na Slovensko,povedal,že to nič hrozné nieje a nemám sa čoho báť.Dúfam,že to je naozaj tak a všetko dotiahneme do štastného a hlavne zdravého konca...
31. črc 2010 v 19:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@suzanna85 gratulujem k vysledkom som rada ze aj my sme na tom podobne a zaroven to prajem vsetkym...sice obavy budeme mat stale ale ved budeme maminy a to k tomu patri no nie??? :wink:
31. črc 2010 ve 22:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre ranko tehulky:slight_smile:)) Ako sa dnes mate???
1. srp 2010 v 09:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@luthy velmi,velmi ,velmi mi je to luto :cry: Drzkaj sa!
@leonard2002 bryndzove halusky jedavam uplne bezne. Vsetka bryndza, co je v obchodoch je pasterizovana. Zo zaciatku som si ale kupovala termizovanu bryndzu, ktora je uplne bez mikroorganizmov. Do pasterizovanej bryndze ich potom umelo pridavaju, ale aj tu mozme jest. Nemali by sme jest jedine nepasterizovanu bryndzu a tu zozenies dnes jedine na salasi. :wink: Takze kludne si daj.

My sme sa dnes hned po prebudeni rozhodli ist do Valtic, takze dame ranajky a padame. :slight_smile:
1. srp 2010 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta jeeeeeeeeeeeej, si ma potesila....aj si ich dnes dam, veru:slight_smile:)) pekny vylet, aj my ideme vyletovat;)
1. srp 2010 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte.
@luthy je mi veľmi ľúto,čo sa vám stalo,určite to moc bolí.Držím palčeky,nech si čo najskôr v poriadku a nech sa zahojí aj dušička :wink:
1. srp 2010 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@cutce peknučká postieľka.my máme podobnú,ale vo bledú - buk.

@leonard2002 z papriky odkrojíš vršok,vyčistíš ju, na spodok to tej špičky natlačíš nejaký syr,ja som dávala trojuholníčkový,ale môže byť aj črievkový,na to dáš trochu podusenú cuketu,ozaj stačí len trochu,aby sa potom úplne nerozvarila,mne hrozne teraz chutia cesnakové veci,takže ja som tam švihla aj cesnak,na to ide opäť syr a uzavrie sa to hrubšík koliečkom špekačky alebo jemného párku(takých tých hrubších,nie klasických).na panvici,na troške oleja opiecť do ružova,dať do vypekacej misy a zapiecť,stačí zhruba tých 15min.môžeš si k tomu spraviť aj syrovú omáčku a zaliať ich tou omáčkou.
keď je to hotové,nevyzerá to moc vábne,ale je to fantastické..mne osobne to chutí viac,ked je to trochu ochladnuté,skôr vlažné.keď je to horúce,syr je moc roztečený.
Dúfam,že vám bude chutiť. :wink:
1. srp 2010 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@moniciak dakujem....a tiež blahoželám :wink: ....aby sme mali už len takéto pozitívne správičky..VŠETKY Z NÁS :wink:
1. srp 2010 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@luthy to mi je moc lúto moja,prajem vela síl :pensive: :frowning2: :pensive:
1. srp 2010 v 11:55  • Odpověz  • To se mi líbí
baby aj vam uz prechadzaju ranne nevolnosti??? vcera mi bolo zle len tak trochu a dnes len tak zeby sa nepovedalo...najprv som sa zlakla ale vraj je to v poriadku ze si telo zvyka na tehotenstvo tak sa tesim lebo mi to uz liezlo na nervy :grinning:
1. srp 2010 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@moniciak mne už je tiež pár dní lepšie :slight_smile: ....dúfam,že sa to už bude len a len zlepšovat....Však už je tu pomaly koniec prvého trimestra...:slight_smile:
1. srp 2010 ve 13:44  • Odpověz  • To se mi líbí
těhulky chtěla jsem se zeptat, když si koupím postýlku bez nebes, dají se tam pak nějak přidělat??
1. srp 2010 v 16:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@neelaa jasné predáva sa na to konštrukcia :slight_smile:
1. srp 2010 v 17:04  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte babulky,je tu niekto,alebo dnes všetky výletujete,háá? :slight_smile:
1. srp 2010 v 17:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, my sme doma.. Maly má od piatka horucky:( takze nič moc
1. srp 2010 v 18:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@sunny1112 tak to teda vážne nie je nič moc... :frowning2: hádam ho to už čoskoro prejde :wink: želám skoré uzdravenie :wink:
1. srp 2010 v 18:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@suzanna85 Dakujeme;) snáď sú to len zuby..
1. srp 2010 v 18:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@sunny1112 ak má len horúčky,tak je to celkom možné....neboj.čoskoro budete fit :wink: Ani zúbky nebudú trápiť donekonečna :wink:
1. srp 2010 v 18:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@suzanna85 Vsak už len posledné štyri čakáme;) už sme si so zubami užili.. A ináč gratulujem ku kontrole, ja idem zajtra..brrr.. Bojím bojím..
1. srp 2010 v 18:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@sunny1112 dakujem :slight_smile: a neboj.Skor by si sa mala tešit :wink:
1. srp 2010 v 19:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@suzanna85 tesim sa, že uvidim malicke, len tie hnusne merania neznášam.. ;(
1. srp 2010 v 19:24  • Odpověz  • To se mi líbí
1. srp 2010 v 19:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Vždy sa bojím, aby bolo všetko ok.. A teraz dúfam, že už budem mat maternicu dobre otocenu..
1. srp 2010 ve 20:18  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte kocky

mne dnes dosiel duphaston,,neviem,kde ho zajtra idem zhanat, kedze doki ma dovolenku,,,a inak ma desne boli zub mudrosti,,,a celkovo citim,ze sa mi oslabuju zuby,,,k tym nevolnostiam,,,ja ani necitim,ze by som bola tehu
1. srp 2010 ve 20:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka Ten tvoj doktor je pekne nezodpovedny :angry: asi by som si od neho vzala kartu na tvojom mieste... Ked, tak chod na pohotovost, alebo nemas nejakeho znameho, co by ti to predpisal?
1. srp 2010 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta nemam,,ved som jej vravela, ze nech mi predpise dost ,ze nemam kam bezat,,vsak prveho jula som u nej bola a dala mi 3 krabicky,,a kontrolu mam az 19teho,,a dnes vecer vezmem poslednu,,,inak co som citala na nete,,ze v druhom trimestri sa neda urcit termin porodu tak presne ako v prvom??,,a tiez tie testy na vrodene vady,ze sa robia do konca 13tt,,a tie som hlavne chcela, bo mam postihnuteho brasku aj synovca,,vsetko som asi zameskala,,,to uz budem na konci 15tt ked k nej pojdem....a krce mavam desne niekedy,,
1. srp 2010 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
aj som pisala jednemu dokimu,,je ochotny ma vziat,,lenze to najprv musim ist ku svojej doki sa odhlasit,az potom ma vezme,,a ona tu do 19teho nie je,,,ja som taka na nu nasrata,,prepacte za vyraz
1. srp 2010 ve 21:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka tie testy sa mozu predsa robit aj v 15tt...vsak tak sa aj robievali nie? to len teraz niektori lekari robia aj v 13tt aj v 15 alebo tak nejak a tie hodnoty sa nejak priemeruju...aspon tak mi to tvrdil moj lekar...a co sa tyka liekov, tak musi niekto zastupovat Tvojho lekara... Mne tak tiez doslo zelezo pocas prveho tehu a isla som do ambulancie lekarky, ktora zastupovala a ona mi predpisala..vobec ziadny problem v tom nebol..
1. srp 2010 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek