• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@sunny1112 no ja som chcela absolvovat aj aj,,proste vsetko co sa da, kedze to mame v rodine,,zajtra tam zbehnem pozriet
1. srp 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka urcite chod :slight_smile: neboj, vybavis si to v pohode :slight_smile:
1. srp 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1112 len by som uz drobca rada videla :frowning2: :frowning2: :frowning2: niekedy ma pochytia vselijake myslienky,,ta kontrola je desne daleko
1. srp 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka to Ti verim, musime len verit, ze vsetko bude Ok :slight_smile:
1. srp 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1112 ja viem,,len aspon nejaky priznak keby bol,ze je vsetko ok
1. srp 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak neviem,ci si to domyslam alebo co, ale vcera v sprche, ked som si tak na brusko pustala prud vody,,tak sa mi taka gulicka posuvala zo strany na stranu,,vzdy mi to vydulo na opacnu stranu ako bola voda,,,a zasa ked som sa mydlila, tak vzdy tam,kde som mala ruku,,,a to sa mi uz stalo 3 dni po sebe
1. srp 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka trochu nerozumiem...nejaka podkozna???
1. srp 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak neviem to opisat, proste mi vyduje brusko do jednej strany,,,to som postrehla aj dnes, ked mi priatel hladkal brusko, ze kde dlhsiu dobu bola jeho ruka, tam mi vydulo
1. srp 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten víkend neuveriteľne rýchlo ubehol ako vždy. :slight_smile: Ešteže počasie bolo pekné. :slight_smile:
1. srp 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka prepac ak sa ti nechce to vypisovat tak v pohode ale necitala som strany dozadu...preco sa tak bojis ci nebude vsetko v poriadku??? mas nejake ine problemy??? inak to mohlo byt z nejakych traviacich problemov...ja som mala krce a musela som cely 10. a 11. tyzden brat lieky na zapchu...
1. srp 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak bojim sa, lebo som v tom tyzdni, v ktorom som uz raz potratila,,,a hlavne vtedy som nemala ziadne problemy,,ani som nekrvacala,,tak o to sa viac bojim,,,plus mam postihnuteho brata,,aj sestra ma postihnuteho syna,,tak sa tiez toho trochu obavam
1. srp 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka a potom ako ti to zistili??? neboj sa vsetko bude v poriadku ved kedy si bola najblizsie na ultrazvuku???
1. srp 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak no na beznej kontrole mi to zistili,,podla sona,,kebyze tam nie je so mnou priatel,tak neviem,,by som sa tam zrutila,,,,no na sone som bola 1 jula,,,a teraz ked sme sa vratili z dovolenky na pohotovosti co som bola,,,asi pred 2tt
1. srp 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka nechcem sa v tom velmi rypat ale ak ti to predtym zistili v 12. tt tak si nemusela potratit prave vtedy ale aj skor...okrem toho v tomto case uz nie je velmi velke riziko potratu tak sa neboj... :wink:
1. srp 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak mozno tak tyzden plus minus,,,to som chodila na kontrolu kazde dva tt,,,prave preto,ze mame v rodine postihnutie,,ale to som mala ineho dokiho,,neviem,co som si ten 12tt tak zafixovala,ze sa ho tak desim,,ale spomienky su spomienky,,toho strachu sa uz asi do konca tehu nezbavim
1. srp 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 mnamky, uz sa tesim:slight_smile: dakujem za receptik...
2. srp 2010 v 06:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mam dnes posledny den v praci pred dovolenkou, tak vam prajem vsetkym krasny den, ja si to idem odkrutit:slight_smile:
2. srp 2010 v 06:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, zdravim po delsi dobe...s pritelem se chystame v zari vzit, o vikendu jsem si vybirala saty pro tehuli, ted nejak nevim, ktere si vzit, prosim o radu:slight_smile: viz me album http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=650647 :slight_smile: dik moc
2. srp 2010 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj po víkendu
@imzadi blahopřeju :wink: mě se líbí :frowning2: fotoč.4 :wink: nelehký úkol, co?
2. srp 2010 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi oprava......mě se líbí :slight_smile:
2. srp 2010 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj imzadi,
mne sa najviac pacia tie posledne, obrazok c. 14, tie ti podla mna najviac pristanu. ale dolezity je aj material a pocit. ja som si vyberala saty podla toho v ktorych som sa najlepsie citila. ale nevydavala som sa tehotna.
2. srp 2010 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi Ahoj, gratulujem! Mne sa vsetky co si skusala zdaju strihovo velmi podobne, najviac z nich sa mi pacia tie uplne posledne. Ja by som volila uplne iny strih- "grecky", prestrihnuty pod prsiami a volne cez brusko. V takom podla mna vyzeraju tehulky najlepsie, hlavne ked brusko este stale bude rast :slight_smile:
2. srp 2010 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, @imzadi - mne sa paci tiez bud fotka c. 4 alebo tie cervene (samozrejme vo farbe champagne) :slight_smile:
@el267 dekuju, mam dvoje favority a tyto mezi ne patri...me se totiz libi ty s cernou :sweat_smile: ale vsichni kolem rikaji, ze to ne:slight_smile:

@amigaa22 byly super pohodlne, nemaji zadne obruce, takze jsou lehounke, fakt super...

no ja fakt nevim :dizzy_face:
@imzadi S tym čiernym ti výborne sedia a tie červené. No skôr by som riešila tak ako palacinka ten grécky štýl. Skús take vyskúšať, uvidis ako ti sadnu. Niečo take ako mala zlatica puskarova na sebe po pôrode.
2. srp 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett ty jsem zkousela a vubec mi to neslusi:slight_smile: jsem proste na to moc selka:slight_smile: proto jsem je ani nefotila...
2. srp 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile:
jé tie šatky sú krásne
@imzadi mne sa najviac páčia tie s čiernym :wink: :wink:
kočky inak ja som aj zabudla napísať,že mi posunuli tp na 31.január,podla sona ale ako to nakoniec bude si rozhodne drobec
2. srp 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett podobné svadobné som mala aj ja :dizzy_face:
2. srp 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett jsou fakt krasny...ja teda zkousela vsechny bez raminek...
2. srp 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek