• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
mne inak neviem ako vypocital gyndos termin porodu - ked cez tehu kalkulacku mi to vychadza podla PM na 17.2., gyndos mi dal 21.2. a este nejaky datum tam mam, ze 25.2 a babo je pritom vacsie ako podla PM. tak neviem - ale vsak uvidime :slight_smile:
2. srp 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. srp 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi Ved Skus niečo take vyskúšať, uvidis ako ti sadnu. Kozy na to máš, ešte sa ti aj zvacsia a bruško v nich bude krásne. Nebude tá nič tlačiť. Môj názor:slight_smile: Len ako som vravela, treba skúšať, lebo nie každému sadnu a nemusíš sa ty osobne v tom dobre cítiť.
2. srp 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett :grinning: moc diky...v salonu mi rikali, ze je jeste cas, ze staci bohate prijit na zacatku zari...ale aspon jedny chci mit v zaloze :slight_smile:
2. srp 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.Aj mne víkend hrozne rýchlo ubehol. v sobotu sme grilovali,dodatočne oslavovali malého narodeniny a včera me boli na rybách.som si oddýchla po sobote.

@imzadi mne sa veľmi páčia tie s tým čiernym kombinované,alebo posledné,sú dobre šité pre bruško,tým,že je to tam nazbrané,dá sa to tam pekne povoliť.ak chceš,pozri môj album,ja som mala tiež nazberané cez bruško a vidávala som sa v 6mesiaci.ale keď budeš už v siedmom,asi by som si dala niečo úplne iné,niečo voľné cez bruško,lebo tie šaty sú dosť ťažké a ja som o polnoci bola šťastná,že ich dávam dole.
2. srp 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslela som niečo také,ako dala link
@arrett .ja som tiež niečo také chcela,ale nemali :frowning2: chcela som,aby bruško krásne vyniklo a nie aby bolo schované
2. srp 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 dik moc :wink: sluselo ti to...cerne to u me zatim vyhravaji:slight_smile:
2. srp 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi hod mi mail, poslem ti tie, v ktorych sa budem vydavat ja :slight_smile: a takto sa to tazko z fotiek vybera, vezmi si tie, v ktorych si sa citila najlepsie, ide hlavne o tvoj pocit a aby si bola spokojna :slight_smile:
2. srp 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko

@imzadi: blahopreji, na fotky se podivat nemuzu, mam zablokovany beremko :confounded:
2. srp 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce jakto:slight_smile: cos provedla? no ja je dala puvodne na MK, ale smazali mi je, ze je to proti pravidlum...takze Ti je muzu kdyz tak poslat mailem :wink:
2. srp 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi : napisu do IP, no jak jsem se vdavala, tak jsem tam byla kazdy den a jak nas monitoruji tak mi to po svatbe zablokovali :sweat_smile:
2. srp 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce :grinning: to je fakt mozny? husty....
2. srp 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hodne lidi tu bylo cely den na facebooku a i prez nekolikate varovani, ktere nepomohlo, tak nejake stranky zablokovali, ale me uz je to jedno, uz jen 5 mesicu tu budu :grinning:
2. srp 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi; tak me se libi ty druhy saty na obrazku cislo 4 a fotka je to cislo 17 :grinning: , ale pokud se ti libi ty bordovy, tak ty vypadaly taky moc pekne :slight_smile:
2. srp 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
oni ty bordovy dostanou i v kremove...proto jsem si je vyzkousela...ty jo, hodne lidem se libi ty s tou vleckou...hmmm...tak diky:slight_smile:
2. srp 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaky?
2. srp 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce no ty co se libi i Tobe:slight_smile: oni maji malou vlecku:slight_smile:
2. srp 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, no ona ta mala vlecka je mozna lepsi nez se tahat s dlouhou :wink: , ja jsem mela ten nejdelsi zavoj, jen na obrad a vypadalo to moc hezky, mela jsem tam maly kaminky :slight_smile:
2. srp 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: a dost uz o mych satech, aby nam nezrusili tema :wink: dik vsem za nazory!
2. srp 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
imzadi: a kdy mate termin? V kolikatem uz budes? A jak se citis?
2. srp 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
termin je 17.9. to bych mela byt 20+5, takze paty mesic...citim se ted mnohem lepe :slight_smile:
2. srp 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím vás těhulky, za chvíli jdu na prvotrimestrální ultrazvuk, snad už budou i výsledky krve a budu se moct těšit na zdravé miminko..:slight_smile:těhulky držte mi pěstičky!!!!!
2. srp 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
neelaa: neboj, vsechno bude v poradku, budu na tebe myslet, dej vedet :wink:
2. srp 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi mne sa tiež páčia šaty číslo 4.pristanú ti :slight_smile: Ale tiež sa viac priklánam k tomu kréckemu štýlu ako ti písali ostatné tehulky :wink:
@neelaa držíme pestičky :slight_smile:))neboj,všetko bude ok... :wink:
2. srp 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Suzi: ahojky, jak se citis?
2. srp 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 diky...

jinak jsem to zakrikla s tim, ze je mi lepe...prave jsem byla blinkat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. srp 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce ahoj :slight_smile:už pár dní mi je lepšie,len dúfam,že to nezakríknem :wink: a ty ako?v práci?
2. srp 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Suzi: tak tuk tuk tuk at se nic nezakrikne a je ti lip :slight_smile: , aspon si to konecne zacnes uzivat :wink:

no ja jsem v praci a jsem strasne moc unavena, ja chci domu :cry:
2. srp 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce :grinning: dakujem.....hádam už ano :slight_smile: No tak to ti teda nezávidím,byt v práci.Ja som doma a aj tak som strašne unavená....stále by som spala.Hlavne teraz,ked je tak horúco.Máme 40st. každý den.Zapínam klímu a skoro celý den prespím.Inak by som to asi nevydžala :rolling_eyes: Ked sa cítiš taká unavená,povedz to lekárke.Možno ta na nejaký čas vypíše a budeš doma.Odpočívat.....
2. srp 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja se muzu napsat sama, tady se jen zavola a je to v pohode, to kdyby bylo delsi jak tyden tak musis mit potvrzeni od lekare :slight_smile:
2. srp 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek