• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@cutce no vidíš....tak si ber pár dní volna:slight_smile:)))zajtra ideš na tretie sono,však?juj,teším sa za teba :slight_smile:)))držíme palce :dizzy_face:
2. srp 2010 ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Suzi: no rano jdu na krev a pak odpoledne jdu na UTZ+ triple testy takze dalsi krev :slight_smile:
2. srp 2010 ve 12:50  • Odpověz  • To se mi líbí
no jsem celkem zvedava, jestli je vsechno v poradku :sweat_smile: , mam i troschu strach :unamused:
2. srp 2010 ve 12:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@cutce to vela štastia, :slight_smile: pokial si dobre pamatam,tak ty odbery krvy moc nemusíš :wink: zvládneš,neboj.A potom daj vediet....
2. srp 2010 ve 12:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@cutce neboj....povedali sme,že budeme mysliet pozitívne!!!už stačilo všetkej tej negatívi....všetky z nás to už určite dotiahnu do štastného konca!!! :wink:
2. srp 2010 ve 12:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@cutce idem si troška lahnúť...spánku nikdy nieje dosť :grinning: ...
2. srp 2010 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Suzi: to se nekdo ma, ja bych sla hned do postylky :grinning:

tak znas to, dokud necitis pohyby tak nevis, az pak budeme citi pohyby, tak budes vedet, ze je v poho :sweat_smile:

tak papa
2. srp 2010 ve 13:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@cutce :stuck_out_tongue_closed_eyes: papa....a k tým pohybom-aj tie už čoskoro začnú:slight_smile:)))))
2. srp 2010 ve 13:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Suzi: papa a dobrou noc :slight_smile:
2. srp 2010 ve 13:19  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte kocky,,tak bola som za doki,,moja ma dovolenku, ale vedla v ordinacii mi sestricka ochotne predpisala duphaston,,a v cakarni ma chytil desny krc zasa,,tak ma aj hned brala k tej druhej dokine,,bola uplne zlata,,aj vyter mi spravila,ze nemam ziadne kvasinky, ani nic take,,,potom urobila sono,,a bola uplne uzasna,,ukazala mi vsetko,,som drobcovi videla aj rucicku,,,normalne sme prsteky tam naratali,,,sa tam vrtil dole hlavickou,,aj srdiecko mi ukazala,,aj nozicky,,hlavicku,,,prave si nieco strkal do pusy,,,boze babule,,taky to bol uzasny pocit, ze som sa tam normalne rozplakala,,joooj a uz mame vyse 6cm,,,napisala mi,ze som 12tt+4,,,podla PM mi to vychadza na menej,,ale nevadi,,som sa dost ukludnila,,,krasne mi ho poukazovala a uistila ma,ze je vsetko v poriadku,,ani ziadne cysty nemam,,,joooj tak sa tesim,,,a tu maternicu mam stale dozadu otocenu
2. srp 2010 ve 13:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka: tak to je skvely, ze je vse v poradku a videla jsi maly :slight_smile: , ja jdu zitra, tak uz se taky tesim :slight_smile:
2. srp 2010 ve 14:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka To je super, musel to byt krasny pocit, gratulujem! Nerozmyslas ze zmenis doktorku? Tato nova sa zda byt super.
Ja musim cakat do buduceho pondelka, to uz bude koniec aj 1. trimestra tak ak bude vsetko ok, uz sa konecne hadam ukludnim. Cudujem sa, ze este nikto nevymysel domaci mini-ultrazvuk, ktorym by sme si mohli kontrolovat babatka kazdy den :slight_smile:
2. srp 2010 v 15:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@pallacinka - suhlasim, keby nieco take existuje, mam doma :wink:
2. srp 2010 v 15:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@pallacinka: to by bylo skvely aspon nez se zacnou hybat :grinning:
2. srp 2010 v 15:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@cutce myslím,že by na takom domácom ultrazvuku dobre zbohatli:slight_smile:))))))))))
@mafynka supér,blahoželáme a myslím,že všetky tu sa s tebou strašne tešíme:slight_smile:))))))))))))))
2. srp 2010 v 15:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Suzi: no to jo, ze bych ho zkusila vynaleznout :grinning: :grinning: :grinning: , pak uz bych nemusela v zivote pracovat :grinning: :grinning: :grinning:
2. srp 2010 v 15:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@cutce v tom pripade si prosim nejaku proviziu, aby sme nemuseli pracovat obe :slight_smile:
2. srp 2010 v 15:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@cutce :grinning: :grinning: :grinning: hned prvý si objednávam ja :grinning: :grinning: :grinning:
2. srp 2010 v 15:44  • Odpověz  • To se mi líbí
pallacinka: no jiste nebude problem :wink: :grinning: :grinning: :grinning: , no dokazes si to predstavit? Kolik deti se rodi po svete to by byly miliardovy vydelky :grinning: :grinning: :grinning:

si myslim, ze uz nekde neco musi byt. jdu se juknout na google :slight_smile:
2. srp 2010 v 15:46  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: cheche pallacinka vymyslela ,cutce zhotovila,suzanna kúpila :grinning: :grinning: :grinning:
2. srp 2010 v 15:46  • Odpověz  • To se mi líbí
je nejaky pristroj na pocuvanie srdiecka - ale neviem presne ako sa to vola
2. srp 2010 v 15:52  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem tak rychle nakoukla a ono snad nic takovyho neni :grinning:
2. srp 2010 v 15:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@slavkav ano je.Videla som ho aj ja v mothercare obchode.No pokial viem,zaznamenáva tlkot srdca tetatka,až ked je troška vačšie....od nejakého 4-5 mesiaca...ale neni som si istá.A myslím,že ak je to tak,tak to ani velmi nepotrebujeme...to už nám vystačia dennodenné kopance v brušku:slight_smile:)))))
2. srp 2010 v 15:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@cutce tak načo čakáš holka? :slight_smile: zhotov nejaký:slight_smile:))))))))))))
2. srp 2010 v 15:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Suzi: to bych musela byt aspon trosku technivky typ, coz nejsem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , ale myslim, ze ho nevynalzeli ze zdravotnich duvodu :slight_smile: , neco v tom musi byt
2. srp 2010 v 16:01  • Odpověz  • To se mi líbí
:slight_smile: to je super plan! ja si skor myslim, ze by to bolo strasne drahe, to bude ten hacik skor ako zdravie, nepocula som, ze by to skodilo (aspon sa o tom zatial nevie- a keby aj, podnikavcov by to urcite nezastavilo :slight_smile:)
2. srp 2010 v 16:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@cutce ...takže nebudeš milionárka?...:( Pallacinka zabudni na provízie-žiadne nebudú...... :wink: Už len vydržte baby,už len nejaký ten mesiac a dočkáme sa tých vytúžených kopancov :grinning:
2. srp 2010 v 16:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@pallacinka presne....cigarety a mnoho iných vecí tiež škodia zdraviu a predávajú sa o 106...
2. srp 2010 v 16:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Suzi: ale budu, ale nebude to tak rychle. mam webovku, tak jeste si udelat jmeno, tak snad nekdy pristi rok :sweat_smile:
2. srp 2010 v 16:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@cutce good luck :grinning: ale nezabúdaj,že prvý vynález si objednávam ja:slight_smile:)))
2. srp 2010 v 16:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek