• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@suzanna85 ja som po svadbe asi rok-dva snivala o svadobnej agenture, len som sa nevedela nejak rozhybat. Ale myslim si, ze by to bolo celkom dobre, lebo poznam vela parov, co ziju v zahranici a len sa pridu zobrat na Slovensko. Ale aj pred svadbou sme sa pytali v jednej agenture, ze kolko by nas vysla u nich svadba, lebo ja tiez nebyvam doma a s vybavovanim to bolo trosku narocnejsie, a ich sum sa mi zdala strasne vysoka. No nakoniec nas svadba aj bez agentury vysla skoro rovnako. keby som to vedela dopredu, tak sa na tie zhony vykaslem a necham vsetko na nich.
2. srp 2010 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pallacinka dekuju :slight_smile: , zatim to nic nebylo :slight_smile:

Suzi: no ja je chci predat, ale nechci za par slupek, kdyz jsem za ne dala takovy penizky

@sharlotta: tak az budes, tak mi das odkaz a muzeme spolupracovat spolu :wink: , ja ti budu dohazovat anglany :grinning:
2. srp 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce
@sharlotta určite to vyskúšam.Ako som písala,myslím na to 2 roky.No najprv sme chceli prerobit dom a založit rodinu.Dom už je hotový,bábo na ceste :slight_smile:)))možno sa čoskoro dopracujem aj k podnikaniu :slight_smile:))
2. srp 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce ak sa možem opýtat,kolko si zaplatila za tvoje svadobné šaty?
2. srp 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 :slight_smile: Na materskej popri kocikovaniu budes mat cas popremyslat o podnikani :wink:

Ja rozmyslam aj nad zalozenim vlastnej skoly, ale neviem kolko rokov praxe na to treba a najvacsi problem na Slovensku je velmi maly trh. :unamused:
2. srp 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 Urcite chod do toho, sny su na to, aby sa plnili :slight_smile: U mna to asi zostane iba snom, lebo manzel by mi asi nieco spravil, keby po x rokoch studia a s tym spojenym zivotom v Nemecku by som sa dala na podnikanie so svadobnymi satami :slight_smile:
Tie moje mi inac tiez visia doma, nemam ich srdce predat- manzel sa z nich chysta spravit zaclony, to budu asi tie najdrahsie zaclony na svete :slight_smile:

A uz teraz sa naozaj lucim, majte sa fajn :slight_smile:
2. srp 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pallacinka dakujem a pekný dník :wink:
2. srp 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Suzi: vysly me na 30 tisic
2. srp 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem taky strasne dlouho premyslela co, i jsem rozmyslela na poradani honu v Cechach, ale hrat si s puskama a pak kdyz jsem sla do svazu tak se se mnou ani nehctel bavit, jako komunista, co zenska se hrabe do honu, tak jsem od toho opustila.

Ja jsem mela strasny problem najit boty pred mou svatbou, proto jsem se rozhodla do toho jit, ted si to dovolit muzu, ale pak az bude rodina, tak ne
2. srp 2010 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pallacinka Moji rodicia tiez dlho predychavali, ze som ucitelka po tom, co som ich od svojich 13 krmila tym, ze budem velvyslankyna a aj som to vystudovala... :sweat_smile: Ale teraz vyzeraju, ze sa s tym uz ako-tak zmierili...aj ked si sem-tam neodpustia nejaku poznamku, najma mama... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. srp 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce no tak to je naozaj vela penazí.Ja som za moje na Slovensku dala 20tis.
2. srp 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce preco si to nebudes moct dovolit? :confused:
2. srp 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta: protoze tady moc materska neni a jeste splacim auto :wink:

Suzi: no a to mi jedna za ne nabizela 6 tisic, tak to v zadnym pripade :astonished:
2. srp 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce ale ved su rozne prispevky na vselico... :wink:
2. srp 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta: ja nevim, jak to chodi tady jeste, ale treba vy mate materskou nekolik let a rekla bych ze i celkem dobrou, tady ja budu mit 6 mesicu 60% z platu, pak 3 mesice nejaky 3 tisice na tyden a pak uz nic
2. srp 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta Ja tiez dufam, ze raz zo mna bude ucitelka :slight_smile: To predsa len skor predychaju, ako ten svadobny salon :slight_smile:

A tie moje svadobne saty stali viac ako vase, radsej tu sumu ani nebudem pisat, lebo ma znova chytia vycitky :slight_smile:

A uz naozaj koncim, tomuto sa hovori zavislacenie :slight_smile:
2. srp 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce 6 je málo.Ani ja by som svoje za tolko nepredala :unamused: ,no žial už za 20-30tis. ich nikdy nepredáme....vyskúšaj ich predat tam v Anglicku....možno ti ponúknu lepšie peniaze.
2. srp 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pallacinka tak az budes mit chvilicku, tak je ukaz :wink:
2. srp 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pallacinka :grinning: :grinning: :grinning: a koli cene svad.šiat nemaj výčitky!!!!prežila si v nich najkrajší den svojho života!
2. srp 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pallacinka No vidis, mna to nikdy ani vo sne nenapadlo. Dodnes tomu nemozem uverit. :grinning: Ja som sa k uceniu dostala uplnou nahodou, ako forma privyrobenia si popri VS, len som akosi pri tom aj ostala... :sweat_smile:
A zavislost je svina! :grinning:
Suzi: ja spiz premyslela je prodat v Cechach pujcovnam, je to velka velikost, jelikoz jsem pri tele a hlavne byly by jedine v Cechach a pak bych si mozna mohla rict o docela slusnou cenu :slight_smile:
Ja som mala saty pozicane za 7000sk, aj to sa mi zdalo vela :grinning: Topanky som mala za 180sk a podprsenku za 150sk :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ja osobne som tej svadbe nejaky velky vyznam neprikladala. Raz si to zopakujeme niekde na Seychellach a bude to podla mojich predstav, nie divadielko pre rodinu.
2. srp 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta: tak ja vzdycky xhtela velkou svatbu a mela jsem ji takovou jakou jsem si ji vysnila :grinning:
2. srp 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale vis co, kazdy ma na to jiny nazor a vkus :wink: , pro nekoho je to zase jen kus papiru
2. srp 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce tak to teda držím palce.myslela som,že v Anglicku je určite známejšia tá nárvhárka ako v čechách.Preto som si myslela,že ti ponúknu za ne viac penazí...
2. srp 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Suzi: kdybych je tu prodavala, tak bych musela za polovic. ja jen zkusim jim napsat do Cech a poslat par fotek a uvidime co mi reknou :slight_smile:
2. srp 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce ja som taky prakticky nie prilis romantik :sweat_smile: Nie je to pre mna iba kus papiera, ale pravny ramec nasho vztahu akceptovany statnymi instituciami. Takto sa na to pozeram ja :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. srp 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holciny, pro dnesek se loucim. koooooonecne domuuuuu :grinning:
2. srp 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
sharlotta: no prave, ze kazdy to bere jinak, hlavne, ze sis to aspon trosku udelala podle sebe :wink:
2. srp 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce Podla ma by to bolo o svedkoch a len s najblizsimi ludmi. Ale my sme mali 95 ludi +4 kapela a boli tam aj ludia z rodiny, ktorych velmi nemusim a vdaka nim so mnou ani moji rodicia netancovali redovy... :zipper_mouth:
2. srp 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek