• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
ja sa tiež lúčim holky...pekný večer....
2. srp 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85
@cutce pekny vecer dievcata. Idem aj ja, navsteva nam ma prist kazdu chvilu.
2. srp 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
zajtra idem po mesiaci k dr. mam ist rano na krv. neviete, bude mi robit ultrazvuk alebo az o 2 tyzdne, ked mam dalsi termin a mam doniest moc. ja by som tak strasne chcela vidiet baby, ale bojim sa, ze mi len zoberu krv a dovi dopo o dalsie dva tyzdne.
2. srp 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babule, tak ja sa k vam oficialne pridavam. cakala som do dnesnej kontroly, bola som 1x, tak som chcela vediet ci je vsetko OK. asi vas nebudem stihat citat, mam toho trosku viac teraz, ale raz za cas nakuknem ;o)
drzkajte sa.
2. srp 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 Pravdepodobne krv a dovi dopo:-/
2. srp 2010 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka - tak super - určite si spokojnejšia. :slight_smile:
2. srp 2010 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nostek vítaj vo februárovkách :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
idem prečítať čo ste včera popísali :slight_smile:
3. srp 2010 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, no za tie tri dni, čo som tu nebola, ste tu toho teda popísali, pokial som to prečítala a dostala som sa konečne ku koncu fúúúha :wink: Vidím tu opať nové tehulky, gratulujem !!! :slight_smile:
Takže ja som bola včera v poradni, všetko je v poriadku malinké akurát spinkalo, tak ho tam doktor budil, chcel mu vidieť nosovú kostičku a hlavičku po dlhom prehováraní sa mu to podarilo :grinning: a bábo sa začalo krásne hýbať, kývať ručičkami a kopkať nôžkami bol to fakt krásny zážitok . Sme 10 dní pozadu takže aj termín sa posúva z 5- teho na 15 -teho.
3. srp 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko tehulky :slight_smile:))))))))))
3. srp 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katustek - blahozelam k uspesnej poradni :wink:
3. srp 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

takze mi fakt zobrali len krv :frowning2: ja to mimco snad neuvidim :confounded: tak zasa cakat 2 tyzdne :frowning2:
3. srp 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 to ma mrzi, ale ber to z tej strany, ze o dva tyzdne uvidis zas trochu viac ako teraz :slight_smile:
3. srp 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 Neboj, uvidis:slight_smile: A keď sa ti narodí, budeš rada keď ho sem-tam aspoň na hodku keď bude spať neuvidis:slight_smile:
3. srp 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja idem dnes k doktorovi, ale nechce sa mi. nejako mi opuchla totiz cast bradavky, akoby som to mala zapalene.... nestalo sa vam to uz baby, ktore ste uz boli predtym tehotne?
3. srp 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby, tak dnes sa mi konci dovolenka. O chvíľku cestujeme z východu na západ. Žiadna babka čo postráži malého a navari už nebude. Zasa s5 do reality:slight_smile: No musím povedať, že som si krásne oddychla, nacerpala síl, každý deň sme grilovali, takze aj tuku:slight_smile:) Do pôrodu sa tu už nevratim. Najskôr za rok, keď krpec podrastie a to už budeme mat zábavu s 2 detickami:slight_smile: Takze, uzivajte si pokial môžete:slight_smile: uzivajte si bruska, kopance, hladkania. Uzivajte si chvíle s manželom, vecerne chvíle pri telke či knihe... Potom to budete iba vy a vaše dieťa. Krásne chvíle okolo vašej lásky, len žiaden čas pre vás. Zarastene obocie, chlpate nohy, mastne vlasy:slight_smile:)) Aaaale nie, to už prehanam:grinning:DD
3. srp 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
som rada, ze si oddychnuta :slight_smile: neboj, ja si to uzivam az az, keby sa mi nieco chclo robit, bola by som rada :grinning:
3. srp 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 Nespominam si, zeby sa take stalo. Opytaj sa doktora, prehmata ti prsniky. Mna zasa strašne bolia bradavky keď kojim. Mám ich neskutočné citlivé. Asi sa mi postupne začína tvoriť kolostrum, lebo malému mliecko prestáva chutit.
3. srp 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasne že áno. Veď 16 týždeň somzacala:slight_smile: Este že mi to tu Pise, lebo nemám čas sledovať:slight_smile:
3. srp 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett je to zvlastne. vies ako je ta bradavka z mnohych casti malickych a jedna z nich mi opuchla a vycnieva nad ostatne. neboli ani nic, len ked o nu zavadim oblecenim a posunie sa mi, tak zaboli. dokedy ho planujes kojit?
3. srp 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett 16tt, to uz sa budes pomaly tesit z pohybov maleho baba :wink:
3. srp 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
JOJ baby, ešte som Vám chcela povedať, aby ste si cvicili panvove dno. Lebo niekedy Vám ujde cikanie:slight_smile: Cize len tak si stiahnite pindu a povolte:slight_smile: Alebo skúste zastaviť prúd mocu keď cikate. Alebo (teraz budem sprostá) pri sexe keď je vo vnútri partner tak stiahnite. Bude to mat dvojitý ucinnok:slight_smile: Aby potom, keď si kychnete ste nemali mokro:slight_smile:)
3. srp 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett a tieto cvicenia su dobre aj na orgazmus :grinning:
3. srp 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bambulka tak toto je normálne tá bolesť:slight_smile: pockaj keď budeš kojit na začiatku:slight_smile: Planujem kojit obe deticky po porode, tzv . Tandemove kojenie. Pre deti je to to najlepšie. Aj keď simonka iba raz, dvakrát za deň. Má mnoho protilatok a esteminebol chorý
3. srp 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett aka bolest? ako mam ja? ze ked oblecenim zavadim? ja si myslim, ze to bude nejaka reakcia prsnika na tehotenstvo, tak dufam, ze nic vazne..... mas to super vymyslene s tym kojenim, ved simonko je este maly. bude pre neho len dobre, ked ho budes kojit. a to potom nevadi, ze sa ti bude tvorit mliecko pre novorodenca? lebo tak sa vravi, ze mlieko sa meni podla veku dietata
3. srp 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi som to včera zariekla:(((((zase mi je strašne zle:(((mna to hádam nikdy neprejde:((((
3. srp 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 Ano, mliecko sa teraz bude meniť na kolostrum-prvé huste mliecko pre novorodenca. Simonkovi asi už teraz nechuti, lebo sa hneva keď pije. No dávam ho na prsnik, aby nezabudol sat:slight_smile: Po pôrode, keď sa mi naleju prsniky, tak aspoň simon vytaha, nebude treba odsavacku. Samozrejme, že prednosť má malé dieťa pred veľkým. Simon dotaha ten zbytok. Alebo im rozdelim prsniky, alebo ich budem striedat.
3. srp 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 to mi je luto :frowning2:
3. srp 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 :(mne tiež....ja už nevládzem.Máme teraz každý den 40st a k tomu tieto stavy.... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
3. srp 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 a nic v sebe neudrzis? daj si len nieco male a lahke, co ta osviezi...
3. srp 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 3-4dni som sa už cítila omnoho lepšie a dnes zas.Na ranajky som zjedla len malý marhulový croasant....za pol hodku bol v záchode.Teraz som zjedla kúsoček maslového chlebíka a zase ma natahuje:(
3. srp 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek