TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

Zdravím všechny maminky. Je tu už taková, která čeká mimčo stejně jako my?
milada47
12. čer 2010
alienka24 ako dlho ti meškalo kým si si spravila test???
alienka24
12. čer 2010
milada....no tak pokud máš zpoždění tak by to asi chtělo 😉 no já já mývám hodně nepravidelný czklus takže jsem testovala nějaký 34DC jelikož mě hodně boleli prsa
milada47
12. čer 2010
@alienka24 no ja už mam 42 DC a pred 4 dňami som ri robila tehu test a je neg....musím ešte vyskúšať ešte testnúť...
alienka24
12. čer 2010
hmm no tak pokud si neměla ovulaci později tak to spíš vidím na nějakou horm. poruchu
zuzulaxx
12. čer 2010
@milada47 ja som tehotná štvrtýkrát a nekrvácala som ani nešpinila ani pri jednom,, 😎 😎 takže to nieje pravidlo,špiniť pri uhniezdovani.... 🙂
milada47
12. čer 2010
@zuzulaxx ak som tehotna tak miminko bude 2/11 a podla tehu kalkulacky som 5tt a 5 dní,....spravím si test a uvidíme....ale dúfam, že ma pocity neklamu ...
milada47
12. čer 2010
@alienka24 ovu som mala a dost silnú, silný výtok a strásne bolesti, ale bola oneskorená, tak 5 dní pred mrchou, a tá neprišla...
alienka24
12. čer 2010
milada...tak držím palečky aby to bylo tak ja si přeješ 😉 😉 pak určitě dej vědět
milada47
12. čer 2010
@alienka24 ale podla btt to vyzerá nádejne....ty si si btt nemerala????
milada47
12. čer 2010
@alienka24 v ktorom tt si ty?? ešte stále máš pocity ako pred mrchou?? myslím bolesti v podbrušku??
alienka24
12. čer 2010
ne neměřila jsem, já tenhle cyklus co se povedlo jsem to vůbec neřešila
a podbřišek mě občas zabolí ale většinou je to tím že mám plný močák a musim chodit furt čůrat :-N
alienka24
12. čer 2010
milado....a kolik dní jsi teda od ovulace když víš kdy byla?
ma12
12. čer 2010
Imzadi: gratulace velika k srdicku 🙂, jen tak daaaal
Docetla jsem, ale moc si nepamatuju 🙂
Ad letani: no ja letela v 5 tydnu a bohuzel jsem potratila, nevim cim to bylo, Mudr si myslel, ze asi tim letem - takze ja ze svy zkusenosti urcite na uplnym zacatku letani neeee
Taky me obcas pichne v podbrisku, ale to k tomu patri :-p
neelaa
12. čer 2010
Dobrý večer, těhulky.....je tu někdo??
el267
12. čer 2010
ahoj neelaa....jdu dočíst 🙂
el267
12. čer 2010
vítám nové tváře 🙂

Já jsem měřila BT 2 měsíce. Jen tak ze zvědavosti, jestli moje tělo funguje tak jak má.Povedlo se 3.měsíc. A to jsem měřila jen kolem ovulace. Která proběhla. I jsem to cítila a měla hlen. Pak asi 5 den jsem měla inplantační pokles. Pak jsem na to prděla a 12DPO si dělala test a byl negativní. Taky mívám dlouhé cykly. Testovala jsem pak asi 38DC a byly tam 🙂 S tím jsem už ani nepočítala. Taky jsem si myslela, že mám poruchu, jako předchozí měsíc. Jen mě mátly nateklé prsa a časté chození na záchod.
el267
12. čer 2010
Jo a v den, kdy jsem měla dostat menstruaci jsem jen lehce zašpinila.
anetka1701
12. čer 2010
tyjo, půl dne tu nejsem, a hned dvě stránky :o)

Ad minulé dotazy :oD

Bolest na podbřišku nic neznamená - prej to je napínání vazů, který držej dělohu. Ptala jsem se i doktorky, je to normální.

Co se týká špinění, tak já od poslední MS ani ťuk - ani při ovulce, ani po, ani když měla přijít MS :o)

Jinak jsem poprvý testovala asi 30DC, ale cyklus mám tak 36 :oD A byli tam //, sice ta druhá byla slabounká, ale byla :o) Ten test sem udělala poté, co se mě chlap zeptal, co to mám s prsama, že sou nějaký moc pevný :oD

A dneska jsem udělala parádní hovadinu - sekali jsme trávu v sadě, aby tam mohli přijít koně a já házela vysokou trávu vidleme na valník od traktoru :o( Pěkně mě začalo bolet břicho... DOufám,že je mimi v pohodě... Úplně jsem zapomněla, že jsem těhotná...
espanolka
13. čer 2010
@pavlinkaa mě taky už jedno těhotenství nedopadlo dobře, za dva týdny v pátek jdu na další kontrolu, tak se hrozně bojím 😞
espanolka
13. čer 2010
@dijefcatko já byla na první prohlídce 5tt a bylo vidět 🙂
espanolka
13. čer 2010
@neelaa jinak vítám 🙂
espanolka
13. čer 2010
@dijefcatko vítám 🙂 🙂
@neelaa jsem špatně klikla 🙂))
neelaa
13. čer 2010
Dobré dopoledne těhulky🙂dneska jsem nemohla ráno vůbec vstát jak jsem byla unavena.....pícháni na levé straně v podbřišku stále trvá tak jsem z toho pěkně nervózní....snad se mi napínaj vazy v děloze.........k Dr. jdu až v pátek, tak přemýšlím jestli k ní nemám kvůli tomu zajít dřív...co myslíte??a jak se daří Vám?? 🙂
lotysek
13. čer 2010
ahojky těhulky,
vítám nově příchozí. Dva dny jsem nečetla a teď už ani nestíhám dočítat, s malou to moc nejde. Pořád chce vymýšlet nějakou zábavu.
lotysek
13. čer 2010
neelaa: unavená jsem dneska taky dost. sotva lezu. A píchání mě trápí už 4 den. Ale u malé jsem to měla taky a není to nic vážného. Tělo se připravuje.
Jestli tě píchá hodně tak si tam klidně dojdi. Pro klid dušičky. Doktorka tě určitě uklidní. Nebo jí zavolej a řekni jí co tě trápí a uvidíš co ti řekne.
gigi2
13. čer 2010
Ahojky,
tak já spím kudy chodím... 😃 Včera večer jsme celá rodina grilovali a já odpadla hned s prvním přídělem jídla.Ani do večerníčka jsem nevydržela... 😃 Včera večer mi bylo po tom výletě pěkně šoufl, píchalo mě v břiše.Dnes už dobrý.Tak vůbec nevím ,jak s tou dovolenou.Možná pojedeme jen někde tady, uvidíme za ten týden.Jo a přestalo mi být tak blbě od žaludku, tak snad je vše v pohodě.
milada47
13. čer 2010
@alienka24 ahojky, tak dostala som sa sem až dnes, občas mávam nepravidelný cyklus tak medzi 28 a 35 DC, ale posledné 3 mesiace som dostávala pravidelne.....poslednú MS som mala 2.5. a ovu som mala tak 5 dní pred nastávajúcou mrchou a keď rátam 35 DC tak mi to mešká už 6 dní a keď som si robila test, meškalo mi to len 2 dni, musím zopakovať test, inak dnes sa mi nevolnosti dosť zostupňovali, býva mi dosť nevolno až sa trasiem a napýna ma a cítim také návaly totálnej slabosti .... nie je to stále len občas, chvíľkami....ráno som si robila btt a je medzi 36,7-36,9, merala som sa asi 4 krát od 3:00 - 6:00. Mám pocit, že som tehu a zajtra pre istotu testnem a v každom prípade v utorok idem ku gyndošovi, či už bude test neg. či poz.
neelaa
13. čer 2010
lotysek....dekuju uz sem trosku klidnejsi...neni to zadne bolestive pichani, ale proste to citim,hlavne na leve strane....ale snad o nic vazneho nejde...cetla jsem ze u mimodelozniho tehu picha hlavne na jedne strane.
gigi2
13. čer 2010
@neelaa a nechceš si zajít k tomu doktorovi dříve, abys byla klidnější?Já jdu také v pátek a ty dny se tak vlečou, že se snad nedočkám...
neelaa
13. čer 2010
gigi2....no ja nevim....vsichni rikaj ze to je normalni tak to uz do patku vydrzim..asi ji zitra jen zavolam a reknu ji o tom a uvidim, treba rekne at pridu driv..ale zase v ten patek by to bylo lepsi protoze chci mimiska videt uz na ultrazvuku🙂, a tebe také píchá???