• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
alienka24 ako dlho ti meškalo kým si si spravila test???
12. čer 2010 v 16:30  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
milada....no tak pokud máš zpoždění tak by to asi chtělo :wink: no já já mývám hodně nepravidelný czklus takže jsem testovala nějaký 34DC jelikož mě hodně boleli prsa
12. čer 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alienka24 no ja už mam 42 DC a pred 4 dňami som ri robila tehu test a je neg....musím ešte vyskúšať ešte testnúť...
12. čer 2010 v 17:19  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm no tak pokud si neměla ovulaci později tak to spíš vidím na nějakou horm. poruchu
12. čer 2010 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milada47 ja som tehotná štvrtýkrát a nekrvácala som ani nešpinila ani pri jednom,, :sunglasses: :sunglasses: takže to nieje pravidlo,špiniť pri uhniezdovani.... :slight_smile:
12. čer 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzulaxx ak som tehotna tak miminko bude 2/11 a podla tehu kalkulacky som 5tt a 5 dní,....spravím si test a uvidíme....ale dúfam, že ma pocity neklamu ...
12. čer 2010 v 18:24  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alienka24 ovu som mala a dost silnú, silný výtok a strásne bolesti, ale bola oneskorená, tak 5 dní pred mrchou, a tá neprišla...
12. čer 2010 v 18:25  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
milada...tak držím palečky aby to bylo tak ja si přeješ :wink: :wink: pak určitě dej vědět
12. čer 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alienka24 ale podla btt to vyzerá nádejne....ty si si btt nemerala????
12. čer 2010 v 18:29  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alienka24 v ktorom tt si ty?? ešte stále máš pocity ako pred mrchou?? myslím bolesti v podbrušku??
12. čer 2010 v 18:30  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne neměřila jsem, já tenhle cyklus co se povedlo jsem to vůbec neřešila
a podbřišek mě občas zabolí ale většinou je to tím že mám plný močák a musim chodit furt čůrat :sweat_smile:
12. čer 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
milado....a kolik dní jsi teda od ovulace když víš kdy byla?
12. čer 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Imzadi: gratulace velika k srdicku :slight_smile:, jen tak daaaal
Docetla jsem, ale moc si nepamatuju :slight_smile:
Ad letani: no ja letela v 5 tydnu a bohuzel jsem potratila, nevim cim to bylo, Mudr si myslel, ze asi tim letem - takze ja ze svy zkusenosti urcite na uplnym zacatku letani neeee
Taky me obcas pichne v podbrisku, ale to k tomu patri :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. čer 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer, těhulky.....je tu někdo??
12. čer 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj neelaa....jdu dočíst :slight_smile:
12. čer 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
vítám nové tváře :slight_smile:

Já jsem měřila BT 2 měsíce. Jen tak ze zvědavosti, jestli moje tělo funguje tak jak má.Povedlo se 3.měsíc. A to jsem měřila jen kolem ovulace. Která proběhla. I jsem to cítila a měla hlen. Pak asi 5 den jsem měla inplantační pokles. Pak jsem na to prděla a 12DPO si dělala test a byl negativní. Taky mívám dlouhé cykly. Testovala jsem pak asi 38DC a byly tam :slight_smile: S tím jsem už ani nepočítala. Taky jsem si myslela, že mám poruchu, jako předchozí měsíc. Jen mě mátly nateklé prsa a časté chození na záchod.
12. čer 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a v den, kdy jsem měla dostat menstruaci jsem jen lehce zašpinila.
12. čer 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyjo, půl dne tu nejsem, a hned dvě stránky :o)

Ad minulé dotazy :oD

Bolest na podbřišku nic neznamená - prej to je napínání vazů, který držej dělohu. Ptala jsem se i doktorky, je to normální.

Co se týká špinění, tak já od poslední MS ani ťuk - ani při ovulce, ani po, ani když měla přijít MS :o)

Jinak jsem poprvý testovala asi 30DC, ale cyklus mám tak 36 :oD A byli tam //, sice ta druhá byla slabounká, ale byla :o) Ten test sem udělala poté, co se mě chlap zeptal, co to mám s prsama, že sou nějaký moc pevný :oD

A dneska jsem udělala parádní hovadinu - sekali jsme trávu v sadě, aby tam mohli přijít koně a já házela vysokou trávu vidleme na valník od traktoru :o( Pěkně mě začalo bolet břicho... DOufám,že je mimi v pohodě... Úplně jsem zapomněla, že jsem těhotná...
12. čer 2010 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlinkaa mě taky už jedno těhotenství nedopadlo dobře, za dva týdny v pátek jdu na další kontrolu, tak se hrozně bojím :frowning2:
13. čer 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko já byla na první prohlídce 5tt a bylo vidět :slight_smile:
13. čer 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa jinak vítám :slight_smile:
13. čer 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko vítám :slight_smile: :slight_smile:
@neelaa jsem špatně klikla :slight_smile:))
13. čer 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré dopoledne těhulky:slight_smile:dneska jsem nemohla ráno vůbec vstát jak jsem byla unavena.....pícháni na levé straně v podbřišku stále trvá tak jsem z toho pěkně nervózní....snad se mi napínaj vazy v děloze.........k Dr. jdu až v pátek, tak přemýšlím jestli k ní nemám kvůli tomu zajít dřív...co myslíte??a jak se daří Vám?? :slight_smile:
13. čer 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky těhulky,
vítám nově příchozí. Dva dny jsem nečetla a teď už ani nestíhám dočítat, s malou to moc nejde. Pořád chce vymýšlet nějakou zábavu.
13. čer 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
neelaa: unavená jsem dneska taky dost. sotva lezu. A píchání mě trápí už 4 den. Ale u malé jsem to měla taky a není to nic vážného. Tělo se připravuje.
Jestli tě píchá hodně tak si tam klidně dojdi. Pro klid dušičky. Doktorka tě určitě uklidní. Nebo jí zavolej a řekni jí co tě trápí a uvidíš co ti řekne.
13. čer 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak já spím kudy chodím... :grinning: Včera večer jsme celá rodina grilovali a já odpadla hned s prvním přídělem jídla.Ani do večerníčka jsem nevydržela... :grinning: Včera večer mi bylo po tom výletě pěkně šoufl, píchalo mě v břiše.Dnes už dobrý.Tak vůbec nevím ,jak s tou dovolenou.Možná pojedeme jen někde tady, uvidíme za ten týden.Jo a přestalo mi být tak blbě od žaludku, tak snad je vše v pohodě.
13. čer 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alienka24 ahojky, tak dostala som sa sem až dnes, občas mávam nepravidelný cyklus tak medzi 28 a 35 DC, ale posledné 3 mesiace som dostávala pravidelne.....poslednú MS som mala 2.5. a ovu som mala tak 5 dní pred nastávajúcou mrchou a keď rátam 35 DC tak mi to mešká už 6 dní a keď som si robila test, meškalo mi to len 2 dni, musím zopakovať test, inak dnes sa mi nevolnosti dosť zostupňovali, býva mi dosť nevolno až sa trasiem a napýna ma a cítim také návaly totálnej slabosti .... nie je to stále len občas, chvíľkami....ráno som si robila btt a je medzi 36,7-36,9, merala som sa asi 4 krát od 3:00 - 6:00. Mám pocit, že som tehu a zajtra pre istotu testnem a v každom prípade v utorok idem ku gyndošovi, či už bude test neg. či poz.
13. čer 2010 ve 13:32  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
lotysek....dekuju uz sem trosku klidnejsi...neni to zadne bolestive pichani, ale proste to citim,hlavne na leve strane....ale snad o nic vazneho nejde...cetla jsem ze u mimodelozniho tehu picha hlavne na jedne strane.
13. čer 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa a nechceš si zajít k tomu doktorovi dříve, abys byla klidnější?Já jdu také v pátek a ty dny se tak vlečou, že se snad nedočkám...
13. čer 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
gigi2....no ja nevim....vsichni rikaj ze to je normalni tak to uz do patku vydrzim..asi ji zitra jen zavolam a reknu ji o tom a uvidim, treba rekne at pridu driv..ale zase v ten patek by to bylo lepsi protoze chci mimiska videt uz na ultrazvuku:slight_smile:, a tebe také píchá???
13. čer 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek