• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
dobre ranko :slight_smile:

Suzi: teda ty se z toho nedostanes co :frowning2:
3. srp 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: A ty ako,ako bolo u lekára?
3. srp 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja byla ted jen na krvi, az odpoledne jdu na UTZ :wink:
3. srp 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 , neboj, za 2 tydny bude krasne videt, uvidis :wink:
3. srp 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce potom čakáme nové fotečky:slight_smile:))
3. srp 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, ale bude az zitra :slight_smile:
3. srp 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
cutce......ahojky děkuju žes na nás myslela:slight_smile:mimiskovi se daří skvěle, už má 6 cm, a nehrozí nám žádné syndromy ani vady, jsem nejšťastnější člověk na světě, není nic lepšího, než vědět, že se můžu těšit na zdravé miminko!!!!! :slight_smile:
3. srp 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. srp 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: @neelaa super,gratulujem:slight_smile:))))))tešíme sa stebou :wink: len tak dalej tehulky.... :wink:
3. srp 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
suzanna85...mooooc děkujeme:slight_smile:taky přeju hodně zdraví mimiskovi:slight_smile:
3. srp 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa :wink: dakujeme :wink:
3. srp 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa: tak to je super zpravicka, ja jdu na UTZ odpoledne, tak jsem taky zvedava :slight_smile:
3. srp 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce vela štastia a čakáme pozitívne správičky :slight_smile: idem pod sprchu...možno mi troška pomože.... :sweat_smile: papa holky.
3. srp 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Suzi: no v to ja doufam :wink:
3. srp 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby.ake mate bruska?lebo ked si pozriem niektore fotky tak baby v mojom tyzdni maju take krasne bruska a ja nejake velke zmeny nevidim.
je to normalne?
3. srp 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katustek gratulujem k úspešnej kontrole :slight_smile:
3. srp 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka2221 jasne, ze je to normalni, treba moji sestre nebylo videt vubec az v 5 mesici :wink:
3. srp 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa to sú skvelé spravy :slight_smile:
@cutce tak čakáme krásne foto drobčeka :slight_smile:
@suzanna85 chúda moje,snád ti tie nevolnosti postupne prejdú
@zuzanka2221 je to normálne každá sme iná,poznám dievčatá kt. vybehlo bruško skoro až v 6 mesiaci
3. srp 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem vam velmi pekne.a uz mate aj nejake vychytavky pre vasich drobcekov?ja radcej este nekupujem.asi je este priskoro.
3. srp 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina: dekuju :slight_smile:
3. srp 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav a mimina321 ďakujem :wink: keď sa dopracujem k data káblu tak sem hodím aj nejaké foto :wink:
3. srp 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katustek: parada, hlavne, ze je vsechno v poradku, ja uz se taky tesim :grinning:
3. srp 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babule,
tak som bola vcera na kontrole, vsetko je OK, mame 5,5cm. zevraj to vychadza presne na 9.2, ale mne sa to moc nezda, vsak uvidime vo februari :slight_smile: babo sa inac moc nechcelo hybat, asi spinkalo :slight_smile: dufam, ze nespi len teraz v bruchu a potom tu oka nezazmuri :grinning: :grinning: maternicu mam stale dozadu, takze nic moc, ale snad sa uz otoci..
a co sa tyka nevolnosti, absolutne mi neprechadzaju, stale mi je hrozne zle :frowning2: akurat nevraciam..
3. srp 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1112 , hlavne, ze je vsechno v poradku a videla jsi miminko
3. srp 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce take bolo zlatucke, jak tam len srdiecko bilo a ono spinkalo...sa ho lekar snazil zobudit, aby ho mohol zmerat a ono totalna ignorancia :slight_smile: taky teda Fili nikdy nebol. ten bol akcny uz v brusku :slight_smile:
3. srp 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja som vcera mala trosku krvi, tak som sa zlakla, ze mi az nohy oslabli. Dnes to ale zatial vyzera v poriadku, tak dufam, ze to bola len nejaka prasknuta zilka, alebo co... :confused:

@sunny1112 aj ja mam maternicu otocenu dozadu a moja Dr. sa k tomu vobec nevyjadruje. Mala by sa otacat? Moze to byt nejaka komplikacia? Ja viem len to, ze tie bolesti, co som mavala pri kramoch mozu byt z toho a ze sa tazsie otehotnie, ale suvisia s tym aj nejake komplikacie v tehotenstve?
3. srp 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta: tak snad je vse v poradku
@sunny: tak ja si dam cokoladu nez pujdu, snad bude akcni :grinning:
3. srp 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta no lekar to len musi sledovat, ja som si citala na nete, ze sa to pretaca v stvrtom mesiaci, takze casu dost...len akurat pri malom som ju uz v tejto dobe mala pretocenu, tak len preto sa "cudoval"...zatial netreba stresovat...:slight_smile: tam je skor problem pri otehotneni...ale ja som dokaz toho, ze to problem nemusi byt, kedze oba razy to vyslo hned na prvykrat :slight_smile: mna len moja predchadzajuca lekarka vystrasila, ked mi tvrdila, ze to bude problem, ze to trva viac ako rok a niekedy sa to ani tak nepodari...ale o nej sa uz ani nebudem vyjadrovat, aj ked som bola s malym tehotna, tak mi tvrdila,z e to je moc male, ze z toho asi nic nebude...proste niektori lekari su dost divni a hlavne ona bola taka "empaticka" :slight_smile:
3. srp 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce ja som tam musela kaslat a lekar sa snazil postlacat trosku brusko, aby sa pohlo a ono totoalne nic :slight_smile: maly flegmatik :slight_smile:
3. srp 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono se rika, jaky mas prvni ditko, tak to druhy je pravy opak :grinning: :grinning: :grinning: . no snad cokoladka zabere :grinning: :grinning:
3. srp 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek