• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@cutce cokoladu si daj tak ci tak :slight_smile: a s tym opakom, tak trosku v to dufam :slight_smile: aj ked, nejak to zvladneme, nech uz to bude akekolvek :slight_smile:
3. srp 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny: co ten prvni je zivel :grinning: :grinning: :grinning: a jak spinkal? Moje kamoska u prvniho mela otoceny cyklus, ve dne spala v noci byla vzhuru a to druhe naprosto pohodove spinkani v noci :slight_smile:
3. srp 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce no do desiatich mesiacoch som sa nevyspala viac ako dve hodiny vkuse (aj to len na zaciatku), neskor som fakt kojila kazdy hodinu, niekedy menej...ale najlepsie je, ze s odstupom casu sa mi to vobec nezda take hrozne...clovek si proste zvykne na vsetko...ale teraz spinkava vzorovo (az na posledne noci, ale to ma z teplot) :slight_smile: on je taky neposedny, stale musim za nim lietat, ale inac je to zlaticko :slight_smile:
3. srp 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny: tak snad tento bude spinkat vzorove, jako to mela kamaradka :wink:
3. srp 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce uvidime :slight_smile: ked som cakala maleho, tak mu kamarati vymyslali meno a neviem preco ho nazvali turbo :slight_smile: tak teraz musim take reci hned zatrhnut :grinning: :grinning:
3. srp 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny: :grinning: :grinning: :grinning: a proc ho nazvali turbo?
3. srp 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1112 to sú super správy :slight_smile: dnes je tu samá dobrá správa z kontrol :slight_smile:
ja som sa pred chvílkou trochu natiahla ked sa takto rapídne mení počasie tak ma bolí hlava :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. srp 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holciny, zatim se loucim, jdu na ten NT scan, tak drzte pesticky. papa :wink:
3. srp 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dievčatá - tak super, že máte výborné výsledky z kontrol.

Mne sa dnes od rána točí hlava - menil sa tlak - tak ja to hneď cítim.

Náš Romi mal normálny režim, ale do pol roka spával doma 2 x denne po 30 minút a potom vyžadoval moju pozornosť. Spal akurát v kočíku a to aj 3 hodiny - ale len keď som sa s ním prechádzala. Som zvedavá aké bude druhé dieťatko.
3. srp 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, bola som u lekara s tym prsnikom, ze je to v poriadku v tehotenstve. a pozrel aj babo, za tyzden vyrastlo z 2,1cm na 3,6cm.... som unesena, ako rychlo rastie :slight_smile:
3. srp 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. srp 2010 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky,,,idem sa k vam ja trosku postazovat,,akurat vcera som hovorila priatelovi, ze uz dlho je klud,ze sme sa nepohadali,,,a dnes to prislo,,,sme sa rano napapali,,vsetko v pohode,,,a potom,ze sa ideme zahrat,,tak sme si pustili hru,,a ja som nad nim vyhravala,,no najprv letel ovladac,,,a potom na mna zacal hucat,,,ja som mu nic nepovedala, len nech trochu zmeni ton na mna, ze toto si nezasluzim,aby sa takto ku mne choval,,a hlavne nie koli hlupej hre,,,tak zacal hucat, ze mam byt ticho a dat mu pokoj,,,ja som stale nechapala,ze zaco to ma byt,,ze cim som ho tak mohla nastvat,,,potom odisiel a vratil sa zachvilu a zasa len v tom pokracoval,,,no tak som sa zbalila a sla domom,,nic som mu nepovedala,,,ale mala som take nervy,,,tak koli debilnej hre, ide takto na mna hucat,,no povedzte,je toto normalne?????? neviem,ci som urobila dobre, ze som odisla,,ale v tu chvilu som to tak citila,,,ale uz proste asi neustupim,,bud sa ku mne bude spravat normalne ako k cloveku,,,alebo sa k nemu uz nevratim,,bude to tazke viem,,,ale dokedy mam znasat tie jeho nalady,,,ked sa velkomoznemu panovi nieco nedari,,alebo nevie sam so sebou vydrzat,,tak mam ja znasat jeho utoky???,,,co si o tom myslite,,,ale ma 35 rokov a myslim,ze je dost stary na taketo spravanie
3. srp 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka - uff, no nemas to jednoduche - podla mna si dobre spravila
3. srp 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav len teraz neviem ako sa zachovat, ak sa ozve,,predpokladam, ze dnes ho este bude drzat pycha
3. srp 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka myslim si aj ja ze sa dnes neozve, chlapi su taki. ale urobila si dobre. a ked sa ozve, nebud hned k nemu mila, daj mu pocitit, ze takto sa nesmie chovat len tak bez dovodu...
3. srp 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no podla mna by si sa mala spravat normalne ako predtym, ty si chybu neurobila on by sa ti mal ospravedlnit a vstupit si do svedomia, to naozaj nie je normalne v jeho veku, ludia niekde umieraju od hladu a on sa rozculi kvoli hre?! teda mozno ho stvalo nieco ine a vyvrsil sa na hre ja neviem ale voci tebe to nebolo fer. Tak si z toho nic nerob, mysli iba na svoje babo aby ste boli ok a kvoli nikomu sa nerozculuj, nestoji to za to a daj mu pocitit ze len tak si to u teba nevyzehli nech si nemysli ze si to moze robit kedy sa mu zachce a ty budes ticho, ze len tak na to zabudnes, /alebo sa s nim nehraj/ :slight_smile: ... :wink:
3. srp 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no s cholerikmi to je tazko ...mam otca takeho ... oni to proste maju v sebe ...
3. srp 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem baby za podporu,,no viete on ma taku povahu,,dost sprostu,,,ked sa mu nieco nepaci,,zduje sa,,nebavi sa so mnou,,alebo na mna krici,,,potom ked je v klude,tak mi nato len povie, ze ked je taka situacia, ze mam drzat hubu a pockat kym to prejde a nevsimat si ho,,,lenze zaco toto mam ja znasat?? som predsa tiez clovek,,tak aj ked ma zlu naladu, tak moze mat na mna normalny ton,,a normalne mi povedat, ze teraz nemam naladu, nechaj ma prosim tak,,vsak vsetko sa da pochopit,,aj ja mam niekedy zlu naladu,,ale nebudem okolo seba hucat po kazdom,,,nic nechcem od neho,len aby kontroloval svoje spravanie,,a spraval sa ku mne ako k cloveku a nie k fackovaciemu panaku,,,

inak podcenili sme ho,,,akurat mi volal,,,ale nezdvihla som
3. srp 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka pycha ho rychlo presla :grinning:
3. srp 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 jaaaj ja truba som mu zabudla doklady od auta vybrat,,asi to zhana..neviem
3. srp 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka - pozerám, že máš uvedený okres Banská Bystrica - bývaš priamo v BB, či niekde na okolí? Ja bývam v BB. Čo sa týka Tvojho priateľa určite si dobre spravila - teraz, keď čakáš bábätko potrebuješ kľud a pokoj a nie aby na Teba bezdôvodne kričal. 35 rokov je už dosť na to, aby dokázal ovládať svoje emócie. :frowning2:
3. srp 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca hej byvam v bb,,teda uz 6 rokov,,,super, aj ty si z bb??
3. srp 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406
@sunny1112 blahoželám k dobrým správičkám a úspešným kontrolám :slight_smile: Normálne sa človek lepšie cíti ak tu číta samé pozitíva:slight_smile:)))super baby...tešíme sa s vami.
3. srp 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka - áno ja som z BB - ja tu žijem celý svoj život, a ešte máme aj úplne rovnaký termín pôrodu. :slight_smile:
3. srp 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka dobre si spravila,len skús nejaký ten čas vydržat a nechat ho troška potrápit....mal by si uvedomit čo robí! :wink:
3. srp 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca tak to je super,,v bb nepoznam vela ludi,,mozne kocikovat spolu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mozno aj lezat v porodnici budeme spolu :grinning: :grinning: :grinning:
3. srp 2010 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 veru,,ja truba som uz znasala vela,,a nezda sa mi,ze chcem od neho tak moc
3. srp 2010 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ty nie si na vine.Na to ani nemysli.teraz sa skús zrelaxovat a kašli na neho... :wink:
3. srp 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 mas pravdu,,vzdy som si myslela, ze za hadky mozem ja,,ale dnes som sa presvedcila, ze to tak nie je,,ak sa niekto vie chovat takto pre sprostu hru,,ako sa bude potom chovat,ked budu vazne veci,,,
3. srp 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka presne tak...držím palce :wink:
3. srp 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek