• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
3. srp 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka jeeej, mozem sa pridat ku kocikovaniu? este nepoznam tehulky v BB :slight_smile:
dlhsie som tu nebola, vegetila som si na dovolenke, ako sa mi mate tehulky?
3. srp 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

tak jsem zpet z kontroly, cekame zdrave miminko :grinning: a maly nosik po mamince (tata ho ma obrovsky) :grinning: :grinning: :grinning:

@mafynka: udelala jsi dobre a i s tim, ze jsi mu nezvedla telefon :wink:
3. srp 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka - určite môžeme kočíkovať spolu. Ideš chodiť na cvičenia pre tehotné? Ja chcem začať v septembri - chcem chodiť do mesta na Kapitulskú ulicu - odporučili mi toto cvičenie viaceré kamarátky. :slight_smile:

Dievčatá pozerali ste dnes správy? Vyzerá to tak, že táto vláda od 1. 1. 2011 zruší všetko dobré čo predchádzajúca vláda zaviedla pre rodiny s deťmi. Chcú zrušiť príspevok pri narodení dieťaťa, ktorý bol vo výške v Sk - 20.000 a rodičovský príspevok chcú dať zas a rovnakú výšku a to 180 alebo 190 eur pre všetkých. :unamused:
3. srp 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca aj ja som z BB, rada by som sa k vam pridala, ak by som mohla. ono tie vladne navrhy este nic neznamenaju, nemyslim si, ze im to prejde. na druhej strane moct popri prispevku pracovat je velmi dobry krok, to sa teraz nemoze.
3. srp 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko ahoooj :grinning: :grinning: :grinning: no jasne,,,budem len rada,,,a nemusime cakat do kocikovania,,,mozeme sa stretnut aj ako bruskane :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pokukat obchody a taaak

@leginca no ak budem mat nejaku partacku tak budem rada chodit na nejake cvicenia,,,ja som aj chcela chodit na plavanie pre tehule

@cutce gratulujeeem k zdravemu mrnusovi :grinning: :grinning: :grinning:

baby dakujem za podporu,,len ma mrzi, ze mam tie jeho doklady od auta,,vsak ked daco bude chciet, napise sms,,,ale ja idem trucovat,,,vsak cakam jeho babo, a bude sa musiet ku mne aj patricne spravat

k tym spravam,,som rada,ze sa bude moct pracovat popri materskej,,,ale zvysok nieeee,,,vsak platim dobrovolne nemocenske asi zbytocne :frowning2: :frowning2:
3. srp 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@djefcatko - aj Ty si z BB - tak to je super - jasné, že sa môžeš pridať. :slight_smile:

No veď uvidíme, čo nakoniec schvália - my sa na drobčiatko tešíme tak či tak. :slight_smile:
3. srp 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jinak mi zase brali krev, chteli jednu tubicku, ale vzali ji az napoctvrte, jsem zase trpela jako svine :astonished:
3. srp 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka, @djefcatko - pani, ktorá robí ten kurz cvičenia pre tehotné sa volá p. Mičáková - robí sestričku u Dr. Vodeckého - tu je na ňu telefónne číslo: 0907 130 893 - cvičenie býva v utorok, alebo v stredu - ja budem chodiť v stredu. Pri prvom tehotenstve som nechodila, lebo som mala rodiť cisárskym - no nakoniec som rodila normálne. Teraz chcem určite chodiť. Ja som pani už telefonovala - mám sa jej ozvať 6. septembra a povie mi, kedy začína kurz.
3. srp 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca super,,,to mi este das cislo,,bo na to urcite zabudnem dovtedy,,,ja uvidim ako budem mat kurzy vecer,,,a ci vobec budem mat,,,ale september mam do polky volny,,tak by to slo,,,mozno sa aj robota bude dat prisposobit,,inak kde chodis k dokimu?

ooo pan velkomozny uz aj sms poslal
3. srp 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca super, tak to sa urcite pridam! aj k cviceniam aj k nakupom tehulkovskych veci :grinning: moja sestricka zasa robi v Maternity clube v Complicite, aspon som ju teda videla na fotkach zo stretnutia klubu, tam sa chcem prihlasit. urcite si mozeme dohodnut aj rande predkocikovacie :slight_smile:

@mafynka ale dobrovolne nemocenske nema nic so sucasnym navrhom vlady. to ti zvysi matersku aj tak iba na prvych sest mesiacov, potom je to rodicovsky prispevok a mozes pracovat, tam uz dobrovolne poistenie nezohrava ulohu, prave preto som si ho nedala, jednoducho sa mi neoplatilo.
3. srp 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dievčatá - náš Romi nastupuje od septembra do prvého ročníka - tak sa mu chcem venovať - ale streda bude len moja - ja budem na cvičenie chodiť rovno z práce. :slight_smile:
3. srp 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko no lenze ja som este na trvaly pracovny pomer nerobila,,v auguste mam statnice,,tod za par dni (bolo by nacase sa aj zacat ucit) ale robim popri vyske na dohodu,,,ale to je mi asi prd platne
3. srp 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca
@dijefcatko kocky kam chodite k doktorom?
3. srp 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka - ja chodím k Dr. Španielkovi do Zdravomedu pri starej nemocnici. :slight_smile:
3. srp 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca a je dobry?
@mafynka - a čo študuješ. Ja robím na UMB v Univerzitnej knižnici - robím rešerše pre študentov.
@leginca tlmocnictvo,, spanielcinu so slovencinou
3. srp 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka a kde studujes? v BB? Neviem sice presne ako to je, ale tak ci tak je materska len pol roka, takze DNP ti pomoze len na toto obdobie a mierne zvysi rodicovsky.

Ja chodim k Dr. Fruhwaldovi a po zaciatocnom soku s objednavanim som velmi spokojna :slight_smile:
3. srp 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka - taký normálny - ja som predtým chodila k Dr. Babicovi - a s ním som bola nadmieru spokojná, ale bohužiaľ pred dvomi rokmi zomrel - ordinoval tu v tejto ambulancii - tak som tu zostala - má fantastickú sestričku a vyhovuje mi, že keď ma objednajú na určitú hodinu - tak ma tak aj zoberú. Akurát nemá v ambulancii sono - ale na sono chodím k Dr. Zvarovi.
3. srp 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko k nemu som chcela teraz prestupit,,,doplaca sa u neho nieco?
3. srp 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka @leginca baby, no mna picne! my sme vsetky tri UMB ckarky! a mafynky sa radsej asi na meno pytat nejdem, lebo by som ju zrejme poznala, teda z videnia urcite! a ona mna pravdepodobne tiez, aspon z chodieb :grinning:
3. srp 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@djefcatko - počula som, že Dr. Fruhwald je dobrý. :slight_smile:
3. srp 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko - ja som na UMB aj študovala - končila som pred 8-mimi rokmi a to politológiu.
3. srp 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca ja uz v bb neviem kam chodit,,ked som otehotnela prvy raz, tak som sla k rychtarekovi,,no on mi ani krv nevzal, a chcel ma liecit na kvasinky a vselijake hovadinky,,no a predpisal mi lieky, co nie su vhodne pri tehu,,no nastastie som ich nebrala, lebo som bola presvedcena, ze som tehotna,,,sla som potom k philadephimu,,ci ako sa to pise,,ale ten mi sice vzal krv aj vsetko,,,ale asi 3 krat mi zo sona urobil fotku na ktorej bola moja cysta a presvedcal ma, ze je to moje malicke babo,,,no a ked som potratila, tak som sla ku kocajdovej,,
3. srp 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko a ty si co studovala?
3. srp 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ja som zatial platila iba dve eura za fotku zo sona, inak nic. ale tusim mi spominal koncom minuleho roka, ked som este mala Vseobecnu zdravotnu, ze tie pacientky doplacaju za folikulometriu. ale to zasa nie je bezne vysetrenie. ako poistenkyna Dovery som uz za toto nedoplacala.
@leginca ale teba urcite nepoznam,,,ja v kniznici este ani raz nebola,,hanba mi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
@mafynka prekladatelstvo a tlmocnictvo :grinning:
3. srp 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko ja neplatim nastastie nic,,a moja doki mi robila fotky aj z folikulometrie,,a vlastne vzdy mi vytlaci fotky z kazdeho sona aj domov,,,este aj po potrate,ked som prisla na kontrolu, vsetko mi tlacila
3. srp 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek