• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@dijefcatko a ake jazyky? kedy si skoncila?
3. srp 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka - ak si knižnicu na štúdium nepotrebovala. :slight_smile:

Ku Kočajdovej sa dá ťažko dostať - má už veľmi veľa pacientiek.
3. srp 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca ja som jej zaklopala, este ked sme o babo bojovali,,chcela som nazor ineho dokiho,,ona potom vlastne ma aj na kyret objednavala,,a ked som volala, ze chcem k nej chodit, sestricka,ze maju plno,,,ale potom doki sama mi zavolala, ze si ma pamata, a ze ma vezme,,tak chodim k nej,,ako zlata bola aj hned od kyretu ma pripravovala na dalsie babo,,,len teraz nejak malo kotnrol mi dava
3. srp 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca a v kniznici pracujes pri vypozickach ci prezenckach? Lebo z kniznice poznam len dve panie, hoci po mene takmer vsetky :slight_smile:
3. srp 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko - ja sedím v Univerzálnej študovni na Tajovského 51 - mám pult úplne vzadu.
3. srp 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca tak tam fakt nechodim, do kniznice iba nosim publikacku, co mi pripomina, ze nieco este nemam zaregistrovane :sweat_smile:
3. srp 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ste tu este niekto?
3. srp 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ja som tu a čakám :wink:
3. srp 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko co cakas?
3. srp 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte volam sa Lenka, som tu nova :slight_smile: prve mimko cakame vo februari, teda koncom, tak neviem ci to nebude maj :grinning: , ale zatial je to oficialne februr tak sa chcem spytat ci sa k vam mozem pridat :slight_smile:
3. srp 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko cakame vsetky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. srp 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes som bola prvykrat na ultrazvuku a videla nasu fazulku :slight_smile: aj tatino bol so mnou, bolo to krasne :dizzy_face:
3. srp 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lienocka999 no sup sup seeeeeem,,vitaaaaaaaj a gratulujeeeeeem :grinning: :grinning: :grinning:
či tu ešte niekto je :slight_smile: dúfam, že si sa nenahnevala za IP, ja som zatial iba opatrna :sweat_smile:
@lienocka999 vitaj, tiez gratulujem! krasny pocit, vsak? :dizzy_face:
3. srp 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem...ano krasny :dizzy_face:
len teraz idem uz spat, vy ste tiez take stale unavene ako ja? ja stale len spim :sweat_smile:
3. srp 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lienocka999 mna uz unava prechadza pomaly, hoci este sa mi stava, ze si poobede dve hodiny pospim, ale inak fajn :slight_smile:
3. srp 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lienocka999 ja som spala poobede,,a uz sa mi nechce :slight_smile: ale zaspim rychlo,bo konecne ziadna stvorprudovka,,ani otravny papagaj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

babule ale inak uzasny pocit vidiet mrnuska,,vcera som sa tej dokine aj rozplakala,ked som to videla,,bolo to prvy raz, co som ho videla,takto pekne v celej krase,,a vidiet konecne srdiecko bit,,no nadherny pocit,,sa mi vcera aj priatel ratal,ked sa rodicom chvalil, ze ako sa mu fotka lubi, ze aku tvaricku to ma,,a rucicky a nozicky,,,no ja stale kukam na tie fotky,,jooj krasny pocit,,hlavne,ze sme prekonali ten kriticky termin,,hadam uz bude v poriadku vsetko
3. srp 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko a co nevolnosti,,mavas?,,,,ja moc nie,,,ale iba sem tam necakane pride daco,,aj vcera som si spravila obedik, taky fajny,,ale mrnusovi sa asi nelubilo, bo sa vo mne dlho neudrzalo,,a to som tesne predtym ako som sla ucit,,,no parada daco vysvetlovat s takym rozhadzanym zaludkom,,,ale inak cakam asi lenocha leniveho,,lebo vzdy mi je zle,ked musim do roboty :grinning: :grinning: :grinning:
3. srp 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka mna nastastie nevolnosti obisli, celkovo iba trocha unavy bola, bolest prsnikov a to je asi vsetko
3. srp 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko ja skor nechut do jedla,,este som nic nepribrala,,,potom obcas ked idem v aute a niekto rychlo soferuje, tak mi zostane zle,,,ale nejake ranne nevolnosti nastastie nie,,obcas dake jedlo mi nesadne,,,mna skor trapia denne krce,,ale take,ze az zuby musim zatat,ze to tak velmi boli
3. srp 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka juuuj, ale krce to nie je bohvieco :unamused: no ja sa nechut stazovat nemozem, uz som pribrala dve kila :sweat_smile:
3. srp 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko hlavne sa po kazdom krci bat, ci je vsetko v poriadku
3. srp 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka hovorila si o tom doktorke?
3. srp 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko jasne,,vie o tom,,ale nic mi k tomu nevie povedat,,,len ma stale posiela na pn,,aj v nemocnici som lezala
3. srp 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka asi by som ju na tvojom mieste posluchla, krce naozaj nie su sranda :unamused:
3. srp 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko ved jasne,,len nemozem si to dovolit,,,vsak daco zarobit musim,,treba aj z niecoho zit,,plus vela dalsich veci
3. srp 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka tak dufam, ze budete obaja ok, aby si to v praci neprehnala :slight_smile:
3. srp 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko to dufam aj ja,,uz dalsiu stratu by som asi neustala,,,vsak aj vcera 60eur len za lieky,,tak dufam,ze tie rozne hormony a dalsie hluposti,co beriem,ze pomozu a uz to dotiahneme do uspesneho konca,,kedy mas termin?
3. srp 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka 13.2. podla sona, 14.2. podla PM. Tak hadam budes v poriadku. Verim tomu. A koncis teraz bakalara, ci magistra? Po magistrovi by si mala aspon pokoj od skoly...
3. srp 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek