• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@dijefcatko no mala by som koncit magistra,,ale ked som potratila prvy raz, ma to dost vzalo, tak som nedokazala do skoly vobec nic robit,,uslo mi niekolko skusok,,proste zivot plynul,ale nejak pomimo mna,,tak koncim len bakalara,,tak mam uz 3 roky stabilnu pracu,,,dam si rok pauzu od skoly a potom sa uvidi,kam sa uberiem,,lebo mam pocit, ze to co studujem,tade asi cesta nepovedie,,ale uvidime,,popri materskej mozem robit,,a co bude potom,cas ukaze
3. srp 2010 ve 22:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@dijefcatko termin mas ako ja,,,a kolko meriate? my mame uz 65mm
3. srp 2010 ve 22:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka my 55 mm a vraj zodpovedame velkostou tyzdnu presne na chlp. vy ste potom nejaki velki :slight_smile:
3. srp 2010 ve 22:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@dijefcatko no ved aj ocakavam,ze to bude vacsie babo,,ma byt po kom,,ja mam 172cm a priatel 194cm,,on mal dokonca 54cm ked sa narodil,,a vyse 4kilo,,no mam sa naco tesit pri porode :grinning: ale ja verim,ze ho pekne prespim :grinning: na akych vysetreniach si uz bola?
3. srp 2010 ve 22:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@dijefcatko co myslis,ze cakas, chlapceka,ci dievcatko?
3. srp 2010 ve 22:39  • Odpověz  • To se mi líbí
ja som mala zatial iba prvu poradnu vcera, krv na vsetky choroby plus ultrazvuk, inak zatial nic ine. tripple test zaciatkom septebra, to budem asi na zaciatku 17tt, nie je to neskoro?
3. srp 2010 ve 22:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka od zaciatku som bola presvedcena o dievcatku, ale ked vidim, ze mm by radsej chlapca, tak mi to zacina byt jedno :slight_smile: a dufam, ze prvy pocit ma neklame
3. srp 2010 ve 22:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@dijefcatko neviem,,ja som ani tie prvotrimestralne vysetrenia este nebola,,,idem az 19 augusta na kontrolu,,ale to uz budem v druhom trimestri,,tak ja neviem,ako to ktory doki ma,,,ale kocky tu uz rozoberali tieto vsetky testy asi par stranok dozadu,,myslim,ze minuly tyzden niekedy,,skus kuknut,,,viem,ze na tieto vsetky choroby vrodene som mala uz ist v tomto obdobi,,ale tak to hlavne,co treba mas za sebou,,to je podstatne, ze si to stihla,,,tripple myslim,ze je to v pohode ten termin co mas
3. srp 2010 ve 22:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@dijefcatko ja mam pocit na chlapceka,,ani dievcenske meno nejak neriesim,,ked som ho videla na sone, no tusaka som mala na chlapca,,aj priatel chce chlapca,,o dievcatku ani pocut,,,ale vcera ked videl fotku, tak on prvy dojem mal,ze to bude dievcatko,,,vravel,ze taku peknu tvaricku moze mat len baba,,,ale podla mna,rovnako bude stastny aj z dievcatka,,uz ked videl fotku vcera, ze je to uz cloviecik,,uz to aj inak berie
3. srp 2010 ve 22:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka ved aj mojmu je to v podstate jedno, len nech je zdrave! ale ak by si mal vybrat, tak chalana. lebo ved treba autodrahu, formulu na dialkove ovladanie a vsetky hracky co on vzdy chcel a nemal :grinning:
3. srp 2010 ve 22:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@dijefcatko presne toto,,ak budeme mat chlapca, tak to medzi nimi budu bitky o hracky,,porodim jedno dieta,ale v skutocnosti budem mat dve :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. srp 2010 ve 22:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka na druhej strane, ak mne vyjde dievcatko, tak sa na nom tiez vyblaznim, vecicky, oblecko, vrkociky, chuda male, uz teraz ju lutujem :grinning:
3. srp 2010 ve 22:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@dijefcatko ak budeme mat dievcatko no tak kupime babiku pre malu a autodrahu pre ocinka,,nic sa neda robit :grinning:
3. srp 2010 ve 23:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka alebo dopadne ako ja, chodila som s otcom na ryby, na hriby, na futbal, tak mu ani chalan nechybal :grinning: ale idem ja uz spat, som hotova. dobru nocku :slight_smile:
3. srp 2010 ve 23:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@dijefcatko dobru noc
3. srp 2010 ve 23:04  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte, vitam nove tehulky :slight_smile:
tak ste sa z BB pekne stretli. ja pochadzam tiez zo stredneho slovenska - a v BB som chodila na strednu skolu. :slight_smile:
dobrovolne nemocenske poistenie - okrem materskej sa da vyuzit tiez na ocr (pre dieta) a pn pre vas, ja to zatial vyuzivam na ocr.
4. srp 2010 v 08:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte. Tak my sme už konečne doma. Cesta bola nekonecna. Obchadzky, vracanie.... Ach jaj, teraz vybalovanie:slight_smile: Vosla som do bytu a na pár minút som si pripadala ako cudzinec:slight_smile:
Včera sme prišli na to, prečo má bolia bradavky keď kojim. Simonko má v puse afty a preniesol na mna:frowning2: Tak sa už liecime. Vykupili sme lekaren:slight_smile: Zajtra ráno ideme na krv - afp testy:slight_smile: nechce sa mi stavať tak skoro. Mám tam byt už o 6,30:slight_smile: Este že to mám 5 minút pešo.
No nič, idem vybalovat, prat, upratovat... Ach jaj:slight_smile:
4. srp 2010 v 08:41  • Odpověz  • To se mi líbí
aha, akurat citam, ake zmeny chce spravit novy minister ohladom dobrovolneho nemocneskeho poistenia - tak pri pn to chce zrusit. no uvidime, co z toho bude
4. srp 2010 v 08:41  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre ranko,

arrett: au to musi bolet :confounded:
4. srp 2010 v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@arrett - to sme sa s krvou minuli :slight_smile: ja som bola dnes :wink: veru, tazko sa mi vstavalo
4. srp 2010 v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí
ja byla vcera na krvi :grinning: a 2x :grinning: :grinning: , rano na neco a odpoledne na neco jinyho
4. srp 2010 v 09:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@slavkav no dúfam, že som nemala ísť dnes:slight_smile: Mam nejako zafixovane, že vo štvrtok:slight_smile:)) aj mužovi som tak vravela, aby bol ráno so Simonkom:slight_smile: xixi. Idem kuk na tu karticku:slight_smile:
baby, mám praznu chladnicku. Dnes budem carovat, aby som niečo uvarila:slight_smile: Do obchodu pôjdem až večer na obrovský nákup. Janeviem, tí muži nepotrebujú jesť? Našla som v chladničke iba piva:slight_smile:
4. srp 2010 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@arrett - chladnicka :grinning: :grinning: :grinning: no vies, pivo je tekute jedlo :slight_smile:
4. srp 2010 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@arrett: to ma dostatek vitaminu, to nic jinyho nepotrebujou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. srp 2010 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@cutce Ani moc nie. Boli to asi tak ako prvé dni kojenia:slight_smile: takze pohoda. Zavriem oči, zatnem paste, pocitam do 10 sporom si už zvyknem:slight_smile: Dufam, že to skoro prejde:slight_smile: Ja skôr lutujem synceka, v puse to je nepríjemne.
4. srp 2010 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@cutce @slavkav hehe:slight_smile: Musim sa ho opýtať, či jedol aj tuhu stravu:slight_smile: V práci má obedy, takze raz denne mu možno stačilo:wink:
4. srp 2010 v 09:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@arrett - jasne stacilo, bolo teplo - vtedy nechuti vela jest :grinning:
4. srp 2010 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj bambulky :slight_smile:
s tými zmenami ma nas.ali,ale poviem vám že som si myslela-kým príde na mňa tak to zrušia.... :angry: :angry: :angry: a to si musíte všetko pomali platiť samé,u nás je to úpne inak ako v čechách iui-sme platili sami ,gonal na iui zase sami a to jeden stojí 400€ /ešte šťastie,že existuje MK/pregnyl sami-NT a genetiku k tomu sami
naše bábo by nemuselo platiť dane a hodiť na tento darmožráčom naklonený štát obrovský BOBEK
dosť nervov idem dočíteť čo nové,sorry za výlev,ale musela som sa vyventilovať :sweat_smile:
4. srp 2010 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte,

@mafynka, @dijefcatko - ja tiež nemám žiadne nevoľnosti - akurát bývam trochu viac unavená - presne tak isto som to mala aj pri prvom. :slight_smile:
Ja by som viac chcela aj druhého chlapca, manžel by chcel babu - uvidíme - hlavne aby bolo zdravé.

Dnes ráno som bola na kontrole na gastroenterológii - to musím ísť vždy na lačno - som myslela, že už odpadnem od hladu, ale o 8.30 som už bola vybavená tak super. Výsledky z krvi budem mať zajtra - dúfam, že všetko bude v poriadku. :slight_smile:
4. srp 2010 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, tak tady jdou fotecky malyho :grinning:
4. srp 2010 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek