• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@mimina321 -mas pravdu vo vsetkom. nas minul prispevok pri prvej a zda sa, ze nas minie aj teraz. mna skor stve, ze chcu robit zmeny v dobrovolnom nemocenskom poisteni. ale tak co uz. musime si pomoct samy.
@cutce - krasne fotky :dizzy_face:
@leginca - ja tiez byvam vecer velmi unavena, nevolnosti som mala len trosku - presne ako pri prvom tehu
4. srp 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca tak držím palce aby to bolo ok :slight_smile:
@cutce krásne :zipper_mouth: a dodatočná gratulka :zipper_mouth:
@slavkav strašne ma štve,že o takých čo celí život riťou nepohnú sa starajú,domčeky im stavajú a my čo paltíme dane,tak paltíme hypotéku za bývanie a s deťmi si porad zase .....však nám dovolili robiť popri materskej som zvedavá kde by som zatial mala dať toho drobca......ach škoda sa rozčulovať........
4. srp 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 - presne tak. ja tiez nemam moznost robit popri zamestnani - u mna je vobec otazne, ci budem mat kde, kedze mam zmluvu do 30.9. a netusim, ci mi predlzia zmluvu, ked oznamim tehu. ale nam sa 3 roky nedarilo, tak sa snazim nad to povzniest ... a dufam, ze babo je zdrave. u nas manzel musel menit robotu. kym som bola na 1 md, tak zmenil aj 3x, lebo presne, hypoteka a tak ... no vies, to mas tak, mihal radil ako vyuzit diery v zakone, nalakal tam kopec ludi a teraz im klepne po prstoch. ja som ich volila, tak som vytocena aj na seba, ze so mnou tak vybabrali ... co uz. aspon dufam, ze babo sa ma dobre
4. srp 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav no sú to smradi :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
ale podstané je ozaj to že máme v bruškách zdravých drobčekov......aspoň z toho mám radosť.......
je jasné,že sa postaráme aj bez nich :dizzy_face:
4. srp 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 - to pomenovanie sadlo uplne presne :wink:
4. srp 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemam slov.... moje dve svagrine rodia na konci roka a peniaze dostanu. ja februarovka asi nie.... skoda komentovat..... ze socialny stat
4. srp 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
zmeňme tému :dizzy_face:
kočky mňa už chytá nákupná horúčka :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: chcem sa opýtať vás čo ste maminy či ste mali dopredu nejaké flašky
dalej aký fusak je lepší z flínsu alebo z rúna?
kolko asi bavlnených plienok treba,ked budem používať jednorazovky a tieto len pri balení naširoko?
4. srp 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
cucte, mas krasne mimco :slight_smile: dufam, ze aj ja budem na najblizsej kontrole vidiet tak vela :slight_smile:
4. srp 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 no to je ale spravodlivé...... :angry: :angry: :angry: :angry:
4. srp 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dekuju holky :slight_smile: @bambulka: to vis, ze bude krasny a proto tebe jeste krasnejsi :grinning:
4. srp 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no co sa tyka plienok, ake idete pouzivat? alebo vy, co uz ste mamicky, aky mate na to nazor? ja by som chcela latkovky, neviem ci klasicke alebo tie nove co teraz robia.... tie stoja nemale peniaze, ale laka ma to.... len ci sa to oplati
4. srp 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja tie fotky od cucte okukám je to ozaj malé modelčiatko naše sa vrtelo ako divé tak nemáme také pekné fotky :wink:
4. srp 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 ja som chcela látkovky,ale cez zimu je u nás problém zo sušením prádla :unamused: manžel mi to zamietol,tvdí že jednorázovky sú pohodlnejšie a hlavne nebude vlhnúť náš beztak vlhký byt
4. srp 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina ; mi jsme ho poradne nevideli, koukala jen jestli je zdravi a vse v poradku, akorat jednou vyskocil :slight_smile:
4. srp 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 hej jasne, ked na to nemas moznosti.... viem ako vlhnu miestnosti z pradla...... ja mam zatial taketo plany, ale ktovie, ked sa narodi, ci sa nezmenia :slight_smile: je to aj casovo narocnejsie, ale chcela by som to skusit, doma latkovku a ked niekam pojdeme von alebo na navstevu tak jednorazovku.... aby to bolo jednoduchsie :slight_smile:
4. srp 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 - flasky - ja som nemala, dufala som, ze budem kojit. zial, nepodarilo sa.
fusak - ja som mala aj ovci a aj flisovy z emitexu - ten flisovy bol super, lebo mal prizipsovatelnu cast - pre vacsie deticky
4. srp 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce ked sme boli u doktorky tak tá zúrila,že maličké spí a u doktora sa zase vrtelo :sweat_smile: a pri každom sone sa chytá za hlavičku asi sa mu nepáči že sa mu stále pozeráme do domčeka :grinning:
@bambulka0406 ale ešte po látkovkách pokukávam stale :dizzy_face:
@slavkav ja som pozerala tiež tie s prizipsovatelnou časťou,lebo ho určite budeme poterbovať aj do dalšej zimy,tak hovoríš že flinsový je lepší?
4. srp 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 - ja mam ten ovci z polska - ale je pravda, ze mala sa narodila v aprili, cize ked bola babatko, tak sme ho nepotrebovali. fusak sme potrebovali, az ked bola vacsia. ja teraz uvazujem tak, ze ked uz ten ovci mam, tak ho vyuzijem asi na zaciatku a potom este si urcite kupim ten dlhsi - lebo ten vyuzijes fakt dlho - ta prizipsovatelna cast je zvnutra umyvatelna - ten bol fakt super.
4. srp 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav ak mi to pôjde hodím link na ten čo sa pozdáva mne :slight_smile:
4. srp 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočky čo naň poviete?
4. srp 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 - hod :wink: , nech viem, co je teraz in, lebo ja som uz z tychto veci mimo. si pripadam tiez ako prvorodicka :grinning: . ja sa chystam veci kupovat az po morfo uzv
4. srp 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 - pekny, ja som mala takyto nejaky http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_page=product_info&cPath=120_1700_1712&products_id=3000 ale ja som ho kupila tusim uz pouzity a este som ho aj potom predala
4. srp 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav no viac menej sa chystám aj ja až potom ked budeme vedieť pohlavie ale niektoré veci čo sú neutrálnej farby pomali zhromaždujem :slight_smile:
ved chlapec v curíkovej rúžovej :grinning:
4. srp 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja nad timhle jeste vubec neuvazovala :sweat_smile:
4. srp 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav ten je ozaj super :astonished:
@mimina321 - skoda, ze ten tvoj prizpsovatelny - nema viac foto. ale vyzera zaujimavo, hlavne cena je velmi prijemna :wink:
@mimina321 - vsak aj cena je, ze :astonished: - na tom mojom. ale ja som isto nedala tolko penazi zan. ale bol super. ale to by bol mozno aj ten, co si nasla ty -kedze sa da predlzit
4. srp 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce ja už trochu snorím :sweat_smile: ved kupovať všetko naraz je časovo aj finančne náročné
4. srp 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek