• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@slavkav je to ešte velmi slabučké ...a ani neni isté či sú to fakt pohyby....
4. srp 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 - sak ak by to aj neboli oni - tak co chvila budu :wink:
4. srp 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Suzi: pockej jeste par tydnu a uvidis, pak to muzes porovnat :wink:
4. srp 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nostek Ano, uvazujem nad kupou surodeneckeho kociara, len som sa ešte nerozhodla akého:slight_smile: Postielku určite kúpim, lebo Simon bude mat 14 mesiacov. Simon spinka sám od 3 mesiacov vo svojej izbe, prespi bez problémov celu noc takze babo bude s nami, aby sa nebudili. No určite pi čase, keď bude prespavat noc, budú spinkat spolu.
4. srp 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted mi rikali kolegyne jak rozeznat pohlavi podle tlukotu srdce, chcete to vedet nebo ne, protoze vim, ze urcite nektera nechce vedet co ceka :slight_smile:
4. srp 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 :wink: uvidíme....a vela štastia k doktorovi :wink: Jááááj,aj ja by som išla ..tiež by som chcela vidiet to moje mimčo:slight_smile:
4. srp 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav :grinning: už sa neviem dočkat :grinning:
@cutce jasné ... ono ked ma to už fakt poriadne kopne,asi len vtedy uvidím rozdiel :grinning: ...no a hovor,ako sa to dá rozoznat podla tlkotu srdca?
4. srp 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce jasné chceme
@suzanna85 teraz som vygoglila že od 16tt,ale nie vždy je všetko podla pravidiel......
4. srp 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale jestli je to 100% to nevim. no pokud bije jako vlak tak kluk a pokud jako kun tak holka
4. srp 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 som v dvojtýždnovom predstihu :grinning: :grinning: ale nie,uvidíme časom.....ale dakujem :wink:
4. srp 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale kolegyne mi to rekli az dneska, takze nevim :sweat_smile:
4. srp 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce ke dja si ten rytmus presne nepamätám :frowning2:
4. srp 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina; prave ja taky ne :grinning:
4. srp 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce nepamatám sa.Dám si viac záležat na dalšej kontrole a budem lepšie počúvat:slight_smile:)))a teraz idem spinkat.dobrú holky...... :wink:
4. srp 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to sme na tom rovnako :grinning: budeme musieť počkať čo povie utz :wink:
4. srp 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tlkot srdca to ja vobec netusim - mne nepustali ani raz zvuk :wink:
4. srp 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a na dalsim UTZ by se mel ukazat v plne krase jestli kluk nebo holka, takze mi zvuky budou k nicemu :slight_smile: , ja mam totiz az dalsi UTZ 20tt
4. srp 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha toto som našla podla toho je to dievčatko

Skutočnosť: Normálna frekvencia tlkotu detského srdca je 110 - 160 úderov za minútu.
Veľa ľudí si myslí, že väčší počet úderov (obvykle okolo 140 úderov za minútu) znamená narodenie dievčatka, ak je frekvencia nižšia, na svet príde chlapec. Doposiaľ však neexistuje žiadna seriózna štúdia, ktorá by túto teóriu potvrdila, alebo vyvrátila. Počet úderov srdca plodu sa môže meniť od vyšetrenia k vyšetreniu v závislosti na vývojovom štádiu a životaschopnosti plodu.
4. srp 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne to raz púšťali ale zapamätala so si len počet
inak skoro všetci typujú dievčatko,ja sa len usmievam,budem rada aj chlapčekovi a rovnako len manžel ma skúma ten by rád chlačeka :slight_smile:
4. srp 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
chlapčeka :sweat_smile: dneska píšem ako talian :sweat_smile:
4. srp 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja bych taky radeji chlapecka, ale samo hlavne zdravi :slight_smile:

jinak me chteli presunou o tyden dopredu, tak jsem rekla nenene, mi presne vime, kdy se to stalo :sweat_smile:
4. srp 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce aj mňa najskôr presúvali na neskoršie a teraz dokonca na január :confused:
a tu je pár babských odhadov-prosím berte s rezervou :grinning:
http://www.mamicka.sk/article-ako-spoznat-pohlavie-babatka.html
4. srp 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sa zatial lúčim idem žehliť :slight_smile:
4. srp 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.modrykonik.sk/forum/tema/rodicovsky-prispevok-od-1-1-2011/?page=last&post=last&lastref=it
no baby, som rada že som druhorodicka, lebo všetko mám od Simonka. Nebudem komentovať toho k.k.t., lebo sa zbytočne rozculim.
4. srp 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby, ja som veľmi chcela vedieť pohlavie pri prvom. Dozvedela som sa až v 30tt. Stále sa ukryval. Takzemoc sa neteste:slight_smile:
4. srp 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 tak to mi vychazi na kluka :grinning:
4. srp 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett nedá mi ešte dopísať mňa to rozčuluje od včera....ale už naozaj idem,lebo takto neožehlím :sweat_smile:
4. srp 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak To sme dve, ktorym to prechadza :-O Mne je uz tyzden dobre, akurat s tlakom mam kus problemy, ked vstanem z postele, musim velmi pomalicky, ale uz ma chvalabohu nenapina, aj zuby si mozem poriadne umyt, nie ako predtym, ked som len 2-3krat suchla kefkou po zuboch a musela som koncit :-O Je to super, tesim sa, len aby sa tonevratilo!!!
4. srp 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte tehulky :slight_smile:
@cutce gratulujem ku krasnym fotkam, su naozaj vydarene, malinke je krasnucke!

U mna to vsetci tipuju tiez na chlapca, no podla mna nieco naznacuje dievca, nieco chlapca, a ja sama nemam absolutne ziadne tusenie. Je mi to uplne fuk, vsetky veci sa mi aj tak pacia v neutralnych bielo-bezovo-sedych farbach, takze nemam problem ani pri vybavicke. Ja sa zatial drzim a este som vobec nic nekupila (zato u nas doma myslim ze uz mame komplet vybavu :slight_smile:)

A ten prispevok ma sklamal tiez, uz som sa tesila, ze zanho kupim 2. kocik, no chapem, ze nova vlada to ma tazke a urcite tymto skrty nekoncia, ale iba zacinaju. Napr. tu v Nemecku sa mi zda ze nic take neexistuje, a ak ano, tak v nizsej sume, preto som sa aj chystala o to zaziadat na Slovensku (co mi pride uz samo osebe dost nefer, kedze som na Sk v zivote dane neplatila).
4. srp 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pallacinka pokud zijes jinde nez na Slovenksu nedostanes od nich ani korunu, pouze porodny a jak ctu, tak to zkrouhnou taky, takze vubec nic. nam to v Cechach udelali to same :angry:
4. srp 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek