• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
bolesti mam jako pri menstruaci, chvilema je mi naprosto dobre, pak se to rozjede vic...diky, trosku jste me uklidnili, zavidim vam to, ze uz to mate uspesne za sebou a vite, ktera bije:slight_smile: takze vas asi budu znasilnovat s dotazy casteji :grinning:
31. kvě 2010 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí
imzadi,aj keď to máme niektoré už raz za sebou,tiež sa bojíme...akurát nemáme moc času sa nejako sledovať.takže ak budeš mať moc veľké bolesti,kľudne dr.zavolaj

mimochodom,ja idem k dr.už zajtra,tak som zvedavá
31. kvě 2010 v 10:43  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@imzadi přesně jak píše janette, nemáme na to čas. A navíc každé tehu může být úplně jiné...
31. kvě 2010 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@janette4 A to máš nějakou protekci, že jdeš už zítra?! Závidím
31. kvě 2010 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky taky jsem nšla min. neděli //na testu a podle mých výpočtů bych měla patřit k Vám.:slight_smile:

K doktorce jdu ve čtvrtek tak doufám že už půjde něco vidět, jannette a kolik dní máš zpoždění mrchy?
31. kvě 2010 v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Myisiska1,žádna protekce, len som zavolala,že sa chcem objednať na vyšetrrenie a povedala,že zajtra.

Janeczka,meškanie mám týždeň,podľa výpočtov na nete-v tehot.kalkulačke by som mala mať 5tt.:
http://tehotenstvo.academy.sk/index.php?click=15 -pri prvom synovi mi to vypočítalo presne.
31. kvě 2010 ve 13:01  • Odpověz  • To se mi líbí
ja se do toho 10.6. asi zblaznim:slight_smile: dle kalkulacky jsem ja 5tt+1
31. kvě 2010 v 16:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak to pozorování se je hrozný. Pořád čekám jestli mě trošku ďobne v podbříšku a tak. Jen doufám že nebudu mít druhé těhotenství tak hrozné jako první. To jsem sotva lezla. Více méně pořád na wc. No ani nevím jak bych to s naší princeznou dělala.
31. kvě 2010 v 16:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Vy jdete alspoň pomněrně brzy k dr. Já to asi opravdu nevydržím. :frowning2:
31. kvě 2010 v 16:57  • Odpověz  • To se mi líbí
ja som podľa tej kalkulačky 5tt+4.

Lotysek a kedy ideš k tej dr?ja idem síce skoro,viem,že mi určite povie len,že je zväčšená maternica a nech prídem za 2-3týždne,ale idem hlavne kvôli tomu,že mávam dosť vysoký tlak a to ja mávam vždy nízky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. kvě 2010 v 18:32  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky, dneska jsme neměli vylízat vůbec z postele. Malé mimi je snad v pořádku, ale to větší....Připletl se dědečkovi pod nohy a ten ho pařil polívkou. Naštětí už nebyla vařící a k doktorovi jsme ani nemuseli, ale úplně mi to rvalo srdce, jak plakal a já nemohla nic jiného dělat než mu to chladit :frowning2:
31. kvě 2010 v 18:33  • Odpověz  • To se mi líbí
chúďa malé,aj mu tam ostalo niečo?nech sa mu to rýchlo zahojí.

ja som dnes hrozne unavená,malý v noci zle spal,cez deň veľmi málo,bola som ho vonku unaviť,ale prišla som uťahaná len ja a hrozne ma z toho bolí v podbrušku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. kvě 2010 v 18:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@janette4 má tam jen malý červený flíček, ale nijak nereaguje, když se ho dotknu, takže snad to bude ok. Ještě že mastičky na opruuzeniny obsahují panthenol
31. kvě 2010 v 18:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky baby! Vidim,ze nas tu pribuda :grinning:
To ma tesi a vitam nove tehulky!!!!
Dnes som si robila este jeden test a nastastie tam boli dve ciarocky :grinning:
Ja som podla tabulky 4+3tt a termin mi vychadza na 04.02.2011 (vtedy ma narodeniny aj moja svokra :sweat_smile: )
Tak sa vsetky drzkajte a oddychujte ako sa len da!!!!!!
31. kvě 2010 v 19:28  • Odpověz  • To se mi líbí
teraz kukám,akú blbosť somnapísala,presne opačne,takže nie 5tt+4, ale vychádza mi to: 4tt+5 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. kvě 2010 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@janette4 doufam, ze to rychle odezni!

jinak je mi pekne soufl, trosku jsem zase spinila:( ale to bude narocnym dnem...

holky mate uz vymyslena jmena? :dizzy_face: nam se libi jakoubek a anicka
31. kvě 2010 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí
janette: Já jdu 14.6. Volala jsem doktorce že mi vyšel pozitivní test a ona sama mi řekla že mám přijít až tak 7tt. Tedy podle mých výpočtů.
Myisiska: Ještě že my máme doma bepanthen. Ten je dobrý úplně na vše. Když se malá škrábne tak jí to trošku potřu a je to.
Tak doufám že je Honzík dobrý.
31. kvě 2010 ve 20:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, ráda bych se také přidala. Dnes jsem našla //.
U mě se historie opakuje. Moje malá je narozena únor 2008 :slight_smile: Tohle mimi bude asi o 14 dní dřív.

K doktorovy se chystám spíš dýl, aby mi potvrdil srdíčko.Minulé těhu mě dost vystrašil, šla jsem tam brzy.
Holky, co už jedno dítě máte. Máte stejné těhu příznaky??,
Při malý mi bylo špatně aniž bych veděla, že jsem těhu. Bolesti jako při MS.
A ted nic, teda včera jsem začala děsně lítat na malou,až mi to bylo divný, tak jsem šla odpoledne pro test.
31. kvě 2010 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj El. Gratuluji. Pěkně se rozrůstáme. Já nemám vůbec stejné příznaky jako u Barunky. Pořád čekám že se něco objeví a ono zatím nic. Jestli je to tím že nemám tak čas se sledovat. S malou to moc nejde. K doktorce jdu taky dýl. Sama mi to řekla, kvůli srdíčku.
31. kvě 2010 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Krásné ráno holky, tak podle té kalkulačky na kterou je tu okaz jsem těhu 8+2, což by vycházelo na konec ledna. Nicméně uvidíme podle ultrazvuku
1. čer 2010 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
No, to bych tam musela zadat správné datum. Změna: 5+6
1. čer 2010 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí
no super:slight_smile: tak to jsi z nas asi nejdal...jsem zvedava s cim dnes dojde Janette...

holky je normalni ze mam porad pocit hladu?:slight_smile:
1. čer 2010 v 09:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky tak mě to podle kalkulačky vychází 5 +2.
Imzadi. Pocit hladu je normální. :wink:
1. čer 2010 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@lotysek me taky:slight_smile: a hlad mam desnej, jdu na obed, dobrou chut vsem!
1. čer 2010 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Děkuji za přivítání. Já jsem podle kalkulačky 5tt+3.
Já se nedávmo přestěhovala zpět do mého rodného města, tak to budu mít trochu komplipovaný.
Bud budu jezdit ke svému Mudr. 30km, tam má i lepší vybavení UT (má 4D) Nebo se s ním zkusím domluvit, že budu chodit sem, kde má taky ordinaci. Ale je tu jen 2x do týdne :unamused: Je to dilema. Ted ho hlavně musím uhnat po telefonu a nějak to domluvit :grinning:
Já při prvním těhu jedla pořád :grinning: Taky se to odrazilo na váze :confounded:
1. čer 2010 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte! Dnes ma toto pocasie asi zabije. Iba prsi a prsi ako v dazdovom pralese! Hrozne :confounded:
Zajtra idem do sanatoria na krv a sono takze uvidim ako dopadnem. Poobede by som mala vediet vysledok hcg. Potom vam podam spravu. Tak sa majte pekne :sunglasses:
1. čer 2010 ve 14:34  • Odpověz  • To se mi líbí
A aby som nezabudla vitam nove tehulky!!!!! :dizzy_face:
1. čer 2010 ve 14:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte.Tak ja som bola dnes u dr.,potvrdila mi tehotenstvo,na sone bola 6mm dutinka :grinning: .Kvôli tomu tlaku ma poslala na interné.pýtala som sa,či to nemôže byť z tehotenstva,ale vraj,pokiaľ som nemala takéto výkyvy pri prvom,čo som nemala,normálne to neni,tak že nech na internom zistia,z čoho to mám.mala by som tam ísť na budúci týždeň,dovtedy si mám 3-4krát denne merať tlak,aby som dr.vedela povedať.Dosť sa kvôli tomu obávam,lebo vraj vysoký tlak v tehotenstve nie je dobrý.
Vyšetrenia mi nerobila žiadne,za mesiac mám prísť na poradňu,potom mi dá už aj knižku.ale manžel tam má dennú smenu a nemám kam dať malého,takže tam pôjdem až o 5týždňov,to budem končiť 10tt.

imzadi,ten pocit hladu je normálny,ale pozor....radšej jedz často a malé dávky.,kľudne aj 5-6krát za deň po troškách.ja mávam zas normálne záchvaty hladu-príde z ničoho nič,ale taký,že by som zjedla aj klince.

Ozaj,baby,už ste sa aj niekomu pochválili,alebo čakáte až na potvrdenie od dr.? :wink:
1. čer 2010 v 18:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, všem které byly na kontrolách gratuluji!!

Já s oznámením tentokrát čekám až po kontrole u doktora. Jen mamince jsem to řekla a samozřejmně mé druhé polovičce :grinning:

Při prvním jsem to vyzvonila hned každému :grinning:
Teď mám nějak v sobě pokoru :pensive:

Jinak souhlas to počasí mě taky už štve. Už nevím co mám s malou vymýšlet.
1. čer 2010 v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí
janette velka gratulace:slight_smile: doufam, ze s tim tlakem to nebude nic vazneho...a s tim jezenim mas pravdu, mam hlad, pockam klasicky na obed, je mi pred tim blbe a pak mi je zase blbe, ze jsem se prejedla, pak za chvili hned zase hlad a cekam na veceri, takze to je asi blbe...

jinak na me to poznala jedna kamaradka a pak jsem to rekla dalsim trema kamaradkam, se kterymi chodime pravidelne na vino a najednou jsem si nedala...vedi, ze se snazime, takze jim to bylo jasne:slight_smile:

ale rodicum to rekneme az po kontrole u doktora...

no a co ta jmena? mate to uz rozmyslene?:slight_smile:
1. čer 2010 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek