• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
Ahojte. Mozem sa k vam pridat?
13. čer 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko : Ahoj já měla MS taky 7.5. v pátek jsem byla na UTZ ale nic vidět nebylo tak jdu zítra znovu ale záleží na tom kdy jsi otěhotněla no....
13. čer 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj lucyma, ja som pravdepodobne otehotnela na 22DC, mala som posunutú ovulku, takže u mňa by tiež ešte nič nevidel. Ja idem dokymu volať zajtra no a uvidím, že na kedy mi dá termín. :slight_smile: gratulujem inak všetkým čerstvých tehulkam!
13. čer 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa píchalo mě jen včera, po tom celodenním výletě.
Jinak jsem PM měla 6.5., minulou neděli pozitivní test, pondělí si nechala nabrat Hcg2347, a v úterý byla u doktora.Dutinku v děloze viděl,mám i obrázek, prý to odpovídalo na ty 4 týdny, podle Hcg pátý týden.
Problém vidím hlavně v sobě a v tom, že jsem z oboru, takže toho člověk ví víc, než "normální"a tak se zbytečně sleduju.
13. čer 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy, dnes jsem celý den hotová. Jsem tak unavená, že jsem oběd udělala rychlovku a pořád se válím a spím.
A jak tady čtu, nejsem v tom sama :wink: Ještě, že mám mužíka doma, mohla jsem dohnat spánkový deficit :slight_smile:
Malá je konečně dnes bez teplot, jen pořád nechce jíst.
Neela, taky bych pro tvůj klid zašla k doktorovi :wink:
13. čer 2010 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
el267.....zitra doktorce radeji zavolam..ale dnes je to lepsi,rikam nejsou to zadne obrovske bolesti...urcite sou normalni,ja se az moc sleduju a kazdy den se nervuju....
13. čer 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tehulky jste tu nektera nebo se vsichni divate na pojistovnu?? xD
13. čer 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nevíte prosím jak je to s tím, kdybych přítele vůbec nepsala do rodného listu?? a kde se ten rodný list vyplňuje??
13. čer 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa to at te ani nenapadne - zahod hrdost a at aspon plati alimenty. Bez zapisu do rodnyho listu to nedocilis :unamused: . A na vyrobu miminka jste byli dva, bude se muset k tomu postavit celem.
13. čer 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a rodny list - musis prinyst vsechny nalezitosti na matriku - u nas pred porodem a rodny list ti pak prijde za cca tyden. Uz si to moc nepamatuju jak to je a to je teprv rok a pul - holciny kdyztak me doplne ci opravte :wink:
13. čer 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa hrdost stranou, ať Ti hezky platí alimenty! Neboj, to zvládneš!!!!! Hlavně si hezky užívej těhu a všechno bude v pořádku!
13. čer 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no neni to vůbec v poradku...ja sem svobodna a pritel me hrozi tim, ze kdyz s nim nebudu zit, tak me da k soudu a bude zadat o svereni ditete do pece a nebo mi ho unese, jako tohle je sileny..dite potrebuje byt s mamou a ja nedopustim aby mi ho vzal, to ho raci do rodnyho listu nenapisu..jeste jsem se dozvedela o pisemne dohode, ze pokud bysme se rozesli dite by bylo semnou a on by se ho bral ale jen s mym svolenim, a dame si overit podpisy. co myslite, poradte!!!!!prosiiim!!!
13. čer 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa to je teda husty. Nerikala si, ze se k tomu vsemu potavil zady a ze ho dite nezajima a ted takhle otoci? :unamused:
Mas jeste 8 mesicu cas si vse promyslet. Ale ted potrebujes klid, jak pise Pattie. Tohle uz zavani pravnicinou a chtelo by se to poradit s pravnikem
13. čer 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
neelaa...jak píšou holky, měla by jsi se soustředit na miminko.A moc se nenervovat. Vím, že se ti toho honí plno v hlavě.
Ten tvůj přítel asi nestojí za nic, promiň, ale jeden týden tě žene na potrat a druhý ti vyhrožuje, že ti ho vezme.
V tom bych byla docela v klidu. Soud především zvažuje zájmy dítěte. A on by mu musel zajistit nejen dobrou životní úroveň.A on asi nepracuje, ne?
Docela bych ti poradila, aby jsi si došla třeba na sociálku a tam ti řeknou, na co máš nárok , jako svobodná matka.
Nikdy jsem se o to moc nezajímala, ale vím, že i existujou nějaké instituce pro matku a dítě, kde by ti mohly poradit bezplatně.
Na rodnej list máš čas. Pokud ho uvedeš jako otce, budeš potřebovat nějaké papíry do porodnice.A to ti zdělí na matrice.
13. čer 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ka3na......vítej :wink:
13. čer 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja sem se ted docetla ze staci kdyz nejsme manzele, abysme si napsali pisemnou dohodu o tom, ze pokud se rozejdem bude dite v moji peci a on si ho bude moct brat. ale urcite se na to pujdu zeptat, i kdybych mela platit jako mourovata. jde tu preci o moje miminko a ja nikdy nedovolim aby skoncilo u toho psychopata!!!!
13. čer 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
neelaa....určitě zbírej informace. jak psaly holky máš čas, než uděláš nějaké rozhodnutí :slight_smile:
13. čer 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
el267..ja sem totalne hotova!!!!vubec nevim co mam delat, je to normalni hajzl, prominte mi to ale je to tak, nejdriv mimco nechtel a tedka de na me se soudama?a nevite kam se mam ji poradit??
13. čer 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
To ti věřím, že jsi z toho vyplašená.Nenech se vydírat :pensive:
Já bych zašla na tu OSSZ, tam by ti měly poradit, nebo na koho se obrátit.
13. čer 2010 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Staci tam zavolat anebo a to je mozna uplne nejlepsi tam napsat mail - musi ti odpovedet a budes to mit pisemne. Ze zkusenosti nejak vim, ze na OSSZ nevi ruka, co dela noha.
A vydirat se nenechavej, to je jasny. Ty jses matka ditete a rodina stoji za tebou. Mysli na to maly a zkus se nestresovat, aspon ted na zacatku
13. čer 2010 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
v patek jdu k psycholozce, snad mi nejake kontakty da a ja to co nejdrive musim nejak dat do chodu. dekuju a preju dobrou noc
13. čer 2010 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka3na vítáme :slight_smile:
14. čer 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! mohla bcyh se k vám také přidat - nalša sem // čárky ve čtvrtek :grinning: :grinning: :grinning: ! Teď jedu ve četvrtek na ultrazvuk! čekala sem na to 2 a půl roku, tak doufám, že je všechno tak, jak má :wink:
14. čer 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. čer 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teda holky, člověk o víkendu nezapne počítač a v pondělí má program jasný - dočítání.

Vítám nové těhulky
14. čer 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak jsme to o víkendu už oznámili části rodiny. A máme pracovní návez pro miminko: Žofka
14. čer 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: ahoj vsem, i my jsme o vikendu oznamovali, no radost velka...dnes jsem to oznamila i v praci a domluvila se aspon prozatim fungovat castecne z domova...jinak vitam nove tehule, tabulku budu muset zase updatovat:slight_smile:
14. čer 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
moc vám děkuju za přijetí...já ještě nic moc nevim - termín ani sem nebyla na ultrazvuku. Ale už se těšim až to budu mít zasebou...chci se zeptat - lačí vás taky bříška?
14. čer 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
band: mně tak tejden po početí začalo tlačit tak, že sem nemohla mít ani kalhotky :o( Bylo to šílený... A začala jsem nosit sukně, protože kalhoty mít skoro nemůžu...

imzadi: tak tohle ti závidim... Taky bych brala práci z domu...
14. čer 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
anetka - já sedim a mám rozeplý kalhoty :grinning: :grinning: :grinning: . kdyby aspoň neblo tak ošklivo - sukně by se šikla :grinning: :grinning: :grinning: ...a teď už je to dobrý? Už pak netlačí?
14. čer 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek