• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@suzanna85 - super, ze ti je lepsie. ja zase zacinam byt furt hladna :unamused: . naranajkujem sa a o 2 hod. som uz znova hladna ...
5. srp 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 to som rada :slight_smile:
5. srp 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem.

Já byla na krvy kolem 12tt. Taky mi brali 5 ampulek, mimo jiné i na AIDS a syfilis a krevní skupinu. Nechápu proč, když to mají v kartě z minula. Ty větší ampule brali na genet.testy. Na další doplnění testů jdu 12.8. To by měly být i ty tripple testy. Pak uvidíme, zda budu muset na plodovku. S malou jsem byla, krev mi vyšla špatně a NT screning byl v pořádku. I ted byl v pořádku.
Já vstávala v 7hod, už mám vše doma hotovo a asi půjdu s malou na chvíly ven.
5. srp 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak a mam zle vysledky zo stitnej zlazy :frowning2: musim ist na endokrin. vystrenie. velmi sa bojim.
hodnoty mam TSH 13,050, normal je do 5 a ATPO 2903,7 a to som nikde nenasla, co to znamena. neviete nahodou?
5. srp 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 to ATPO má niečo spoločné so štítnou žlazou.Je to takzvaná hypotyreoza.ATPO(protilátky proti tyreodinálnym peroxidázam)....tiež tomu moc nerozumiem.Daj si na google ATPO a možno sa dočítaš viac....
5. srp 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. srp 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 mas hypertyreozu, to je v tehotenstve menej nebezpecne ako hypotyreoza. lebo keby si mala malo hormonov stitnej zlazy, bol by ohrozeny vyvin dietata. tebe teraz budu len asi davat nejake lieky na znizenie hormonov. ja som mala tiez na to podozrenie pred tehotenstvom, lebo mam tachykardie, ale nepotvrdilo sa to.
5. srp 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 to znamena, ze mam zvysenu cinnost? ved ale praveze ja som vela naraz pribrala a nie chudla.
5. srp 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ked mas TSH vyse 13 a ma byt do 5, tak mas zvysenu cinnost... pribrat si mohla kvoli niecomu inemu, ved si prestala fajcit.... TSH je hormon hypofyzy, ktory stimuluje cinnost stitnej zlazy a ty ho mas vysoky. nevies ci ti robili aj hladinu T3 a T4?
5. srp 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
info ohladom RP v buducom roku, snad to nebude az tak tragicke :wink: http://www.porada.sk/1471860-post92.html
Ahojte.My sme v noci zazili neskutocny sok. :confounded: Isla som na wc a zrazu krv. Uplne cista normalna krv, nie spinenie. Som sa tak zlakla, ze som sa ani na nohy nevedela postavit. Celu cestu na pohotovost som si myslela, ze uz je koniec. No, nastastie to krvacanie nebolo z maternice. Doktorka na pohotovosti mi povedala, ze vraj to bolo z fyzickej namahy (boli sme v Madarsku plavat) a zrejme som krvacala z krcka. Ked mi povedala, ze babo je ok, ze mu bije srdiecko a aj sa hybalo, tak som sa rozplakala. Nespala som uz celu noc. Vraj mam len lezat a ist len na wc a nic nerobit. Zrejme tak asi aj urobim. Tak som sa zlakla....Este teraz mi je do placu...
@sharlotta - uf, tak to musel byt sok. nastastie je vseko ok :slight_smile: , super
5. srp 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 no mam len vymenny poukaz na ktorom su len tieto dve hodnoty. asi len tieto boli zle. gyn. mi brala v utorok krv na vsetky teh. testy a vcera prisli vysledky, tak mi hned volali. musim sa objednat na endokrin. vysetrenie.
5. srp 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak baby citala som na aktuality.sk, ze radicova povedala, ze vlada nepodpori zrusenie priplatku pri narodeni dietata
5. srp 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta som velmi rada, ze je vsetko ok. takze teraz lezat a odpocivat :slight_smile:
5. srp 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 nebud v strese, tieto vysetrenia sa robia aby sa predislo komplikaciam v tehotenstve, lebo ako som spominala, mohol by byt poruseny vyvin plodu.... aj hypo aj hypertyreoza sa da liecit, dolezite, ze na to prisli :slight_smile: ja som tiez zvedava na moje vysledky zo stitnej zlazy, lebo nie som si ista ze je v poriadku
5. srp 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta to ti verim, ze si sa zlakla, ale tesim sa, ze ste obaja v poriadku :wink:
5. srp 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta Chuda, tak to musel byt strasny zazitok, ale chvalabohu ze je vsetko ok. Je mi luto, ak to bolo prave z plavania, viem, ze si sa na to strasne tesila. Hlavne sa opatrujte a setrite obidvaja a vsetko bude fajn :slight_smile:
5. srp 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 urcite budu v poriadu. daj potom vediet.
volala som s kamoskou, ktora je o 6tyzdnov predomnou a ze tiez mala zle vysledky. lenze ona mala to TSH o 0,01 nizsie ako je spodna hranica a ze jej povedala dr. ze je zvysena cinnost stitnej zlazy. ona nevedela dlho pribrat. tak ja neviem. logicky mne vychadza, ze ona mala znizenu a ja zvysenu, nie?
5. srp 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta no tak to ti teda verím,čo si musela prežit včera... :frowning2: ale hlavne,že ste v poriadku :slight_smile: snaž sa upokojit a nemysliet už na to.Odpočívaj....
5. srp 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta - ja by som tiež bola v riadnom šoku. Tak dobre, že je všetko v poriadku.

No ja tiež len dúfam, že tie zmeny k RP a príspevku pri narodení dieťaťa neprejdú.
5. srp 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 boze prepac, poplietla som to... teraz som zacala rozmyslat nad tym, hej tsh je vyssie pri znizenej cinnosti stitnej zlazy, lebo hypofyza sa ju snazi tymto sposobom stimulovat k produkcii hormonov. este raz prepac, niekedy sa mi to poletie :slight_smile:
5. srp 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav
@bambulka0406 dakujem baby za podporu :slight_smile:
5. srp 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 je to takto, pozrela som to pre istotu v knihe :slight_smile:
5. srp 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby poslem vam akych mame favoritov na svadobne oznamenia :slight_smile:
5. srp 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. srp 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 mne sa páčia viac ti druhé:slight_smile:s tou kvetinkou:slight_smile:,ale obydvoje sú nadherné.....
5. srp 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 Obidve su krasne, mne sa trosku viac paci to prve (som totiz uletena na maslicky :slight_smile: )
5. srp 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som mala za ulohu vybrat pat ktore sa mi pacia a on potom z nich jedno. vybrala som ich vcera sest nakoniec, vybral tieto dve, ze sa madzi nimi rozhodneme. mne sa pacia obe.... takze som zvedava, ktore si zvoli. vcera sa mi pacilo viac to s kvietkom a dnes zas to druhe.... takze, ja by som asi stale menila nazor.... nikedy som v takychto veciach nerozhodna :slight_smile:
5. srp 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek