• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
Dakujem vam baby :slight_smile: Teraz uz to zo mna pomaly opada, ale este stale citim na hrudi taky krc a zovrete hrdlo. Som si myslela, ze to budem brat ok, ze nebudem panikarit, keby nieco, ale samu ma prekvapilo, ako velmi som sa zlakla.

Ja tiez pevne verim, ze to zrusenie toho pripaltku neprejde. A este chce aj matersku znizovat :angry: A potom nam tu uz nacisto ostanu len same osady... :angry:
5. srp 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta - panikarit budes podla mna vzdy, resp. sa bat :wink: a zvlast, ked sa to narodi. to uz bude v tebe - kedze budes chciet babu len to najlepsie ... :slight_smile:
5. srp 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 Velmi pekne oznamenia. :slight_smile: Mne osobne sa viac paci to druhe. :wink:
5. srp 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav Prekvapilo ma to preto, ze ja som skor taky flegmaticky typ...mna ani skusky v skole, ani statnice nevedeli nejako rozhadzat. Ale vcera som objavila novu cast mojho ja :sweat_smile: Zrejme sa zena stava mamou uz v tehotenstve :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. srp 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta Jej moja, poznám ten pocit, neboj prejde to. Ja som tak bola pred 3 týždňami. Polezala som poctivo a už je ok. Držím palce nech je to už ok a žiadne stredy. Odpocivaj, citaj knihu, chatuj s nami:slight_smile:))
5. srp 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav
@bambulka0406 ja tt v 16tt neverím v rodine máme 3 príklady
obom švagrinám vyšli zle a narodili sa zdravé bábenká,len čo sa zbytočne trápili a týždne žili v nepredstavitelnom strachu
a manželovho bratranca žena ich mala v poriadku a bábo bolo velmi choré museli prerušiť tehu :pensive: :pensive: :pensive: vyšlo to presne naopak takže pre mňa sú v 16tt na ho.no :sweat_smile:
neviem možno ich dám urobiť ale vážnosť im neprikladám :dizzy_face:
5. srp 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett Prave som si vygooglila, co znamena ta diagnoza, co mi napisala - abortus imminens = hroziaci potrat a ze v takom pripade dieta este zije a da sa zachranit kludom na lozku a magneziom. Tak ma to zase trosku vystrasilo. Nic nebudem robit, nic! Lezat a papat magnezium a vsetky ine lieky, co mi dali. Kaslem aj na slnko a vodu a to, ze je leto. Na vsetko. Nepohnem sa z postele, nech sa po zemi valaju ak kudoly prachu. :confounded:

Prave mi pisal jeden chalan z nasej skoly, co ma mat doklasifikacne skusky v auguste, ze kedy ho mozem zacat doucovat. :unamused: Doucovala som ho aj predtym, lebo on je sportovec a nechodi do skoly regulerne, len na testy. Neviem, ci mam chut...prisiel by ku mne tak 2x/3x do tyzdna na hodinku...Neviem, co mu mam napisat. :unamused:
5. srp 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak som sledovala ta3 bola tam tlačovka s radičovou a mihálom,no príspevok nám zatial nezoberú ale rd plánujú zmeniť :unamused:
asi ich tá burka na internete trochu uzemnila :sunglasses:
5. srp 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ja na tvojom mieste by som oddychvala,po tom zážitku čo si mala by som asi skolabovala... :frowning2: len ležkaj a naberaj sili :dizzy_face:
5. srp 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 tak aspon ten prispevok.... je to dost penazi
5. srp 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, aspon ten prispevok, nech nechaju, ved ako rozmyslaju.... Na zaciatku predsa potrebujes investovat vela penazi, postielka, kociar, vybavicka...potom uz kupujes postupne. Co nie su kompletni? A este je podla mna hlupost, ze tie penize dostanes az vtedy, ked dieta zije urcity pocet dni. Ale ved tu vybavicku musis kupit tak ci tak a potrebujes to nakupit este pred narodenim :angry:
5. srp 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406
@sharlotta no akurát som nakula do debaty o tom tu na MK,no teda poviem vás som sklamaná,baby sa tam napádajú ako som napísala však išlo o to aby sme zabojovali a nedali si zobrať aj to málo........
md je podla mňa hlavne,,na výchovu,,dieťatka a ten čas by s ním mala mamička stáviť.....a štát pomôcť
5. srp 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 dakujem ti pekne, tak aspon viem pricinu priberania :slight_smile:
mne sa paci viac to prve. v jednoduchosti je krasa :slight_smile:
5. srp 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta Mne napísal odlucovanie placenty = potrat. Podľa mna sa musia chrániť a niečo napísať. Určite to nieje take zle, ináč by si tá nechali v nemocnici na infuzkach
5. srp 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 mne sa tiež viac páči to 1 :slight_smile:
5. srp 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta A určite teraz iba lez. Aj keď prestanes krvacat!!!! Aspoň 4 dni. Poctivo!
5. srp 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 - ja som to tiež pozerala. Jasné, že toľko negatívnych reakcií im schladilo hlavy

@sharlotta - oddychuj a šetri sa

5. srp 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rodičovský príspevok sa rušiť nebude!!! Radicova stopla toho debila:slight_smile:
5. srp 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaj, už to viete:frowning2: tak nič no. A to porodne by mohli nechať, treba mi kúpiť surodenecky kocik
5. srp 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
xixixi... toto som sem prave chcela napisat :wink:
5. srp 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. srp 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Som sice za pravicovu vladu, ale v takom kratkom case ma uz druhy minister tejto vlady nas.al :angry: Ked to takto bude pokracovat dalej, tak neviem...
5. srp 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
prepacte holky, že vám do toho skočím, od včera sa zdržiavam, aby som niekoho nenaštvala, ale teraz už môžem, keďže to Mihálovi neprešlo. bolo predsa jasné, že im to neprejde. médiá to nafúkli zase raz viac ako bolo treba a poriadne to nikto mamičkám nevysvetlil. zbytočne ste sa hnevali, ale už sa vám uľavilo hádam. :wink: nikto v médiách nespomínal, že príspevok by síce nebol, ale rozpočítal by sa k rodičovskému na kazdy mesiac, by sme teda dostali o cosi viac. a upravit to chcu tak, ze ak budete doma dva roky, tak budete ma rodicovsky navyseny aj o ten treti rok, teda mesacne dostanete o dost viac. plus moznost pracovat bez toho, ze by vam zobrali rodicovsky je uplne super! je smola, ze media poskytuju vzdy iba jednu stranu mince. ocakavam, ze ma teraz zotriete, ale chcela som sa uz k tejto teme vyjadrit. samozrejme, ze aj ja ten prispevok potrebujem, a to velmi, ale zivot ma naucil nerozculovat sa hned nad vsetkym, pokial nepoznam vsetky okolnosti a strany problemu. :wink:
5. srp 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko len tam ide prave o to, ze rodiny ten prispevok potrebuju naraz a nie po splatkach. Napr. moj brat si chcu na kociar a postielku pozicat a tu pozicku potom splatit z toho prispevku. A keby dostavali o 300sk mesacne viac, tak im to vobec nepomoze. Ale pracujuci rodicia by nemali byt diskriminivani. Ja by som napr. mohla pocas materskej ucit nejaky kurz a moj manzel by si to vedel zariadit tak, aby bol tie 2 hodiny s babom on. Verim, ze by to rodinam pomohlo.
5. srp 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta chcela som len poukázať na to, že každá strana má dve mince. Nepáčilo sa mi, že jedno vyhlásenie v rovine úvahy prijali ľudia prostredníctvom médií tak, že minister bol vykreslený ako totálny debil. Pritom tu mamičkám radí už šesť rokov. Ale na to zrazu všetky zabudli. Okrem toho, kto volil pravicovú vládu by sa týmto opatreniam nemal čudovať a bez úvah odsúdiť. Vyzerá to tak, že mnohí skutočne volili bez rozmyslu pravicu a pritom od nej očakávajú ľavicovú politiku. Potom sa v diskusiách vyvršujú. Čítala som návrh ministra Mihála o sociálnych dávkach. Ten sa mi páči veľmi. Dlhodobo nezamestnaných donúti pracovať (a tam je to správne miesto na šetrenie, keďže ide hlavne o Rómov), lebo dávky plánuje znížiť tak, že budú musieť. Šetriť sa v tomto stave krajiny musí, ako by potom žili naše vnúčatá? Treba myslieť aj na to, že čím viac si budeme pridávať my, hoci na to štát nemá, tým horšie sa budú mať už naše deti, tie, ktoré čakáme. Ale už som sa rozpísala :grinning: to sa mi stáva :sweat_smile: Napadlo niekomu aj to, že Tomanovej príspevok pri narodení dieťaťa bol len od roku 2009? Výborný predvolebný ťah, prečo to nezaviedli hneď od roku 2006?
5. srp 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko mne urcite nemusis vysvetlovat, co je to pravica :slight_smile: Len pri opatreniach treba aj premyslat a brat ohlad na ludi a mat stale na pamati, ze tu ziju realni ludia, ktorych sa to dotkne. Prispevok pri narodeni dietata bol aj predtym, len bol nizsi. K teme "Tomanova" sa vobec vyjadrovat nebudem. :sweat_smile: musim si setrit nervy...
5. srp 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko neboj nezotieme :wink: sme demokratky :dizzy_face:
to že chcú donútiť robiť tých ,,dlhodobo,,nezamestnaných sa mi páči to berem,to že chceli zobrať niečo čo nám patrí tak to nie-ale vysvetlilo sa to.... :slight_smile:
5. srp 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

co se to tu deje? :astonished:
5. srp 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek