• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@sharlotta: to je mi lito, ze mas takhle rizikovost ( jak dlouho myslys, ze budes muset lezet?
5. srp 2010 v 17:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@cutce myslim, ze do konca 16tt. Na zaciatku 16tt ale nastupujem do prace. :unamused: A este mame navstevu, v noci sa chvalabohu nezobudili, tak sme im ani nic nehovorili o tom, ze sme o 2 rano boli na pohotovosti. Som isla 80km/h po sidlisku a keby ma aj boli chceli zastavit policajti, tak im nezastavim :sweat_smile: Soferovala som ja, lebo mm mal v sebe 2 piva. mame tu navstevu -kamaratov z Polska, zajtra rano odchadzaju. Nechcela som, aby sa u nas citili neprijemne, tak sme im nic nevraveli. :unamused:
5. srp 2010 v 17:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta: hlavne se hlidej at vse dela manza. Tak se hod marod, ale do prace urco nenastupuj :wink: , zato to nestoji :wink:
5. srp 2010 v 17:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@cutce Urcite! Len mam este jednen problem, ze nasi by mali prist v pondelok, len ked im teraz poviem, aby nechodili, tak sa urazia. O vyjazde na pohotovost im hovorit nechcem, lebo mama mi vzdy prizvukuje, ze nemam nikam chodit a nic take robit a my sme boli plavat v Madarsku. :sweat_smile: Tak som si na tej pohotovosti nadavala, aka som krava, ze som sa niekam trepala. Ale som si myslela, ze ked uz koncim 1. trimester a moja Dr. mi povedala, ze mozem kludne chodit plavat, ze je vsetko ok. :confounded:
5. srp 2010 v 17:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta: nevim, jak mas daleko Madarsko, ale pokud to neni daleko, tak bych ani ja v tom nevidela problem a treba to nemusi byt ani z toho. prave naopak doporucuji plavani a ze je to i pre nas tehulky lepsi, ze nas voda nadnasi :wink:
5. srp 2010 v 17:47  • Odpověz  • To se mi líbí
sharlotta: a co jim treba vecer v nedeli zavolat, ze ti neni dobre :wink:

tak ja uz zase jdu domu

papa
5. srp 2010 v 17:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@cutce je to 25km. Na pohotovosti sa ma pytala, ci som nahodou nieco fyzicky namahave nerobila a ja ze nic take, len sme boli plavat..A ona na mna vytrestila oci, ze v 1. trimestri sa neodporuca. :confused: Je to doktorka, ktora ma asi aj bude rodit a ona ma na starosti rizikove tehotenstvo, tak je mozne, ze po tych vsetkych skusenostiach, uz neodporuca nic. :sweat_smile: Ale musim povedat, ze neviem, cim to bolo, ale prvy krat v zivote ma vysetrenie na gynekologii bolelo. Dokonca aj ultrazvuk ma bolel. :unamused: Mozno to bolo tym, ze som bola uplne stuhnuta, ale mam pocit, ze ma to doteraz boli. :sweat_smile:
5. srp 2010 v 17:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta Lezis??? Hmmm? Prídem na kontrolu:grinning:
5. srp 2010 v 18:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@arrett :grinning: lezim, lezim... :grinning: Moja mama mi dnes povedala, ze by bola najradsej, keby som bola u nich, aby ma mala pod dohladom :grinning: Akoby nieco tusila.... :sweat_smile:
5. srp 2010 v 18:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja si myslím, že tak ako to je teraz je dobre. Som zástancom toho, že matka má byt pri dieťati a naplno sa mu venovať aspoň tie 2 roky. Viem, že je ťažko žiť z tých dávok, ale je tu aj otec. Ako matka viem, že cely deň sa naozaj točí iba okolo dietatka. Staram sa, učím ho, usmernujem... V tomto veku keď začína dieťatko žiť, potrebuje najviac lásky, pochopenia, oporu, potrebuje svoju matku ako nikdy.Neviem si predstAvit ísť do prace.Veď v tedy ju dieťatko najviac potrebuje. A tiež som za porodne, nakoľko to veľmi pomôže začínajúci rodinám. Schvaľujem aj výšku rodičovského príspevku pre ženy čo pracovali a čo nie. Pretože ja som štátu už niečo dala, tak aj očakávam. Terajšie materské, ridicovske a porodne schvaľujem. Preto som nespokojna s tým návrhom čo dal pán poslanec.
Ale čo človek, matka to názor. Niekomu vyhovuje to, inému zas niečo iné. Zhodneme sa iba v tom jednom, že chceme pre naše deti to najlepšie:slight_smile:)) aby boli šťastné a aby mali vždy úsmev na tvári.
5. srp 2010 v 18:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta Ja som bola teraz 3 týždne u mamky a veľmi mi to prospelo. Veľmi mi pomohla so Simonkom a som jej strašne vdacna za všetko čo pre nás robila. Takze odporúčam:slight_smile: Vycistila som si hlavu a nemyslela na hlúposti. Ináč, tie matky to vedia stále vycitit. Aj moja furt zavolá keď mám problém.
5. srp 2010 v 18:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta Este krvacas?
5. srp 2010 v 18:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@arrett nekrvacam teraz a dufam, ze to uz znova nezacne. Ona mi vravela, ze tam bola nejaka nahromadena krv, ktora bola tmava, cize tam uz bola niekolko hodin a ked sa to spustilo, ked som sa postavila z postele, vraj uz som nekrvacala, len vytieklo to, co tam bolo nahomadene. A aj preto som sa zlakla dost, lebo to bolo tak zrazu a vela krvi. Ale krvacanie nebolo chvalabohu v maternici. Predtym, nez mi isla zaviest utz som mala nutkanie si zapchat usi. Cakala som to najhorsie. :frowning2: :confounded:
5. srp 2010 v 19:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta - len oddychuj - drobčiatko to potrebuje.

@arrett - ja som tiež toho názoru, že dieťa minimálne do 2 rokov by malo byť s matkou - potrebuje základ a veľa veľa lásky. Som aj toho názoru, že do kolektívu je najskôr pripravené, keď má 3 roky. Ja som pri prvom šla do práce, keď mal Romi 1 rok aj 9 mesiacov - ale chodila som len na 4 hodiny a k Romimu mi chodila svokra. Drobec jej z toho času čo som nebola doma 3 hodiny prespal, tak si ani neuvedomil, že nie som doma. :slight_smile:
5. srp 2010 ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre ranko...nie je tu nahodou niektora z vas pravnicka? potrebovala by som rychlu miniradu ohladom BSM...dakujem
6. srp 2010 v 09:33  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj bambulky :slight_smile:
@arrett ohladne toho príspevku s tebou 100%súhlasím :dizzy_face:
dneska som bola v lekárni na vitamíny a nemali femibion tak som kúpila maternu-užívate niektorá aj tieto?
6. srp 2010 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky devcata :grinning:

@mimina ja betu jen tu kyselinu listovou a Omega 3, ktery obsahuji nejaky rybi olejiky :sweat_smile:
6. srp 2010 ve 12:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@mimina321 - ja som maternu uzivala v prvom tehu, ono su tie vitaminy dost podobne
6. srp 2010 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@mimina321 ja som ju zacala uzivat uz pred tehotenstvom, aj gynekolog povedal, ze oni su velmi podobne tieto vitaminy... takze je to viac menej jedno
6. srp 2010 ve 12:41  • Odpověz  • To se mi líbí
dakujem kočky nechcelo sa mi v tom daždi hladať kde by ho mali,tak som zobrala aj matenu však som v letáku čítala že je tam takmer všetko.....a stáli menej 10€
6. srp 2010 ve 12:45  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte babulky,je tu niekto?
6. srp 2010 v 15:19  • Odpověz  • To se mi líbí
suzzana85..ahojky:slight_smile:
6. srp 2010 v 15:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@neelaa ahoj:slight_smile:ako sa máš?
6. srp 2010 v 15:28  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, ja tu sem tez :grinning: . dneska je tu nejaky mrtvo :grinning: :grinning:
6. srp 2010 v 15:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@cutce ahoj:slight_smile: nooo,neviem čo sa tu deje babenky,ale za posledné dni je tu až velmi mŕtvo:(nie len dnes...
6. srp 2010 v 15:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Suzi: no ja tu jsem porad a taky porad budu, v praci me to stve a uz tu nechci byt, :frowning2: . jinak dneska zacinam 14 tt, toto leti to je neskutecny :grinning:
6. srp 2010 v 15:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@cutce ja som tu tiež skoro stále...pokial nespím,som tu :grinning: .Tú prácu ti fakt nezávidím:(((...14 týžden:slight_smile:blahoželám.Tebe ten čas letí?ja mám pocit,že sa až moc vlečie.Ale to asi bude tým,že som už 3 mesiace doma a strašne sa nudím...pre mna sú dni,ako týždne :confounded: ...oooo,zajtra idem k inému lekárovi.Už mám toho mojho plné zuby...
6. srp 2010 v 15:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Suzi: vzdyt ty jsi taky uz 14 tt a kdy mas presne termin? Co ti dela ten tvuj doktor?
6. srp 2010 v 16:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@cutce ja viem,ale pre mna tie týždne idú strašne pomaly......práve že mi nič nerobí ten moj doctor.Na všetko sa ho musím pítať.Ani s tými mojimi nevolnostami mi však nepomohol.Však vieš,čo mi predpísal naposledy..Kinedril-na nevolnosti pri cestovaní a okrem toho,hned na krabičke bolo napísané,aby to neužívali tehotné....podla mna sa o mna nestará dostatočne.A za každú vizitu mu platím 40euro....
6. srp 2010 v 16:15  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte kocky,,,ako sa mate? nejdem ani nijak reagovat, ja mam dnes nejaku krizu,,stale len od rana placem a placem a placem,,a uz som fakt nesmierne unavena
6. srp 2010 v 16:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek