• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@mafynka to má určite každá z nás.Neboj...to ta prejde.Ešte sa ozívajú hormony :grinning: Všetko bude fajn....
6. srp 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 dufam, lebo dnesok malemu drobciatku asi nerobi dobre,,,som desne nervozna, vycerpana, zufala aj nestastna dokopy,,a to nie je dobre,,
6. srp 2010 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
mafynka: jen se vyplac, ono se ti aspon na cas ulevy :wink:

Suzi: no to mas pravdu, ze to neni dobry doktor. :angry:
6. srp 2010 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka neboj,nič sa bábu nestane.....polož sa na gauč,vylož si nohy a snaž sa zhlboka dýchat.Skús mrnúskovi zaspievat nejakú uspávanku,alebo sa mu len prihováraj...ono ta už vníma.Bude ti lepšie,neboj......
6. srp 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce zajtra ráno idem k inému...uvidíme,či sa od neho dozviem viac :confounded:
6. srp 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Suzi: a mela jsi udelany ty vsechny testy?

To ani nevim, ze uz vnima babatko :astonished: :sweat_smile:
6. srp 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce dúfam,že áno.Dúfam,že mm hotové všetky testy....Od 12-13tt už dieta vníma na zvuky a hlas matky....aspon tak som počula.....
6. srp 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 na akych testoch si uz bola? mne nebrali este ani raz krv
6. srp 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
mafynka: no to bys mela jit, chodi se ted na vady mimca se delaji testy a na down syndrom a pak UTZ :wink:
6. srp 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce no mna doki objednala az na 19teho augusta,,,ale to musim zrusit, bo mam vtedy statnice, tak ma asi da este neskor,,a buduci tyzden zacinam druhy trimester
6. srp 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
mafynka: to bych si tam zavolala a objednala se na pristi tyden a zeptala se ho na ty testy :wink:
6. srp 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka presne....mne tiež už nrali krv na všetky tieto testy a tiež som bola na tom ultrazvuku,kde kontrolujú nosovú kostičku a niečo v záhlavý.To je na to aby sa zistilo,že aký je risk na downov syndrom.....určite sa na to opýtaj.
6. srp 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte zeny teraz som objavila tuto temu a sand sa uz aj ja mozem z radostou pridat kedze som na rizikovom a doteraz sme nevedeli jak sme na tom ale uz asi mame najhorsie za sebou...takze hola hola februar vola... :grinning:
6. srp 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 budem volat v pondelok,,uz hadam bude robit
6. srp 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijusqa blahoželám a vitaj medzi nami:slight_smile:)))
6. srp 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijusqa: srdecne blahopreji a vitam te mezi nama :grinning:

mafynka: urcite bych mu volala a nechala se hned objednat, myslim, ze tyto testy jsou dost dulezity, teda aspon pro me jo :wink:
6. srp 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce ved aj pre mna,,ale co mam robit,ked doki to ignoruje
6. srp 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka zmen doktora moja....
6. srp 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
mafynka: tak sa nenech odbit a kdyz, tak bych zkusila nejakyho jinyho doktora. Na tady ty testy mas pravo :wink:
6. srp 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85
@cutce ja viem kocky,,ved aj z toho som zufala,,teraz k tomu este statnice, problemy doma,,financie dako nevychadzaju,,boooze, nejdem ani pokracovat,,uz riadnu depku mam zo vsetkeho
6. srp 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
mafynka: uklidni se, vsechno bude v poradku neboj, ale nesmis sa nervovat to nepomuzes ani sobe ani malickemu :wink:
6. srp 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem baby,postupne si budem citat co ste tu uz poriesili nech som v obraze ale pozeram ze je toho dost,ja som mala taky problem ze som v 7 tt zacala silno krvacat a trvalo to asi 4 tyzdne a teraz uz taham tusim 7 tyzden na posteli ale boli sme na 1 skrinigu a vsetko nam vyslo super a prcek je zda sa zdravucky co sa straaasne tesime :slight_smile:
6. srp 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce dnes asi uz nic nespravim,,chce sa mi len plakat
6. srp 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka hlavne sa upokoj.....a hlavu hore.všetko sa dá zvládnut.Pekne si zavolaj a objednaj sa na tie testy....ostatné problémy sa vyriešia samy...teraz je prvoradé bábatko ktoré nosíš pod srdiečkom!
6. srp 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
mafynka: uz neplac tim nic nevyresis :wink: , Bys mela mit radost, ze mas v sobe malickeho zdraveho drobecka :grinning:
6. srp 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce no len to neviem zastavit,,
6. srp 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
mafynka: tak si pust v telce nejakou komediii :slight_smile:
6. srp 2010 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte. Tak nam uz navsteva odisla a moj uzasny manzel vsetko poupratoval :slight_smile: a ja som spalaaaa az do 15.00 :sweat_smile: Nasi volali, ze asi zajtra pridu, ale u mojej mamy clovek nikdy nevie, do akej miery to mysli vazne, co mna dost rozculuje, lebo sa potrebujem zariadit. Rozhodla som sa toho chalana doucovat, takze bude ku mne chodit kazdy den na 2 hodiny. Dufam, ze to bude v pohode.
@mafynka snaz sa upokojit, zamestnaj si hlavu niecim inym. Ziadna kasa sa neje taka horuca, ako sa navari. Neboj, bued dobre a vsetko sa vyriesi a ty sa teraz zbytocne trapis.
@suzanna85 Aj mne to uz pekne lezie na narvy, ze cely cas sedim doma a v podstate mozem len lezat. :frowning2:
6. srp 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
sharlotta: a jak se dneska citis? Tak zkusit doucovat ho muzes, kdyby to neslo, tak to urco pochopi :wink:
6. srp 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak teda musim pochvalit manzu, je sikovnej, ze ti pomohl to vsechno uklidit. ja kdyz reknu manzovi, jestli by nemohl neco udelat tak to taky udela bez reci :slight_smile:
6. srp 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce No, urcite mu nic vesat na nos nebudem. Napisala som mu, ze mozem od 16.8. a on ma doklasifikaciu 26.8. a ma dobrat asi 4 lekcie. Neviem ako si predstavuje, ze to za tyzden stihneme, ale ked tak velmi chce mna...Napisala som mu, nech si najde niekoho ineho a on, ze mu staci aj tyzden... Ako sa citim? Nudim sa a boli ma hlava a zdrziavam moc, lebo sa bojim ist na zachod. :sweat_smile: Kym sa odhodlam, ze tam idem, musim sa trosku prehovarat...
6. srp 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek