• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@sharlotta moja a vieš si predstavit,že ja už takto sedím doma 3 mesiace?.... :unamused: Vidržíš,neboj.Robíš to pre svojho mrnúska :wink:
@cutce keby nám tak tí naši muži pomáhali stále :slight_smile:
6. srp 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sharlotta: ja moc zadrzet nemuzu, pak mam krece jako blazen.

Suzi: no to mi povidej to by byla parada :grinning:
6. srp 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja uz se konecne chystam domuuuu, joj toto trvalo :grinning:

vsem preji krasny vikend :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning:
6. srp 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce no pre mna to moc paráda nie je.....strašne sa doma nudím :cry: nemožem ani nikam íst,lebo vonku máme 45st.každý den....a slnko mi moc dobre nerobí.Tak trčím doma.... :rolling_eyes:
6. srp 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce krásny víkend aj tebe...papa
6. srp 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten moj mi pomaha stale :slight_smile: My vzdy upratujeme spolu, uz to mame tak podelene, kto co robi.
@cutce pekny vikend :wink: Inak ja mam tiez krce, az vetedy idem... :sweat_smile:
6. srp 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
idem už aj ja....venovat sa troška mužovi.Práve sa vrátil z pláže.....pekný víkend tehulky :slight_smile:
6. srp 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta - je fajn, že Ti je už trochu lepšie. Mne tiež môj manžel stále pomáha aj domáce práce máme rozdelené. A teraz, keď som tehu tak mi pomáha ešte viac. :slight_smile:

Vítam novú tehuľku - sa pekne rozrastá táto naša skupina.

Výsledky z gastroenterológie mám v poriadku tak som rada. V pondelok idem k ženskému do poradne. :slight_smile:
6. srp 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nakúkam bola som z kolegynkami na pokec :slight_smile: prebrali sme ako sa kto má čo má nové-skrátka babinec :slight_smile:
@leginca to je fajn ked sú výsledky ok :dizzy_face:
aj ja vítam novú tehulku :dizzy_face:
mafynka nesmutni moja
6. srp 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka - ja som tiež teraz dosť precitlivená, aj minule som pri filme riadne plakala - to sú hormóny.
6. srp 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
pěkný večer těhulky..tak tu čtu jak jste každá hrozně unavená a uplakaná a můžu vám říct že to samé jsem já. Každý den jsem víc a víc unavená a přecitlivělá. Navíc mě už tak 3 dny píchá tak divně na levé straně v podbrišku,jen když třeba zvednu levou nohu,tak jakoby me tam něco v podbřišku tlačilo,ale cítím to jen na levé straně. A mám také docela sulný výtok. Moje doktorka má dovču až do pondělí a já nevím,zda mám být znepokojená, nebo je to normální? Co myslíte??Prosím o rady...bojím se
6. srp 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca tak ja som dnesny den zakoncila tym,ze som pustila pracku,,,a cakam a cakam,,,idem,ze vyvesim,a pracka sa ani nepohla,,nesvietila,,v predlzovacke sme mali zapojene aj radio,,idem ho zapnut a nejde,,skusam svetlo,,a to ide,,,sla som za drahym,ze sa pokazila pracka,,alebo vypalila predlzovacka,,,siel do kupelky a predlzovacka nebola zapojena v zasuvke,,,no neporazilo by vas?? som sa citila jak trubka,,a hadaj co som zas zacala robit??plakat,,,tak sme nakoniec sli do kina a uz je to v pohode,,zajtra sa budem ucit,,poobede ideme na oslavu,,ulozila som si par veci,keby nahodou nesiel zasa net ako dnes,,tak hadam sa aj nieco naucim
7. srp 2010 v 00:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa ja mam vytok stale,,hlavne ked som vonku na teple,,ale doki mi v utorok brala nejaky vyter,,a ze PH ukazkove,,,tak to bude asi v pohode,,aj som jej vravela,ze mam stale vytok,,ale nic mi k tomu nepovedala,,ze je to normalne,,kym nie je nejak zafarbeny,,alebo krvavy a bez zapachu,tak to ma byt v pohode,,a nema svrbiet nic,,,bud v klude
7. srp 2010 v 00:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko tehulky:slight_smile: Posielam trosku radosti na rano:slight_smile:
7. srp 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett krasne :slight_smile: a ako si ta este pekne drzi za druhy prsnik :slight_smile:
7. srp 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko februárovky :slight_smile:
@arrett - krásna fotka :slight_smile: ja som malého vôbec nekojila, lebo sa nedalo, tak sa teším na toto druhé mimi, že si to naplno vychutnám, je to určite nádherný pocit puta, síce niekedy aj bolestivý.
@suzanna85 - ja som tiež už tri mesiace doma, a niekedy tie dni idú strašne pomaly, a tak som sa rozhodla že ešte skočíme na dovolenku ( do Bánskej Štiavnice) a na pár výletov aby čas do najbližšej kontroly čo mám na konci augusta rýchlejšie prešiel :slight_smile: a hlavne tie dni ubiehajú inak, ako keď som stále doma. A taktiež sme si dali do plánu prerábku bytu, teda sťahovanie medzi izbami, tak aj to bude zas program na september oktober. No a posledné mesiace už pravdepodobne nebudem vládať ani dýchať, keď vidím ako mi už teraz poriadne rastie brucho, tak to budem rada že môžem ležať a budem jesť Vianočný šalát :slight_smile: Pri prvom tehu som bola na Vianoce na začiatku tak som si veľa dobrôt odpustila, ale teraz už bude bábo veľké, tak dobroty traste sa :slight_smile:
7. srp 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 Dakujeme:slight_smile: On si ho strazi, lebo vie, že potom mu dám ešte z neho:slight_smile:)

@labudka Drzim palce, aby ti to pri druhom vyšlo. Netreba sa bat zavolať aj laktacnej poradkyni. Dúfam, že simon vydrží a budem kojit obe deti. Mliecko mu už moc nechuti, len rak si pocucka ciciny ako cumlik, sem -tam potiahne:slight_smile: No tie chvíľky patria iba nám dvom. Ráno keď sa zobudi, vezmem si ho k sebe do postele a takto sa mazname. Niekedy si ešte zdriemne pri prsniku a ja s ním. Je to taký pekný pocit keď cítim jeho pokožku na svojej a on moju. Nádherný zážitok:slight_smile:
7. srp 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arret - je to nádherné kojenie, pôrod a aj pohyby bábätká v brušku čo nás čoskoro čakajú , muži sú vo veľa veciach ukrátený, ale myslím že práve vďaka takýmto situáciám sme ochotné pre tie naše deti urobiť čokoľvek na svete :slight_smile: Veľmi sa teším na pohyby, u teba už čoskoro začnú :slight_smile:
7. srp 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett len aby maly simonko potom neziarlil, ked pride na svet bracek alebo sestricka :slight_smile: sa bude o maminkine mliecko musiet delit :slight_smile:
ja dufam, ze nebudu problemy s kojenim, velmi sa na to tesim a takisto aj na pohyby, ale ja sa este nacakam, kedze som len v 12tt
7. srp 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes mi je nejako divne od zaludka baby.... uz vcera sa to zacalo. robila som harulu a vecer a hrozne bolel zaludok. a dns zas, ledva som zjedla ranajky. nemozem asi tazke vyprazane veci... al ked to bolo take dobre :frowning2:
len dufam, ze mi nezacnu nevolnosti v 12tt.
inak aj minule, ked som sla na gyndu nalacno na krv, pila som vela vody, aby som nemala hustu krv. ale akonahle som vystupila z auta, ma natiahlo a mala som plne usta.... viete coho. nestihla som sa ani spamatat ako mi z nicoho nic prislo zle. esteze naokolo nikto nesiel :slight_smile: by sa zasmial. ale uz predtym som si doma vsimla, ze sa najprv musim najest a az potom pit, lebo by mi bolo tazko. asi je ten zaludok jednoducho citlivejsi
7. srp 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bamulka0406 - mňa voda tiež strašne naťahuje, ešte stále, a neviem si za ten svet nájsť tekutinu ktorá by mi teraz chutila, nebola plná E, a nebolo by mi z nej ťažko. Najviac mi asi chutí voda z ladničky, vlažnú ani studenú z kohútika nemôžem iba fakt z ladničky. A tiež sa musím najesť skôr ako sa napijem, ale musím si dávať pozor lebo veľmi málo pijem a potom ma zbytočne bolí hlava.
Joj aj ja mám rada vyprážané, ale to dosť dráždi žalúdok, dnes si asi daj takú menšiu dietku, acidko nech sa toho ťažkého čo najskôr zbavíš a bude dobre :slight_smile:
7. srp 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@labudka no dufam, som smadna, ale neviem coho sa napit, kedze mi je tak tazko. mam pocit, ze voda by sla von, skusim to acidko, vyrovnat rovnovahu v zaludku. a to idem o tretej na oslavu do restauracie :grinning: som zvedava co si objednam
mna inak tiez bolieva hlava.... urcite je to z tych tekutin
7. srp 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 - inak mne celkom chutí kofola je podľa mňa menej škodlivá ako cola a je aj menej sladká čiže tiež menej dráždi, tak keď ideme do reštiky dám si tú :slight_smile: a teším sa na nealko pivko keď si dám také malé vychladené, ale to až tak neskôr :slight_smile:
7. srp 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mna tak priserne boli hlava od vcera, ze sa idem z toho zblaznit. Davam si studene obklady a brala som aj paralen, ale nic. Praskne mi! :rolling_eyes: Uz mi je z toho normalne na vracanie... :confounded:

@labudka kofola je urcite menej skodliva, lebo neobsahuje kyselinu fosforecnu. Ja colu nepijem vobec, nechcem mat z criev reseto :sweat_smile: Kofola sa inak v yehu tiez nesmie, koli obsahu kofeinu.
7. srp 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta - mne inak občas pomohlo na bolesť hlavy keď som sa vyvracala, inak najhoršie je keď si idem z bolesťou hlavy ľahnúť a dúfam že to prejde a nakoniec aj s bolesťou vstanem. A tiež mi pomáha keď sa idem prejsť na vzduch ale viem že musíš ležať, tak skús si poriadne vyvetrať, možno kyslík pomôže.
2dc Kofoly si dávam keď sme v reštike čo zas nie je tak často a ja napríklad vôbec nepijem kávu, a niektoré mamičky pijú jednu denne, čo si myslím že škodí ešte viac, ale niekedy to nejde inak hlavne keď majú problémy s tlakom, a s tou colou súhlasím, mne keď bolo na začiatku poriadne zle tak som skúsila po lyžičke colu, občas sa to odporúča a hned išla von, bábu nechutila asi bude chlapčiak :slight_smile: radšej mäsko :slight_smile:
7. srp 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@labudka No, ja som prestala pit kavu, ked som sa dozvedela, ze som tehu, ale tlak mi isiel rapidne dole, tak som ju znova zacala pit a naozaj sa aj citim lepsie. Pokial nepijes kavu, tak kofola je v pohode. Ja som aj predtym mavala problemy s tlakom a ked som bola vo veku 14-16, casto som odpadavala. A v 16 som zacala pit kavu a uz som viac nemala problemy, az teraz.
7. srp 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
těhulky pamatujete si kolik úderů za minutu mělo srdíčko vašeho miminka tak ve 12 týdnu?? můj mimísek měl 170 úderů za minutu ve 12+1,ptám se jen proto, že sem na netu četla že ve 12 tádnu má 110-160úderů za minutu ve 12 týdnu. Ale pan doktor říkal, že těch 170 je v pořádku:slight_smile:
7. srp 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dievčatá - mňa tiež riadne bolí hlava už od včera - a to pijem dosť tekutín. Je to určite týmto premenlivým počasím - u nás chvíľu svieti slnko, chvíľu prší - to je na môj tlak hrôza.

@mafynka - a na čom dobrom ste boli v kine?
7. srp 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neelaa - no to ja vôbec netuším ako rýchlo bilo malému srdiečko, ale ak vieš akým tempom či ako vláčik alebo koník :slight_smile: tak sa podľa toho dá určiť či chlapec alebo dievča :slight_smile: niekto to tu písal pár stránok dozadu :slight_smile: teda neviem či je to pravda, ale v rámci zábavy prečo nie :slight_smile:
@leginca - máš pravdu určite má vplyv aj počasie, mňa tak bolela hlava keď boli prvý deň tieto prehánky, teraz je to ok, keď je to už viac dní
7. srp 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca - čo sa týka kina tak ja som bola min. týždeň na Ženy v pokušení a veľa sme sa nasmiali :slight_smile: môžem odporučiť ako príjemnú komédiu
7. srp 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek