• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
ahojte kocky,,ako prezivate vikend?
@leginca boli sme v kine na pociatok
8. srp 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@labudka posledne dni mam aj ja bolesti hlavy,,a stale,,nic mi nato nezabera
8. srp 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte tehulky..... :slight_smile:včera som bola u iného lekára.Normálne by som mala byt v 13t a 4d ale on mi povedal,že dieta je o 1 a pol týždna vačšie.Ževraj som už v 15ta 1d.Zmeral mimi a malo už 10cm.Nejak sa mi tomu nechce verit...pred 8 dnami mi robili USG(ešte moj starý doktor) a malo 6,2cm.Žeby za 8 dní narástlo až 3,8cm???!!PDP mi stanovil na 26.1.2011.Neviem.Nejak tomu neverím,kedže presne viem,kedy som otehotnela :slight_smile: .Takže zatial nič nebudem menit....uvidíme po čase.Je mi to nejaké divné....no nič.Hlavne že mimi je v poriadku a tak krásne nám rastie :slight_smile: Peknú nedelu vám prajem:slight_smile:)))))))
8. srp 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 Ja som citala, ze po 12tt sa uz babo neda tak presne odmerat a ze potom sa uz tazko stanovuje jeho vek, preto by sa to malo robit do konca 1. trimestra. Takze to moze byt koli tomu. :wink:
8. srp 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moja mama neprestava nadomnou krutit hlavou...Vraj som vychudnuta a bleda a vkuse ma nuti jest, az ma dnes prvy krat od kedy som tehotna naplo :sweat_smile: Je pravda, ze fakt vyzeram hrozne. Vazim 50kg, na cele mam vyrazky, vlasy mam vkuse v cope, ani sa nemalujem, chodim v teplakoch.... Ale naco, ked vkuse lezim na gauci???? Nejak s tou mojou psychikou musim nieco urobit. Vonku je tak pekne a ja nic nemozem :frowning2: Dnes mam fakt depku. MM, moj brat a nasi isli plavat do Madarska a ja som ostala doma. Ja viem, ze sa mam tesit, koli babatku a ze toto nie je jedine leto mojho zivota, ale aj tak mam depku. :cry:
8. srp 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.
@neelaa neviem,ako teraz,dr.mi nehovoril,ale Maťko mával celú dobu okolo 138-147úderov/min.
8. srp 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka tie bolesti hlavy fakt nezávidím.ja mávam len občas.je to hrozné,keď nám ide hlavu roztrhnúť a nemôžeme si dať nič poriadne účinné.

my sme boli včera na oslave 50ky mojej mamy.perfektne som sa zabavila,vytancovala do sýtosti.škoda,že Maťo je taký malý,boli sme dlhšie,ale o 4roky oslavuje otec 60ku,to budú obidve deti už väčšie,tak snáď sa zabavím tam ešte viac.len dúfam,že som si nevytancovala "vajká".to mi povedala moja mama,keď sa nám narodil malý,lebo som hrozne chcela dievčatko,že si za to môžem sama,lebo som na svadbe moc tancovala a vyskákala som si vajká :grinning: :grinning: :grinning:

a mám novinku.včera som cítila pohyby.večer,keď som uložila,ešte som si v posteli čítala,keď som zrazu zacítila jemné šteklenie zvnútra bruška a potom jemné kopnutie.normálne sa mi nazdvihlo brucho.najprv som si myslela,že si to namýšľam,ale potom som to sledovala a to bruško sa mi fakt nadvihovalo.náááádherný pocit,na ktorý som čakala....a dočkala som sa. :slight_smile:
8. srp 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett krásne fotky. :wink: :wink: :wink: je to nádherný pocit,keď bábätko papá z cicíka,pritúlené k nášmu telu.bohužiaľ mne bol tento krásny,neopakovateľný pocit dopriaty len 2mesiace,potom už som nemala mliečkoa mali sme aj veľké problémy s kojením nakoľko sa malý nechcel prisať a pred každým kojením sme spolu bojovali aj vyše pol hodiny.dúfam,že tentokrát to bude už lepšie.
8. srp 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ahoj nic sa neboj aj ja ma len 50 kg a jem strasne vela a aj tak teraz nebriberies vela len tak 2 4 kg tak sa neboj ze si chuda...
8. srp 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 to je nejake zvlastne moze to byt aj tym ako babatko merali mne povedala doktorka ze sa ma merat po zadocek a nie po nozicky (lebo sa to tazko ked ich ma zohnute) tak mozno aj preto ten rozdiel. najdolezitejsie ze je babo ok
8. srp 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 ak by si bola v tom 15tt,ako ti povedal nový lekár,je možné,že dieťatko je už také dlhé:
http://tehotenstvo.academy.sk/index.php
8. srp 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ešte raz,akosi mi to blbo prehodilo:
http://tehotenstvo.academy.sk/index.php?click=23
8. srp 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pekný večer tehulky
@sharlotta - to ti verím, že sa ti vôbec nechce o seba sa postarať, hlavne keď máš teraz zťaženú situáciu, aj ja keď som musela byť doma s malým celé dni, tak to bolo strašné, neumyté vlasy, najhoršie pyžamo a depka, ale fakt najviac mi pomohla sprcha, umytie hlavy a čisté oblečenie a depka bola preč, akoby tá sprchoa to všetko spláchla. Ako som si to vtedy uvedomila, tak sa snažím takýmto sit. vyhýbať a hlavne keď mám depku, tak sa snažím niečo nové robiť, skúšam niečo nové navariť, keď som mala malého v nemocnici tak mi na depku pomáhalo že som mu začala štrikovať detské papučky :slight_smile: to by si mohla robiť aj ty, kedže musíš ležať :slight_smile:
@janette4 - ty už máš pohyby, krásne no to možno už aj mne začnú, tiež mám jedno dieťatko :slight_smile:
8. srp 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, dnes sme sa vratili z dovolenky z Nizkych Tatier...bolo uplne perfektne, mne prestalo byt konecne zle, taky neuveritelny pocit to bol ten prvy den, ze co mi to chyba :slight_smile:))) snad to uz definitivne skoncilo...
vitam nove tehulky, len tak narychlo som popreskakovala stranky, docitat to uz nemam sancu :slight_smile:
co sa tyka pohybov, tak mne sa uz zda, ze ich citim, ale nejak sa mi to zda prilis skoro...
8. srp 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte bruska. Do 20 týždňa nemusíte vôbec pribrať. Sú ženy, ktoré za celé tehu priberu 4 kg.
Baby, dnes som dostala kopanec:slight_smile: Ziadne steklenie, bublinkovanie akov predchádzajúcom tehu. Riaden kopanec ako sa patrí:slight_smile:
8. srp 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett wow, to je perfis :slight_smile: ja zatial citim len take vlnenie, jak pri malom na zaciatku :slight_smile:
8. srp 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1112 No doteraz som tomu nebenovala žiadnu pozornosť. Pri prvom som lezala a sledovala sa, teraz na to nemám čas:slight_smile: Tak som asi tie prvé hemzenia nechtiac odignorovala. Mimi sa asi nahnevalo a koplo: halo mama, tu som:slight_smile:
8. srp 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 - super, že máš výborné výsledky - to ma veľmi teší

@sharlotta - je mi jasné, že Ti je ľúto, že si sa nemohla ísť kúpať - ale pre drobčiatko je to lepšie
8. srp 2010 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte po vikende :slight_smile: ,
@suzanna85 - blahozelam k super vysledkom
@arret a @janette4 - blahozelam k pohybom :dizzy_face:
9. srp 2010 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte:slight_smile: @slavka ďakujeme, dúfam, že na seba teraz upozorni každý deň:slight_smile:
My sme včera mali 2 výročie svadby. Boli sme v podniku, kde sme sa brali:slight_smile: a potom sme malému kúpili trojkolku nech sa vozí. To moje dieťa ešte stále spinka:slight_smile: super.
Čo máte nové? Kto má dnes tehu kontrolu?
9. srp 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett - tak to si od mrnuska dostala pekny darcek k vyrociu :wink: - kopancek a teda vsetko najlepsie :slight_smile:
9. srp 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, hlasim se po patecni kontrole, vse OK, mimi uz ma 13 cm a asi to bude kluk:slight_smile: na 80% ... jsme objednani na tripl testy a na 21. tyden na specialni UTZ na srdce a ruzne mozne vady...
9. srp 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett vsetko najlepsie :slight_smile:
inak, pozdravujem vas dievcata a prajem dobre ranko :slight_smile:
9. srp 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin presne tak,hlavné,že je v poriadku :slight_smile:meral ho normálne od hlavičky po zadoček,takže neviem.Pravdepodobne to bude tak,ako písala sharlotta,že už sa v tomto tt zle bábo merá a že merania nie sú až také presné...
@janette4 práve to,že nieje možné aby som už bola 15t+1d,pretože presne viem kedy som bola oplodnená,kedže mi bolo robené IVF....
@sharlotta Ja som na tom tak isto moja.Nič sa mi nechce,celý den pyžamo a make up som nemala na tvári ani nepamatám :frowning2: ...a keby som nechodila k lekárom,určite si ani nohy neoholím :wink: to prejde,neboj...
@sunny1112 mne už je tiež lepšiéééé :slight_smile:)))))
@arrett blahoželám ku kopancom:slight_smile:)
@leginca
@slavkav dakujem :slight_smile:
@imzadi blahoželám k výsledkom:slight_smile:)))))
9. srp 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, po delší době zase zdravím, nějak mě nic nebaví. Zkusím semka nakukovat častěji.
@arrett gratuluji k výročí, jste si ho krásně užili to je super.
@janette4 gratuluji k pohybům taky se těším :slight_smile:
9. srp 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett Vsetko najlepsie k vyrociu. :slight_smile: My budeme mat 4. vyrocie na buduci tyzden, ale nechystame nic zvlastne :unamused:
@labudka urobila som si peeling tvare, aby som dostala nejaku farbu a umyla si vlasy a fakt pomohlo. Este dobre, ze su tu nasi a nie som sama....
9. srp 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte tehuľky, tak aj ja sa hlásim medzi Vás. Toto fórum čítam už dlhšie, ale prihlásila som sa až teraz.... Je to fajn, že niekto vymyslel niečo také, kde si navzájom môžeme poradiť......
9. srp 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babulky, amarelka, vitam ta medzi nami :slight_smile:
arrett a janette blahozelam k pohybom :wink: aj ja uz chcem.... :slight_smile:
9. srp 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ako sa mi inak mate?
9. srp 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
arrett též gratuluji k pohybům, já vše nedočítala, ale pokusím se postupně dočíst.
9. srp 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek