• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@sharlotta no a co, si poctivo vystudovala, tak preco by malo byt trapne mat tam zapisany titul. a neboj, aj to ze vyzeras mlado ma svoje vyhody, budes starnut pomalsie ako ostatne zeny :slight_smile: a co by niektore za to dali
9. srp 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte tehulky, ak možem rada sa k vam pridam..doktor mi povedal predpokladany termin 2.2 2011 =D a co sa tyka ultrazvuku tiez sa neviem dockat /ja som si myslela ze to pri každej navsteve uvidim babatko/...a najblizsie idem 6.8 :unamused:
9. srp 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
6.9 =D
9. srp 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 budeme len radi, ked sa pridas :slight_smile:
9. srp 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta srandujes? to je neuveritelne, co s tych lekarov vypadne...
@suzanna85 dakuje. len 3 tyzdne sa mi zdaju byt velmi vela. to som malava skoro tak dlhy cyklus a nie aby ovu bola tak neskoro. ale ja tej mojej lekarke uz proste prestavam verit a cumi na mna ako na debila, ked chcem nieco vysvetlit.
9. srp 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. srp 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
v druhom fore som sa akurat stažovala ze som na konci 4 mesiaca a nic na mne nevidno ci to je normalne =D.....ako ste natom vy babenky? brusko vam uz vidno? ja mam akruat tak prsia o jedno cislo vacsie a pribral asom len dve kg. =D
9. srp 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav ja mam tiez poradnu 26.8. a tiez po 4 tyzdnoch. ale ved v tehu knizke je pisane kazde 3 tyzdne....preco nas teda objednavaju po 4 tyzdnoch?
9. srp 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 musíš sa snažit zmenit lekárku.Tehotenstvo je najkrajšie obdobie ženy.Nedaj si ho pokazit nejakou harpiou!Je normálne,že máš otázky.Nie si predsa tehotná každý rok...a ak ta tvoja lekárka nechápe,je čas ju zmeniť.Držím palce :wink:
9. srp 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mam 25.8. tiez po 4 tyzdnoch. Teraz by mali byt poradne raz za mesiac, takze podla mna je to ok.
9. srp 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka - ano, bezne poradne byvaju kazdy mesiac, takze to je ok - to len ja som nedockavec veliky :grinning: . potom ku koncu tehu sa uz chodi castejsie, ale to si uz nepamatam - to nam povedia maminky, co maju mensie deticky ako mam ja
9. srp 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 na mne tiez nic nevidno, ale ja som len 12tt. a schudla som dokonca. ale z toho si nic nerob, niektorym vyskoci brusko az v 6 mesiaci. je to individualne :slight_smile:
9. srp 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 - dakujem =D....pozrela som si tvoj albumik pekne rastiete =D /ja take brusko este nemám, na mne nic nevidno =D....a to som ka noci 4 mesiaca
9. srp 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ja som schudla, prsia mam takmer rovnake, ako som mala a brusko mi vidno trosilinku, ale kto nevie, ze som tehotna, si to ani nevsimne
9. srp 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta tak to ma upokojilo ze je nav viac na ktorích nič nevidno =D.......
mávam obcas take blbe myslienky ci je vsetko v poriadku, ci sa ma babatko dobre, ci mu bije srdiecko.... :unamused: skoda ze sa nechodi na ultrazvuk castejsie aby som bola pokojnesia =D
9. srp 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka - aj ja mám poradňu momentálne raz za mesiac, ono sa to bude pomaly skracovať, ako budeme vo vyššom štádiu a potom na konci budeme do nemocnice chodiť na kontroly ako na klavír,
z ktorej si časti Bratislavy? Inak teraz sú celkovo všetky gyn. ambulancie preplnené :angry:
ak by ti v Gynfive dali príliš neskorý termín môžeš skúsiť aj GPN - to je v Ružinove, ale neviem čo sa platí
9. srp 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ahoj a vitaj. tiez mam prsia o cislo vacsie a dnes zaciname 4. mesiac. pribrala som dve kila a brusko vidno, ked som vyzlecena, pod oblecenim nie. ale vacsinu nohavic uz nenosim, sice by som zapla, ale tlacili by :dizzy_face:
9. srp 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
dievcata, neviete kedy sa maju robit tripple testy? lebo mne dali poradnu az 5 tyzdnov po poslednej a teda mi to vychadza, ze tieto testy budu robit az na zaciatku 18tt. nema to byt skor? :unamused:
9. srp 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko - a neobjednali ta na krv zvlast? mna objednali zvlast na krv a zvlast na poradnu
9. srp 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko ak sa mi dobre zda mne robil doktor test teraz v 15 tyždni teda ak myslime ten isty ten bral mi krv na vrodene chyby
9. srp 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav nie, povedala mi sestricka, ze na najblizsej poradni urobime aj tripple test. vidi sa mi, ze vacsinou sa robi okolo 16tt, 17tt, tak si nie som istá, či to už nie je neskoro. ved hodnoty potom musia byt ine. ale tak snad vedia, co robia...
9. srp 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne budu na AFP brat krv na konci 16tt
9. srp 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 to je presne ono...
9. srp 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko tak to ti teda asi uz mal spravit, citala som ze sa to robi od 15 tyzdna :slight_smile: , sestricka mi mala volat do piatku ak by nebolo nieco v poriadku chvalabohu nevolala takže všetko je ok uff
9. srp 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 tak to ti blahozelam a zo srdca prajem, avsak aj troska zavidim. uz by som to tiez chcela mat za sebou, ale idem az zaciatkom septembra :frowning2:
9. srp 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko dakujem a tebe tiež drzim paste v septembri aby bolo všetko v poriadku
9. srp 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočky neviete kde si nastavim to ako to mate vy ze sa vam zobrazuje pocet dni do porodu? nasla som len datum predpokladaneho porodu a nijake dni sa mi nezobrazili
9. srp 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 pocet dni do porodu? aj take ide? :wink:
9. srp 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 - myslis to, ze ked kliknes na profil jednej z nas, tak sa to tam ukazuje? to si v nastaveniach u seba musis nahodit tvoj TP.
9. srp 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav ano myslim to co sa ti tam ukaze len to neviem nastavit nasla som len termin porodu
9. srp 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek