• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@mafynka idem do obchodu ked dojdem popišeme :wink:
9. srp 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka: vyprdni se na nej, udelal jsi obre :wink: . Cas vse preboli, mam zkusenosti :wink:
9. srp 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka no moja podla toho co citam tak myslim ze hovorim za vsetky nemas za cim banovat,dobre si spravila
9. srp 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce len keby to tak nebolelo
9. srp 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka: ja vim, ze to boli a hoodne, ale bude lip, hlavne se nevracej, nebude to mit cenu. Zmeni se mozna na par tydnu, ale pak to bude to samy - taky zkusenost. Davala jsem nekolik sanci, ale vzdy se to vratilo do starych koleji.

Dej tomu cas, kazdym dnem to bude bolet min a min :wink:
9. srp 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce mala som taky vyrastok na bradavke a bola som s tym pred tyzdnom u lekara a dal mi krem na to. a vcera mi to scernelo, som sa zlakla, nevedela som ci to ma odpadnut alebo co. tak dnes som bola znovu a zvysok si citala :slight_smile: doobeda som so sharlotkou o tom debatila, ak chces, pozri co som jej pisala :slight_smile:
9. srp 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka vsetko preboli. ako citam, co tu pises, nemala by si sa k nemu vobec vracat, neni to chlap hodny vychovavat tvoje dieta. a este ked o nom aj skaredo rozpraval, uz vobec nie. kasli na neho zivot ide dalej, venuj sa sama sebe a drobcovi, stastnejsia budes sama ako s nim. a casom pride niekto, kto si vas dvoch zasluzi :slight_smile:
9. srp 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babulka: aha, tak hlavne, ze uz je to ted v poradku a ani ti nerekl z ceho to je?
9. srp 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce on mi este minule vravel, ze zeny s tym chodia, je to reakcia na tehotenstvo.... hormony a tak. a ja ked som bola v puberte som mala tuto bradavku zapalenu, tak je jednoducho asi nachylnejsia na vsetko :slight_smile: ale uz to bude dufam ok, vravim, ani nevidno ze som s nou nieco mala, tak sa tesim :slight_smile:
9. srp 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 som rada, ze je vsetko ok :wink:
@mafynka je mi to luto, :frowning2: ale mam rovnaky nazor, ako ostatne baby, dobre si urobila, ked si odisla, ten clovek je totalny sebec a len by si sa pri nom trapila.
9. srp 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka: tak to je skvely, ze ani nic neni divno a je vse v poradku :slight_smile:
9. srp 2010 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby, zatulala som sa k vam z marcoviek. dnes som sa dozvedela, ze mam stredne tazku trombocytopeniu a riadne ma to zaskocilo. preto sa chcem spytat, ci niektora z vas s tym nemala problem ? dakujeem
9. srp 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka je mi to líto co Tě potkalo a držím palečky aby to brzy přešlo, brzy bude zase dobře.
bambu tak hlavně že je to pryč.
9. srp 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky těhulky to nám to pěknš utíká, že? už se moc těším, až budu vědět co čekám:slight_smile:ale hlavně aby se mimiskovi stále dobře dařilo:slight_smile:a co vy byste raději chtěli?holčičku nebo chlapečka? :slight_smile:
9. srp 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem dala muj pupek do alba. Moc se nesmejte, je velikansky, taky ho mate tak velky?

http://www.modrykonik.cz/fotoblog/cutce/album/tak-konecne-se-usmalo-stesti-i-na-nas-a-cekame/5424883/

@neelaa: ja bych radeji klucika, jelikoz mame zatim v rodinach samy holky :grinning: , tak nejakou zmenu, ale samozrejme, aby bylo zdravoucky
9. srp 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce :astonished: ! Tak vy uz pekne rastiete!
9. srp 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce hezký domeček si prcek buduje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. srp 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka je mi to ľúto, no na druhej strane som rada, za teba a za tvoje babo. Bude vam takto lepsie ako so sebcom. Ak budes potrebovat butlavu vrbu, ozvi sa :wink: mozeme sa stretnut.
9. srp 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko ja sa bojim,co bude dalej,,ci som drobcovi nejak neublizila,,nedokazem sa ani ucit,,trapi ma, co s nim bude
9. srp 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka neboj mafynka, dobre bude. Drobcovi si neubilizila, prave si sa postarala o to, aby malo lepsiu buducnost. Viem, ze sa trapis, ale skus sa snazit mysliet pozitivne.
9. srp 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka preco by si mu ublizila? chcela by si pre neho takeho otca? neozval sa ti odvtedy?
9. srp 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 je mi to hrozne luto,,najviac ma mrzi,ako sme to druhe babo planovali,a teraz ked ho cakame, tak je to taketo,,,ozval sa len,ze som zabudla par veci,a ze mu mam dat vediet,kedy po to pridem
9. srp 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka prepac, ale po tomto mi napadlo len jedno - sv*na! :angry: Kasli nanho, takyto clovek si nezasluzi rodinu. Mas rodicov, pomozu ti, bude dobre.
9. srp 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka chapem ta, kazda z nas chce dieta priviest do usporiadanej rodiny. ale myslis, ze by bolo lepsie ostat s nim? keby sa to netykalo teba ale tvojej kamosky, co by si jej poradila? myslim si, ze teraz si vo faze ked hladas moznosti vratiti sa k nemu... ale nerob to, ved vidis, ze neni schopny sa ani poriadne ospravedlnit a uznat si chybu. a ver mi, ze aj tomu malickemu bude lepsie takto - ved ty mu das vela lasky :slight_smile:
nechcem ta teraz urazit, ale preco si chcela dieta s muzom, ktory sa takto k tebe chova?
9. srp 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 ked som bola prvy krat tehotna,,sam od seba mi povedal,ze do porodu nebude pit,,staral sa o mna,,a ja som na neho bola hrda aky je zodpovedny,,aj druhe sme planovali,,,no teraz je ako vymeneny
9. srp 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka skoda, ze mu to nevydrzalo doteraz... kasli na to teraz, dnes uz nic nerob, pusti si nejaku blaznivu komediu alebo sa chod vyvetrat s kamoskami, hlavne aby si prisla na ine myslienky.... sa musis trochu odreagovat, sa necudujem ze ani ucit sa ti neda. dnes to nechaj tak, aj tak nic neurobis, len ti budu bludit myslienky k nemu. zavolaj niekomu a bezkaj pekne von :slight_smile: alebo vytiahni vasich na veceru alebo do kina :slight_smile:
9. srp 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 som grckala take zlte,,dufam,ze som malemu neublizila,,bojim sa moc o neho
9. srp 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka to je zlc, musis sa snazit prist na ine myslienky. Tak, ako pisala Bambulka, skus ist niekam von s kamaratkou.
9. srp 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka: zkus se nejak zabarvit odreagovat :wink:
9. srp 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce to nejde :frowning2: :frowning2:
9. srp 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek