• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
band: vlastně jo, teďka už je to lepší... ale rozeplný kalhoty mám stejně - hrozně mi vylezlo břicho :o) Takže mi žádný z mejch normálních kalhot nejsou. A na to, abych si kupovala těhu gaťata se cejtim ještě moc málo těhotná...
14. čer 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dievcata, rada by som sa pridala aj ja. :slight_smile: Ja som bola na utz dnes, bolo vidiet dutinku, ma 4mm, tak dufam ze je to v norme.. Neviem sa dockat kontroly o dva tyzdne. :slight_smile: Inak, baby, mne sa normalne uz zvacsilo brucho. Musela som si kupit vacsie nohavice,aby som do prace nemusela chodit s rozopnutymi... :slight_smile:
14. čer 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@band ahojky, vítám :slight_smile:
14. čer 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
anetka: jé, tak to je dobře, že to pak přejde. Neni to nějak nepříjemný, ale je cítit, že se tam něco děje! Je to sranda co :grinning: :grinning: :grinning: ...chtělo by to gatě na gumu :grinning: :grinning: :grinning:

lucy - gratuluju k dutince - určitě je v normě a pěkně porostě! Už se na ten ultrazvuk taky těšim :wink:

espanolka - děkuju za přivítání. Sem ráda, že je tu tahle diskuze.

Holky a jak ste si spočítaly ty tt?
14. čer 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@espanolka Tak Ti držím palce, ať ti to dobře dopadne. Mě těhotenství nedopadlo, protože jsem měla molární těhotenství, teď jsem po 9 měsících znovu otěhotněla a samozřejmě, včera jsem měla na kalhotkách trochu krve, testy mám pořád pozitivní, tak uvidím, jak se bude dnešek vyvíjet a asi zítra ráno zajedu do nemocnice na ambulanci. Holt asi nebudu mít nikdy normální průběh těhotenství :unamused:
14. čer 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
band, dakujem! :slight_smile: dufam ze do buducej kontroly pekne podrastie. :slight_smile: a veru, gate na gumu by boli supeeer. :slight_smile:

inak,aj ja sa velmi tesim ze je tu tato diskusia a ze mozme tie najblizsie mesiace spolu debatit o tom co sa s nami a v nas deje.. :slight_smile:
14. čer 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucy, to je určitě úleva co - já se tak těšim až tam půjdu a bublinku najdou a bude jasný, že je tam kde má být! jůůů ani dospat nebudu moc... :wink: - podle výpočtů to u mě je teď 4tt +5 :grinning: :grinning: :grinning: chichi
14. čer 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
band: když jsem šla na první kontrolu, tak mi bylo strašně špatně - z toho, jestli se nedozvím něco špatnýho... A když mi doktorka řekla, že je to OK, byla to obrovská úleva... Dneska jdu na další kontrolu, tak jsem strašně zvědavá - a moc se těšim, až zase tu bílou tečku uvidím :o)
14. čer 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
anetko - jé to věřim - to je krásný! Já už se taky nechci bát a chci se těšit :grinning: :grinning: :grinning:
14. čer 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, ráda bych se k vám přidala jestli to neva :slight_smile: jsem v 6 tt a zítra jdu poprvné na kontrolu..tak mám trochu obavy, doufám že bude vše v pořádku. Jaká byla vaše první prohlídka u dr.?
@anetka1701 ahoj anet :wink:
14. čer 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.vidím,že tu máme kopu nových tehuliek,takže všetky vítam a prajem krásne bezproblémové tehotenstvo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

kackaduke, u mňa prvá prehliadka o ničom...spravila mi vnútorné sono,povedala,že je tam 6m dutinka a že mám prísť o mesiac.nič viac. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. čer 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky už to máme taky potvrzené a je tam kde má být. za týden další UTZ
14. čer 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucyma gratulujem a teším sa s tebou :wink:
14. čer 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucyma blahozelam!!!
14. čer 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucyma gratulujem :zipper_mouth: :dizzy_face:
ja som už dnes prešla z car do starostlivosti obvod.gyn-pozrel bublinku aj on aj dal foto :slight_smile: od minulého štvrtka sme raz tak velký :astonished: :slight_smile:
14. čer 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi dakujeme za tabulku si zlatíčko,že si sa na to podujala :zipper_mouth:
a vítam všetky nové tehulky,ten máj bol naozaj plodný :grinning: :grinning:
14. čer 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@band ja som tiez 4tt+5 dni :slight_smile: Mna ale sestricka objednala az na 9.7. :confused: To uz budem v 8tt, vraj aby uz aj bolo nieco vidiet, tak neviem....Ale tiez by som bola spokojnejsia, keby som vedela, ze vsetko je tak, ako ma byt. Ved to je pomaly mesiac! :zipper_mouth:
14. čer 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta no bežne sa chodí na ko raz za mesiac...aj ja mám ko až 6.7,ake na utz idem o 2týždne ....
mňa sledujú viac už som totiž o 2 bábenká prišla :pensive: takže som tam chodím každých 10-14dní
14. čer 2010 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, vubec tady nestiham :sweat_smile: , ja jdu na UTZ v 8tt
14. čer 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte este som si vas nestihla precitat do konca ale ak mozem tak sa pridam dnes nam doktorko potvrdil tehu a termin okolo 19. februara
14. čer 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 ale ja som u Dr. este vobec nebola, minuly tyzden som jej v stredu volala, ze mam pozitivny test a ona ma objednala az na 9.7. Ze mi az vtedy vezme krv a urobi utz :confused:
Jé ,to jste mě potěšily, že vás taky vše tlačí.Já si už připadala nenormální, že už teď nemůžu zapnout džíny... :grinning:
Ty dny do kontroly a ultrazvuku se teď tak hrozně vlečou,hrůza.. :frowning2:
ja si myslim, ze driv to nema ani cenu, vzdyt se tam vubec nic neukaze :sweat_smile:
14. čer 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inak ja som sa vcera vzila a vazim rovnako, ale mam take nafuknute brucho, no zatial sa do vsetkeho dokazem zapnut :grinning: Ja mavam take krce akoby som isla dostat kramy, neviem, ci je to ok?
14. čer 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
To kdybych já měla čekat na první ultrazvuk měsíc, tak by mě asi kleplo.Mě zatím stačilo to, že viděl dutinku a je tam, kde má být.Pro mě bylo stejně nejjednodušší si nechat nabrat Hcg, člověk ví, za chvíli na čem je, a až pak něco řešit s doktorem dále.
14. čer 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gigi2 Ved to, rozmyslam, ze je zavolam, ci ma neobjedna aspon o tyzden skor.
14. čer 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

snorim vam tu trosku vo vasej teme, lebo ak motyka vystreli tak sa ma bude tykat este februarovi termin. So snazenim sme zacali len tento mesiac, za tyzden by som si mohla robit tehu test. Toto by bolo nase druhe dieta. Ste tu uz vsetky tehulky? Ja som tak fantazirovala a ratala, ze ak to vyjde termin by bol ku koncu februara.
14. čer 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vítám nové tváře :slight_smile: Už začínám mít v tom chaoz :wink:

Gratuluji všem ke kontrolám :slight_smile:

Já se začínám taky nějak nafukovat :grinning: Zatím to řeším volným oblečením. Taky jsem si pořídila takový těhu pás, co si můžu pak vzít k bokovkám až mi břuch začne vypadávat z kalhot :grinning:
Kalhoty si pořídím až v září, ted je to zbytečná investice.
Já taky šílím z další kontroly až za měsíc.A když si vzpomenu na minulé těhu, tak jsem to měla tak, že jsem se neustále těšila na to až naskočí nový týden. A pak po porodu jsem zjistila, že jsem si to těhu ani moc neužila a že mi to břicho chvílema chybí :wink: Možná, že to bylo tím, že jsem se neustále bála, aby bylo vše v pořádku.
Ted si to snad užiju, když je to naposledy :pensive: Ale s dítětem je to jiný :wink:
14. čer 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta no tak to by som nevydržala čakať :sweat_smile: určite by som ju prehovárala na skorší termín
14. čer 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 aj ja som pozerala kolko nás pribudlo :slight_smile: :slight_smile:
14. čer 2010 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek