• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@mafynka moja, to je co za chlapa ??? Nezasluzi si vas !
Teraz to bude pre teba tazke, vysmut sa , vyplac, daj von vsetko co ta trapi. Naloz to na nas, ale hlavne to nedrz v sebe dievca. Uvidis, ze bude tak ako ti pisali kocky, pomozu vam ludia o ktorych si to ani netusila.
Babenko bude mat skvelu maminku, ktora ho ochranila pred zivotom v nefunkcnej rodine, kde si rodicia jeden druheho nevazia.
9. srp 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mony80 ja neviem co dalej
9. srp 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka to dnes ani zajtra nevyriesis. Bude to niaku dobu urcite trvat, ale nenechaj sa tym vobec frustrovat. Teraz sa vyplac, daj prechod emociam. Potom o par dni sa sustred na statnice ! lebo to robis pre svoju buducnost, aby malo babenko vzdelanu maminku ktora nie je odkazana na niakeho ignoranta. No a potom, zacnes riesit korunky, zorientujes sa v tom na co mas zo zakona narok, ake davky, pripadne pomoc ti ako slobodnej matke prislucha, o co mozes poziadat a ake podmienky treba splnit.
A vecicky pre babatko sa daju zohnat. Je vela inzeratov, kde maminky daruju vsetko mozne pre dietatko.
Moja nehladaj teraz niake komplexne riesenie, radsej postupuj malymi krocikmi a ries to, co je momentalne najnutnejsie a na co je ta najvodnejsia chvila. No a dnes je chvila na plac a smutok, lebo to je momentalne najprirodzenejsie.
9. srp 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mony80 bojim sa,ze ten plac ublizi malemu
9. srp 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
cudce: ahoj, tak vy už krásne rastiete, my ešte teda také veľké bruško nemáme, aj ked už ho začína byť vidno....
9. srp 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka smutok je prirodzeny, urcite je to lepsie ako keby ta to malo zozierat vo vnutri. Placom mu celkom iste neublizis. Babenko to tak rychlo nevzda nebojkaj sa. Uvar si cajik s medom, daj si 500 magnezium aj 2-3 krat denne a daj svojmu smutku cas.
zober si ze su zeny ktore tehotne pochovaju svojich partnerov...............ja viem ze je to hrozny priklad....
9. srp 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
...a ty si vas oslobodila z nefunkcneho vztahu. To co si spravila bolo velmi statocne!
9. srp 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mony80 ale velmi to boli
9. srp 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ja viem moja, ono to bez toho asi nejde. Ale urcite je to lepsie teraz ako keby ste sa mali o par rokov mlatit a denne po sebe kricat. To by bola vacsia bolest a boleto by ta to o to viac, ze by to videlo a poculo aj vase dietatko.
9. srp 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja se musim [riznat ja mela uz pupek predtim nez jsem otehotnela :sweat_smile:
9. srp 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ublizit babatku by to nemalo. ale spravne pise mony. daj emociam volny priebeh, inak to nejde a svoju fazu smutku si musis odzit. teraz sa ti to nezda, ale bude to len lepsie. neries otazky typu financie a podobne. to pride az casom a teraz si zober cas sama pre seba, tak aby si sa potom mohla sustredit aj na statnice. casom budes hrda sama na seba ako si to zvladla
9. srp 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. srp 2010 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :wink:
@mafynka - dobre si spravila, nebude to urcite jednoduche, ale ja verim, ze za pomoci rodicov to zvladnes. veru vecicky sa daju nakupovat na bazaroch a nic im nie je - ja som malej tak dlho nakupovala
10. srp 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak som bola na NT ultrazvuku. moje babo je o dva tyzdne mensie podla ultrazvuku ako podla menstruacie. podla menstruacie mam termin porodu na 9.2. ale podla ultrazvuku na 23.2. :frowning2: len viem, ze male sme splodili 22.5. lebo len jedenkrat v tom mesiaci sme mali sex a podla ultrazvukoveho TP a menstruacie by som mala mat v ten den druhy den menstruaciu. ani doktorke to nejako nesedelo, ale vraj je vsetko v poriadku. dnes bol so mnou aj priatel a riadne ho to dojalo :slight_smile: a doktorka bola velmi mila. vsetko ochotne vysvetlovala, neviem ci je to u nej podla nalady alebo co, ale fakt bola fajn. len mi to cele nesedi s tou velkostou a TP.
inak ja som uplne unesena z toho co som videla. ked som tam prisla male spalo, tak ho zobudila. postuchala mi po bruchu, aby sa spravne natocilo, potom sa zacalo mrvit a kopat nohami a rukami. bolo to fakt skvele co som videla a ver som sa slzickam neubranila.
10. srp 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 - tak ked presne vies, kedy ste male zamiesili, cize tesne pred mrchou - tak by to malo byt ok, nie? a zazitok je to super :dizzy_face:
10. srp 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte:slight_smile:
@kwetinka1 no to je uzasneeeee:slight_smile: gratulujem:slight_smile:
10. srp 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav nie, mrchu som mala 6.5. a podla nej je TP 9.2. a male sme zmiesili 22.5. Ale podla doktorky (dnesnych zisteni) som mala mat mrchu 20.5. co je fakt nemozne. malo oproti poslednej poradne uz nie je pozadu 3 tyzdne ale "len" 2 tyzdne preto ten jej termin je az na 23.2. co fakt nesedi.
@arrett dakujem
10. srp 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka: blahopreju, je to uzasne, ale moje doktorka nam ho moc neukazala, jen kontrolovala jestli je v poradku. A jak je velky ten tvuj drobecek?
10. srp 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce ja som tam bola snad 20 min a bolo to fakt zaujimave. hlavne ked sa ho snazila prebudit. priatel sa pytal na nozicky, tak mu ich snazila sa najst a ukazovala. vsetko vysvetlovala, kde je chrbtica. no a to ako sa zacal pohybovat bolo skvele, vtedy to dostalo aj priatela. nechcelo sa babu velmi natocit z profilu, tak preto to tak dlho trvalo. teraz vlastne robila vsetky tie merania na vrodene vady. podla ultrazvuku je vsetko v poriadku. povedala mi tam viac rozmerov, ale neviem, ktory je ten spravny :frowning2: ked mi poradite, kde to najst v tehu knizke, tak to aspon aj ja budem vediet.
10. srp 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka - a teda toho 6.5. si akoze nemala mrchu ale nieco ine? ked ti doktorka vyratala, ze si dalsiu mala mat 20.5. - vsak to je rozdiel 2 tyzdne. ale pozitivne je, ze babo si zmensilo rozdiel :wink:
10. srp 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav mala som ju, 6 dni som riadne krvacala bolo mi zle ako vzdy. ona to teraz berie podla velkosti plodu a to male nezodpoveda tomu, ale je o dva tyzdne mensie. ale uz tyzden dobehlo, tak dufam, ze sa este pousiluje, ale zas priatel sa tomu terminu potesil lebo on si nerozumie s vodnarmi a takto by to aspon nemusel byt vodnar :slight_smile: ale ryby
10. srp 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 - tak verim, ze na dalsej kontrole to bude este lepsie :wink: . na dalsiu ides kedy?
skratky - daju sa najst na nete, take zakladne sa teraz sleduju tusim CRL - dlzka baba po ritku, NT - sija, NB - nosova kosticka, ja mam este nieco, ze AS - akcia srdca a PP - pohyby plodu. dievcata ma snad este doplnia
10. srp 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte všetci, tak ja mám za sebou ďalšiu prebdelú noc, odkedy som otehotnela nemôžem v noci spávať, stále sa len prehadzujem a budím sa skoro každú hodinu.... aj vy ste na tom podobne??? Alebo som tak na to len ja??? Nevyspala som sa už ani nepamätám, dúfam, že sa to zmení.....
10. srp 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. srp 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amarelka23 - ja v noci spavat moozem, ale chodim na WC a potom mam obcas problem v noci zaspat
10. srp 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 jeeej :dizzy_face: len tym terminom, co ti popocitala nejak nerozumiem :unamused:
10. srp 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amarelka23 ja najprv zaspim, potom sa tak o 2 hodiny zobudim a potom uz mam problem zaspat :confounded: ale cez den b som spalaaaa

10. srp 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav Kedy máš kontrolu? My ideme vo štvrtok.
10. srp 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka, podle me bys mela mit termin 12.02., protoze mi jsme nase zapocali 21.5. :grinning: o den driv a do porodu si odpocitas 38 tydnu :wink: , nemuzou to delat podle posledni MS, protoze kazda mame uplne jindy Ovulaci :wink: a moje bylo 6.8 cm velky minuly tyden :slight_smile:
10. srp 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek