• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@sharlotta co ti bolo po plavani?
10. srp 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja jen, ze bychom nemeli jist sirovy maso, tak si nejsem jista
10. srp 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievčatá! Tak vy poradňujete? Juj, aj ja by som šla, aj na sono zase, každý týždeň by som sa na drobca kukala :dizzy_face:
@mafynka neboj, ja ked som minuly tyzden išla na poradňu, tak som mala taký stres, že som behala na záchod každých päť minút a zostalo mi z toho úplne ploché bruško a predtým som tam mala riadny baňďoch :D ale to bolo zo stresu, zase mám pred sebou kotlík :grinning:
10. srp 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce ja také jem úplne v pohode. podľa mňa to ani nie je surové mäso, veď je to údené, a to je tepelná úprava. mňa viac trápi, že mi nikto nechce dovoliť kuracie pečienky a strašia ma tým :frowning2: ale hríbiky som si dala :dizzy_face:
10. srp 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. srp 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. srp 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko:@ kureci maso muzes akorat musi byt hodne udelany :wink:
10. srp 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 strana 200, tam som to pisala...
@cutce aj ja jem salamku, aj klobasku... :slight_smile:
@dijefcatko pecienky sa nemozu, koli vysokemu obsahu vitaminu A, ktory moze poskodit plod. :confounded:
10. srp 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
piecenky, to mluvite o jatrech?
10. srp 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. srp 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta no zatiaľ som si nedala, ale akú mám na ne chuť! Predtým sme si ich robili doma často. Ale veď sa všeobecne hovorí, že pečienky sú zdravé, tak mi je to ľúto. Ale to by som sa musela báť kadečoho a nejesť takmer nič... Veď človek už ani nevie, čo v obchode kupuje :unamused: ale to je jedno, idem sa najesť :grinning:
10. srp 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak vnitrnosti bys nemela jist vubec zadne :wink: , me to nevadi, ja je stejne nejim :sweat_smile:
10. srp 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko dakujem,snad mas pravdu
10. srp 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko kuracie peceniky som jedla, raz za cas mozes. ohrozit plod to mozes az pri vacsom mnozstve. teraz sa tesim na kraliciu :slight_smile: a hribiky jem uplne bez problemov, vraj s tym nie je ziadny problem.
10. srp 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta to som bola na dovolenke a necitala som to cele, lebo som nemala cas. ale to je fajn, ze je vsetko v poriadku. inak ja som vcera sa trosku natahovala s tazsimi vecami a upratovala a dost sa namahala a zacalo ma riadne boliet brucho. potom som prestala a len som lezala. neviem cim to bolo, mozno nanahou alebo niecim inym....ale uz je to ok
10. srp 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
aky hlad ma chytil, ako hovorime o jedle! sakra :grinning: len ma aj unava chytila taka, ze asi ani z gauca nevstanem :unamused:
10. srp 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som tiez unavena, najradsej by som si lahla - no ale v robote to nejde, ze ano :wink:
10. srp 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko ja som tiez brutalne unavena. babule ja neviem co s tou unavnou robit. som z toho uz na nervy. v robote sa ocakava odomna vykon a ja nie som schopna vobec robit. vydrzim tak 4 hodiny a potom som uz ako mrtvolka, len cakam kedy domov a na nic sa neviem sustredit. prejde to, alebo to bude cele tehotenstvo?
10. srp 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak ked som v praci, tak mi vobec ani nechuti jest, akokeby to bolo tou zvysenou unavnou alebo cim to je. no ked som doma cez vikend alebo odpocivam, tak je to uplne v pohode, ani mi nie je az tak velmi zle.
10. srp 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 no ja dúfam, ze to prejde, lebo ja som zatiaľ na dovolenke, neviem, čo bude, ak pojdem do roboty! :rolling_eyes:
10. srp 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, ja som tiez nevedela o tom, ze Vitamin A moze poskodit babatko, az ked som nesla do lekarne kupit si Vit. A, kedze moj manzel chudat dostal osypky, a vraj Vit. A mal pomoct, ako prevencia, tam mi povedali, ze vo vysokom mnoztve sa nesmie ... ale pocas tehotenstva je potrebny... baby beriete nejake extra vitaminy, okrem kyseliny listovej?
How much vitamin A you need

Pregnant women, 19 and older: about 770 micrograms RAE of vitamin A (approximately 2,565 IU) per day
Pregnant, 18 and younger: 750 mg (2,500 IU)
Breastfeeding women, 19 and older: 1,300 mcg RAE (4,330 IU)
Breastfeeding, 18 and younger: 1,200 mcg RAE (4,000 IU)
10. srp 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Devcata, ja bych vnitrnosti vubec nejedla, je jedno v jakem mnozstvi to jite, je tam neco co neublizuje Vam ale tomu malemu :wink:
10. srp 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som tiez dost unavena, ale ze vraj to prejde v 2. trimestri
10. srp 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vy tu o vlcom hlade ja som dnes pri obede jedla so strasnou chutou polievku a v zapati bola v tanieri zas :grinning:
10. srp 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce ale ani malemu to v malom mnozstve neublizi. vitamin A je potrebny, ale nie vo velkom mnozstve, presne tak ako to pise minnehaha

@minnehaha2005 vraj ma uz mala prejst unava, ale stale nic :frowning2: unavena som uplne rovnako
10. srp 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka: ja bych je osobne nejedla a vitamin A poridila jinym zpusobem, ale to je jen muj nazor :wink:
10. srp 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
kavu pijete? ja som si prve 3 mesiace dala bacha,ale teraz mam zurivu chut na kavu...
10. srp 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babulky :slight_smile:
10. srp 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 zo začiatku som to obmedzila na jednu slabšiu kávu denne (predtým som mala dve silnejšie), ale potom som prešla na bezkofeínovú, chutí mi tiež. Hoci keď sa občas pomýlim a dám si riadnu, úplne si to užijem a vychutnám :slight_smile:
10. srp 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 - ja pijem 2x denne 1/2 pohara voda a 1/2 mlieko
10. srp 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek