• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@mafynka moja, stalo sa nieco? si tu este?
10. srp 2010 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka - ako sa dnes máš?
11. srp 2010 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievčatá, čo nové? :slight_smile:
mafynka, dúfam, že už je lepšie :wink:
11. srp 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte - ja beriem femibion 400 ale budem iba do konca 2 trimestra, inak mne ostalo 10 tabletiek z 800-tovky, ale vôbec ma nenapadlo ju deliť a v tej 400 sú vlasnte dve tabletky, ktoré sa denne berú
11. srp 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Manželik mi včera kúpil pomôcku na bezpečnostný pás do auta lebo často šoférujem a začína mi vadiť bruško, ak budete potrebovať tak je zbytočné kupovať tie drahé 1000sk bezpečnostné pásy pre tehotné, v Tescu a predpokladám že aj na pumpách majú takú redukciu na bezpečnostné pásy, ktorú si zakliknete na požadovanú veľkosť, aby vás bruško netlačilo a stálo to do 100sk, takže taký malý nápad ako ušetriť :slight_smile:
11. srp 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@labudka - to je dobry tip - ja soferujem denne do roboty, tak by som si to kupila ... a kde v tescu to mam hladat? vies mi poradit?
11. srp 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko bruska:slight_smile: Ako sa dnes máte??? Čo nové???
11. srp 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “osobní důvod”
11. srp 2010 v 09:58 • mafynka
@cutce ahoj...pozerala som tvoje bruško a rastiete teda pekne.....ja nemam ani polovičku z tvojeho bruška...
@mafynka ...je mi to lúto čo sa ti stalo....určite je to pre teba tažke.....ale myslím že si spravila dobre, ja by som sa tiež k takemu chlapovi nevratila, mozno by ti nasluboval ze sa zmeni, ano trvalo by to týžden, dva a postupne by z neho bol ten isty chlap a ty by si sa len trapila co by nebolo dobre.....skus mysliet na malinke, to ta teraz potrebuje najviac, urcite si silna holka, mas rodinu budu pri tebe stat a uvidis casom to preboli a ktovie mozno vam ten rozchod bol sudený a na teba a tvoje babatko caka niekto ovela ovela lepsi....
11. srp 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 len sa bojim,ze teraz sice vravi,ze na neho kasle, ze to dieta uz nechce,ale ked sa narodi,tak mi ho bude chciet vziat, a jemu ho skor daju, ked ma dost penazi a ja som len konciaca studentka,,a bojim sa, ze mi brusko uz tak splaslo,ze ho mam ploche,,,

a zasa mi teraz volal, ale nedokazala som to zodvihnut
11. srp 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra.
11. srp 2010 v 10:03 • slavkav
11. srp 2010 v 10:06 • bambulka0406
11. srp 2010 v 10:06 • mafynka
11. srp 2010 v 10:08 • alexis13
11. srp 2010 v 10:09 • slavkav
11. srp 2010 v 10:09 • mafynka
@cutce @alexis13 inak babule mne za posledne 3 dni tak vystupilo brusko. vcera som lezala na posteli a cumela, ze to snad ani pravda nie je. uplne take tehu brusko. som prekvapena, ze tak skoro.
11. srp 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra.
@alexis13 no hej,je medzi nami rozdiel,,on ma uz 35 rokov,,ale teraz mam pocit,ze fakt nema zmysel pre nic,,on len tie akcie s kolegami,,koli nim sa aj rozviedol a koli nim teraz aj dieta zahadzuje

@slavkav no dalo by sa to
11. srp 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. srp 2010 v 10:12 • slavkav
@kwetinka1 ja som si vcera tiez brusko odfotila v zrkadle aj v posteli, a uz sa zacina tiez postupne vystupovat, ved každí mi hovoril kde mas to babatko v nohe ze na tebe nic nevidno, ved len 2,5 kg som pribrala, ale musim ist do mesta pretoze nemam uz podprsenku, prsia mi vyliezaju =D
11. srp 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “osobní důvod”
11. srp 2010 v 10:13 • mafynka
@mafynka aha, tak jeho veci najviac trapia. hej chapem ta, male dieta sa da lahko kupit hrackami a tak. a vy ste neboli manzelia, nie? ci by nebolo najlepsie keby si ho teda nedala ani do rodneho listu dietata
11. srp 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka - nezatazujes :wink: a mozno niektora z nas bude poznat nejake pripady z okolia, tak poradi
11. srp 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka to je teda nahoda moj ma tiez 35 a ja konciaca studetnka /ale je svet maly/...chvalabohu mi sme takyto problem nikdy nemuseli riesit teda z jeho strany vobec pretoze je zalubeny ako maly chlapec a vzdal by sa aj roboty kvoli mne....ale mali sme problem s mojej strany, ja som ho par krat nechala aj vaznejsie som od neho odisla na dva mesiaca, dodnes to nechapem asi mi preplo, proste chybala mi ta volnost, zabava s kamoskami o ktoru som tak menej pri nom prisla, ale vratila som sa k nemu...ale to je iny priprad ako mas ty. vazne by som asi vahala ci sa k takemu muzovi vratit, kedze su mu prednesji priatelia a nezaujima ho ani jeho dieta
11. srp 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. srp 2010 v 10:15 • mafynka
11. srp 2010 v 10:16 • kwetinka1
11. srp 2010 v 10:18 • alexis13
@alexis13 s podpresnkou sa trapim s povodnymi, nechce sa mi vyhadzovat prachy za to. a uz si kupim kojenecku asi. musim dnes odfotit brusko a ukazem vam ho :slight_smile:
11. srp 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. srp 2010 v 10:21 • bambulka0406
baby ja brusko vobec nemam, ale aj som rada, ked bude rast pomaly, sa idem totiz vydavat a chcem sa zmestit do siat :slight_smile:
11. srp 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek