TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

Zdravím všechny maminky. Je tu už taková, která čeká mimčo stejně jako my?
bambulka0406
10. srp 2010
@mafynka moja, stalo sa nieco? si tu este?
leginca
11. srp 2010
@mafynka - ako sa dnes máš?
dijefcatko
11. srp 2010
Ahojte dievčatá, čo nové? 🙂
mafynka, dúfam, že už je lepšie 😉
labudka
11. srp 2010
Ahojte - ja beriem femibion 400 ale budem iba do konca 2 trimestra, inak mne ostalo 10 tabletiek z 800-tovky, ale vôbec ma nenapadlo ju deliť a v tej 400 sú vlasnte dve tabletky, ktoré sa denne berú
labudka
11. srp 2010
Manželik mi včera kúpil pomôcku na bezpečnostný pás do auta lebo často šoférujem a začína mi vadiť bruško, ak budete potrebovať tak je zbytočné kupovať tie drahé 1000sk bezpečnostné pásy pre tehotné, v Tescu a predpokladám že aj na pumpách majú takú redukciu na bezpečnostné pásy, ktorú si zakliknete na požadovanú veľkosť, aby vás bruško netlačilo a stálo to do 100sk, takže taký malý nápad ako ušetriť 🙂
slavkav
11. srp 2010
@labudka - to je dobry tip - ja soferujem denne do roboty, tak by som si to kupila ... a kde v tescu to mam hladat? vies mi poradit?
arrett
11. srp 2010
Dobre ranko bruska🙂 Ako sa dnes máte??? Čo nové???
mafynka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
alexis13
11. srp 2010
@cutce ahoj...pozerala som tvoje bruško a rastiete teda pekne.....ja nemam ani polovičku z tvojeho bruška...
@mafynka ...je mi to lúto čo sa ti stalo....určite je to pre teba tažke.....ale myslím že si spravila dobre, ja by som sa tiež k takemu chlapovi nevratila, mozno by ti nasluboval ze sa zmeni, ano trvalo by to týžden, dva a postupne by z neho bol ten isty chlap a ty by si sa len trapila co by nebolo dobre.....skus mysliet na malinke, to ta teraz potrebuje najviac, urcite si silna holka, mas rodinu budu pri tebe stat a uvidis casom to preboli a ktovie mozno vam ten rozchod bol sudený a na teba a tvoje babatko caka niekto ovela ovela lepsi....
mafynka
11. srp 2010
@alexis13 len sa bojim,ze teraz sice vravi,ze na neho kasle, ze to dieta uz nechce,ale ked sa narodi,tak mi ho bude chciet vziat, a jemu ho skor daju, ked ma dost penazi a ja som len konciaca studentka,,a bojim sa, ze mi brusko uz tak splaslo,ze ho mam ploche,,,

a zasa mi teraz volal, ale nedokazala som to zodvihnut
slavkav
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
bambulka0406
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mafynka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
alexis13
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
slavkav
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mafynka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kwetinka1
11. srp 2010
@cutce @alexis13 inak babule mne za posledne 3 dni tak vystupilo brusko. vcera som lezala na posteli a cumela, ze to snad ani pravda nie je. uplne take tehu brusko. som prekvapena, ze tak skoro.
mafynka
11. srp 2010
@alexis13 no hej,je medzi nami rozdiel,,on ma uz 35 rokov,,ale teraz mam pocit,ze fakt nema zmysel pre nic,,on len tie akcie s kolegami,,koli nim sa aj rozviedol a koli nim teraz aj dieta zahadzuje

@slavkav no dalo by sa to
slavkav
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
alexis13
11. srp 2010
@kwetinka1 ja som si vcera tiez brusko odfotila v zrkadle aj v posteli, a uz sa zacina tiez postupne vystupovat, ved každí mi hovoril kde mas to babatko v nohe ze na tebe nic nevidno, ved len 2,5 kg som pribrala, ale musim ist do mesta pretoze nemam uz podprsenku, prsia mi vyliezaju 😃
mafynka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
bambulka0406
11. srp 2010
@mafynka aha, tak jeho veci najviac trapia. hej chapem ta, male dieta sa da lahko kupit hrackami a tak. a vy ste neboli manzelia, nie? ci by nebolo najlepsie keby si ho teda nedala ani do rodneho listu dietata
slavkav
11. srp 2010
@mafynka - nezatazujes 😉 a mozno niektora z nas bude poznat nejake pripady z okolia, tak poradi
alexis13
11. srp 2010
@mafynka to je teda nahoda moj ma tiez 35 a ja konciaca studetnka /ale je svet maly/...chvalabohu mi sme takyto problem nikdy nemuseli riesit teda z jeho strany vobec pretoze je zalubeny ako maly chlapec a vzdal by sa aj roboty kvoli mne....ale mali sme problem s mojej strany, ja som ho par krat nechala aj vaznejsie som od neho odisla na dva mesiaca, dodnes to nechapem asi mi preplo, proste chybala mi ta volnost, zabava s kamoskami o ktoru som tak menej pri nom prisla, ale vratila som sa k nemu...ale to je iny priprad ako mas ty. vazne by som asi vahala ci sa k takemu muzovi vratit, kedze su mu prednesji priatelia a nezaujima ho ani jeho dieta
mafynka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kwetinka1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
alexis13
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kwetinka1
11. srp 2010
@alexis13 s podpresnkou sa trapim s povodnymi, nechce sa mi vyhadzovat prachy za to. a uz si kupim kojenecku asi. musim dnes odfotit brusko a ukazem vam ho 🙂
bambulka0406
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
bambulka0406
11. srp 2010
baby ja brusko vobec nemam, ale aj som rada, ked bude rast pomaly, sa idem totiz vydavat a chcem sa zmestit do siat 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli