• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@milmic dakujem pekne,,,a vitaj
11. srp 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milmic: vitej mezi nami. myslim,z e mlika se vzdavat nemusis, spiz naopak bych rekla, ze je dobry pit mleko, teda ja ho denne piju, sice ochuceny ale 0.6 litru denne rano vypiju :slight_smile:

@sharlotta: a co tchyne ocekava, kdyz te nechtela ani videt pred svatbou 4 roky :angry:
11. srp 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce Tak já vypiju minimálně půl litru ráno s cereáliema k snídani a přes den vesele pokračuju kakaem. :grinning:

Teda ted čtu o změnách v příspěvcích od nového roku, no docela mazec. Jako studentka mám nárok pouze na čtyřletou variantu, ale dostávat místo 3800 jenom 2100 mi přijde jako výsměch. :rolling_eyes: Doufám, že to půjde udělat tak, že půjde na chvíli manžel a zvolí tříletou, jinak to bude nepříjemný. :unamused:
11. srp 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milmic: tak malo? Ja myslela, ze miminum je kolem 7500 Kc?
11. srp 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce No pokud mám správné infomrace, tak je to tak, že u dvouleté varianty se bere 11 400 do 24 měsíců, u tříleté 7600 do 36 měsíců a u čtyřleté 7600 do 21 měsíců a potom do 48 měsíců 2100 (tohle má být novinka ty dva tisíce).

Což mi přijde fakt směšné, protože co člověk zaplatí z 2100 dnes. :confounded: A vím, že studentky nemají nárok volit si variantu, ale můžou mít pouze čtyřletou.
11. srp 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
milmic: tak to ti teda vubec nezavidim :angry: :frowning2:
11. srp 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce No,Cut, já si myslím.....resp. do ted to šlo, že do určitýho věku dítěte šel na rodičovskou dovolenku otec dítěte, zvolil si variantu, potom se vrátila matka, ale už to tak zůstalo. Holky od nás ze školy to tak udělaly.
Je otázka, co páni politici vymyslí s tímto fíglem po novým roce. Nic dobrýho od nich nečekám. :unamused:
11. srp 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce napis mi do ip mail, poslem ti tie foto, nejde mi to stiahnut
11. srp 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milmic vitaj medzi nami :wink:
11. srp 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby co poviete na kocik brio go?
11. srp 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 jej, aj ja chcem foto :slight_smile:
11. srp 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. srp 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 daj aj ty mail :slight_smile:
11. srp 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta inak aj mna bolieva kazdy den brucho, ale zatial je vsetko dobre. tak to mas este dost dobre nervy na svokru. ja by osm ju uz asi davno odpisala na tvojom mieste.
11. srp 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka , musis sa odbremenit od toho prerasteneho decka a zacat mysliet na to miminecko v brusku viac ...sup do mesta , s kamaratkami a zacni pokukovat po novom tatikovi :wink: :grinning: alebo zpriasnenej dusicke, ktora to s tebou vsetko preskace , musis sama urobit tlstu ciaru za nim a zacat zit a tesit sda na to co bude :wink: zvladnes ! ked si tolko vydrzala s nim , si dost silna aby si zvladla vsetko na svete :dizzy_face:
11. srp 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milmic vitaj medzi nami :wink:
@cutce ona teraz caka, ze ju budem mat za druhu mamu :sweat_smile:
11. srp 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
sharlotta: ta je ale naivni co? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. srp 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 @cutce vyhadzuje mi chybu pri odosielani. budem to skusat priebezne a ked mi to odosle, tak vam sem dam vediet, ok? dufam, ze to bude este dnes. a vraj gmail je spolahlivy... :angry:
11. srp 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte tehulky, ale sa nam to tu pekne rozrasta, vitajte a gratulujem! :slight_smile:

@bambulka0406 Zachytila som temu kocik, tej neodolam, aj ked by som mala teraz pracovat :slight_smile: Brio go som videla a velmi sa mi pacil, predavacka nam ho odporucala a spravil na mna velmi dobry dojem. Ja som ale momentalne zamilovana do Stokke a neviem ci sa niekedy odmilujem, takze nad inymi velmi neuvazujem :slight_smile:

@mafynka Je mi luto, co prave prezivas, mas moju plnu podporu a suhlas so vsetkym, co tu popisali baby. Drz sa a mysli na to obrovske stastie, ktore mas v brusku a ktore ta potrebuje :slight_smile:
11. srp 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pallacinka ja som zamilovana do bria niekolko mesiacov :grinning:
11. srp 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta cakat moze, ale u mna by sa nedockala
@bambulka0406 uz sa tesim
11. srp 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja jsem zamilovana do Concord fushion :sweat_smile: , v sobotu se jedeme na nej podivat :grinning: , teda jestli ho budou mit
11. srp 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce Daj potom vediet, do Concord fusion som bola zamilovana pred par tyzdnami :slight_smile: Este sme ho vsak nevideli, vsade maju iba Neo, tak som zvedava, co nanho povies :slight_smile:

@bambulka0406 Tak to bude velka laska :slight_smile: U mna je to zamilovanie iba chvilkove, no ten Stokke ma drzi uz dost dlho, tak uvidime :slight_smile: Ak sa predaju svadobne saty tak mozno aj bude :slight_smile:
11. srp 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pallacinka: jasne dam vedet :slight_smile: , ale myslim, ze kdyz bude podobny Neonu tak je rozhodnuto :grinning:
11. srp 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte zienky, ja som si dnes presla par kociarikov a pozdaval sa mi tento: http://www.babytrend.sk/silver-cross-kombinovany-kocik-linear-sleepover-deluxe-p-4204.html
len sa neda hojdat :frowning2:
11. srp 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka tak to neni dobre, mi sme mali take hadky na zaciatku vztahu ked sme spolu zacinali, ja som ho vzdy nechala pretoze somo radsej isla na diskoteku, alebo na nejaku oslavu ako som mala byt s nim. ale ja som dozrela a pochopila som co je v zivote dolezite, ze mlada nebudem navzdy, kamarati nebudu vzdy tí istí, aj oni si zalozia rodinu a tak som sebe a nasmu vztahu dala sancu a chvalabohu nam to vydrzalo a sme spolu velmi stastný uz skoro 6 rokov sme spolu, v septembri to budu 2 roky ako manzelia....myslim ze si spravila dobre ked si uz 35 ročny nevaží ženu a este k tomu tehotnu ktora mu na svet privedie dieta nestoji ti zato, ked on dava na prve miesto priatelov a zabavu, to neni dobry partner pre vychovu dietata.myslim ze bez neho ti bude lepsie, bude ti vyvolavat samozrejme mozno pochopi ze priatelia mu nedaju to co si mu davala ty, tu lasku a nehu, ale nedaj sa, je to zrely chlap podla mna sa nezmeni, drz sa
11. srp 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce Tak to sa tesim, dufam, ze naplni vase ocakavania, drzim palce :slight_smile:

@mony80 Ten je tiez velmi pekny, ja mam od Silver Cross vyhliadnuty ten na klasickom podvozku (mam ho aj v albume), zatial som o nom pocula len same dobre veci. Dufam, ze ten sa hojdat da, neviem si to bez hojdania velmi predstavit...
11. srp 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pallacinka na y.tube su cele prezentacie na tieto kociky. Je tam aj ten na klasickom podvozku, ten sa da hojdat.
Mne rozum tiez hovori ze ten klasicky pozvozok je lepsi na nas vidiecky teren. Tak uvidime, musim ho niekde vyskusat ako sa s nim jazdi.
11. srp 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby neviem co mam spravit ci kupit new kočik, alebo si zobrat švagrina mi chce dat po malom, vyzera ako novy, povedala ze male tak aj tak dlho nevydrzi tak max.do 2 rokov a potom uz bude lepsi asi ten sportovy ?
11. srp 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mony80 kočík vyzera dobre.....len sa mi zda moc vyhodit za kočik viac nez 10tisis..vsetko je predražene =/.....a ktovie ako to bude s materskou na novy rok kedže vlada vymysla =D.....a ja ako študentka dostanem minimum /este ze mi ten chlap neco zarobi =D/
11. srp 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek