• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
kočky s těma chlapama je to na prd že?jak to tu čtu,asi to nemám na prd jen já. Já se s přítelem snažim vycházet jen kvůli mimču,ale den ode dne je to horší. Proste už to vůbec není dobré ba čím dál horší. Možná je to tím,že ho prostě nemiluju anebo tím,že si prostě v ničem nerozumíme. Nevím, co mám dělat. Každý den si hrozně vyčítám,že se nervuju a pak to odnáší miminko. Doufám, že bude naále v pořádku, ale myslím si,že bez stresu to dneska nejde a že nejsem sama,kdo se stresuje, nebo jo? Krom hádek s přítelem denně řešim svoji matku a její život. Asi si říkáte, proč se na to nevyprdnu,ale bydlím s ní a tak jsem teď takový ten záchytný bod pro její problémy. Nejrači bych se někam odstěhovala a řešila jen svoje miminko,ale bohužel na to nejsou penízky:(.....doufám,že aspoň vám vše vychází.mějte se hezky
11. srp 2010 ve 14:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@alexis13 moj mm sa prave rozculuje ze co su to za ceny na take kratke obdobie
11. srp 2010 ve 14:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@pallacinka ked ich niekde objavis v predajni v BA alebo okoli daj vediet, pojdem otestovat :slight_smile:
11. srp 2010 ve 14:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte baby. Ja keby som mala kupovať teraz kocik pre jedno babo, určite nekupujem trojkombinaciu. Podľa mna je to hlúposť. Kúpila by som len vanickovy na pól roka, predala a potom buginku. Sú ľahké, malé, šikovne, rýchlo sa zložia no proste super. Mala som vyhliadnutu chicco liteway. Úžasná bugina. Ak môžem odporucat, pozerajte predovsetkym na sportiaky. Najmä či sa dá zvlášť polohovať chrbatik aj nohy, aby ste dieťatko v tom sportiaku vedeli uložiť do vodorovnej polohy na spinkanie. Veľa tých sportiakov sa dá polohovať iba naraz spolu s nozkami. Potom keď babo dáte lahnut, nohy idu hore. Dala by som pozor aj na striesku, aby dostatočne tienila, lebo niektoré sú fakt malicke. Tam bude babo 1,5 a vo vanicke iba 6 mesiacov. A čo sa týka vajíčka. Teraz budem určite kupovať z druhejruky, nakoľko sa tam budevozit 8 mesiacov a radšej potom zainvestujem do autosedacky od 9-18 kg.
11. srp 2010 ve 14:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@mony80 ani nehovor, to iste aj moj, ale to sa aj ja rozculujem, ved aj ak ti tam babatko dlho v tom kociku nevydrzi a myslim ze je jedno ci mas najnovsi vystrelok kocika, alebo taky lacnejsi ktory bude vyhovovat =D.....ja si asi zoberem ten od svagrinej, je v dobrom stave, ma neutralnu farbu takže aj pre chlapca aj pre babu poumyyvam operem a bude ako novy =D....a ked nie kupim si urcite cez mimibazar alebo cez bazos kde mamicky ponukaju kociky za super ceny a vo vybornom stave...radsej minem peniazky na ine veci, autosedacku, postielky, vybavicku =D
11. srp 2010 ve 14:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@neelaa to je mi moc moc luto a mas niaky dlhodoby plan ako to ides zariadit ?
11. srp 2010 ve 14:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@arrett presne tak som to aj ja myslela =D
11. srp 2010 ve 14:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@cutce
@kwetinka1 ja sa k nej spravam slusne a s uctou s tym, ze je to mama mojho manzela, ale kamaratky z nas nikdy nebudu...Vidim ju par krat do roka, tak to kaslem. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. srp 2010 ve 14:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@arrett - suhlasim co sa kocikov tyka
mony 80.....to netuším, z této situace se nejde jen tak dostat
@sharlotta je to zaujimave ale ja na svokru nemozem povedat ani jedno spatne slovo, je to skvela zena a myslim ze s nou vychadzam obcas lepsie ako s vlastnou mamou.....zvlastne ale je to tak, mozno tým že je aj od mojej maminy o dost starsia, mala inu vychovu deti, kludna povaha =D
11. srp 2010 ve 14:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@arrett mne to tiez pride strasne neprakticke mat sportak na takom velkom podvozku :rolling_eyes: :rolling_eyes: .
A tie sportaciky sa mi zdaju niake primale :confused: :confused: . Fakt neviem no ....
Ale samotnych hlbockych je celkom pomenej na vyber co tak pozeram.
11. srp 2010 ve 14:33  • Odpověz  • To se mi líbí
tak ja som sa konecne dovolala dokine, lebo uz od pondelka sa snazim volat a vzdy obsadene,,lebo mam kontrolu 19teho a vtedy mam statnice,,tak na mna nakricala, ze dnes ma operacny den, ze mam volat len pondelok a utorok,,no ani k slovu som sa nedostala,,ja uz neviem,kam na tie odbery pojdem
11. srp 2010 ve 14:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@neelaa ufff , jedine snad cas prinesie niake riesenie
11. srp 2010 ve 14:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@mony80 Urcite dam vediet, do BA planujeme ist v septembri tak urcite kociky nevynechame :slight_smile: . A dakujem za tip na videa, ked budem mat cas, pozriem na ne. Ja to momentalne vidim na jeden kocik klasicky a jeden moderny, inac sa z toho neviem vymotat, kedze potrebujeme nieco aj do terenu no aj lahko ovladatelne a zlozitelne.
11. srp 2010 ve 14:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@alexis13 ja nemozem povedat, ze je vyslovene zla, alebo co, len trosku viac fanaticka... :unamused:
11. srp 2010 ve 14:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta...no to by som si snou asi ani ja nerozumela =/
11. srp 2010 ve 14:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka drz sa na statniciach, viem co prezivas ja som ich mala pred mesiacom ale urcite zvladnes
11. srp 2010 ve 14:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka: ja bych sla okamzite k jinymu

@pallacinka: tak jsem volala do toho obchodu kam pojedeme v sobotu a kocar zatim maji, tak snad tam bude az prijedeme :slight_smile: , mela by to byt ta cela sada
11. srp 2010 ve 14:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@alexis13 keby mna ma dat aka svagrina kocik, ktory vyzera ako novy, tak ja by som veru nevahala.
@mony80 aj moj priatel je z toho nejaky nesvoj, ze kolko to stoji to male babo. no ide ma z neho uchytit, lebo fakt nezarabame malo, ani ja ani on a nema dovod sa vobec stazovat a len ma tym zatazuje. no vrazdila by som ho za taketo veci. ale ked si kupi flasku wishky za 50e pre kamaratov, tak to ho netrapi
11. srp 2010 ve 14:54  • Odpověz  • To se mi líbí
babule vy sa uz takto vyznate v kocikoch, ja tuto temu len tisko sledujem lebo sa do toho vobec nevyznam. a uz ma zacina ten moj priatel jedovat, nic nemam, ale vobec nic, ani byvanie poriesene, raz sme u neho potom u mna, ani meno vybrate, ani len orientacne, no proste nic. tak mi dnes prisla vyplata na ucet a bola som v obchode prave kupit dve vecicky pre malicke. no milenucke a krasnucke...uz nech to male do toho aj obliekat mozem
11. srp 2010 ve 14:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@kwetinka: jeste je na to cas, ted jen koukej a rozmyslej, co by bylo nejlepsi, na nakupovani mas snad jeste dost casu :wink: . A proc on nic nekoupi?
11. srp 2010 v 15:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@kwetinka1 ani ja este kocik velmi neriesim, len to co smi svagrina ten svoj spomenula ze ma ci ho nechcem, mena ako tak vybrane mame a to je asi vsetko. s vecickami si hlavu nelamem este nict som pre to malinke nekupila myslim ze casu a casu :slight_smile: ale o mojej mamine to povedat nemozem ta uz kupuje, robi v tescu je pri zdroji, ked su nejake zlavy donese aj plnu tasku, ale vzdy len nakuknem chcem sa nechat prekvapit.....aaa spomenula som si jedinu vec co mam je plysak macka ktrory mi doniesol brat pred dvoma roky z ameriky a je na nom podbradnik s napisom my first friend tak ho mam zabaleny a skovaty pre babatko :slight_smile:
11. srp 2010 v 15:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@kwetinka1 ja tiez nic nemam a ani do 7. mesiaca kupovat nebudem
@cutce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: dobreee si to trafila
@kwetinka1 to su chlapi, na masinky a somarinky nie nikdy skoda ani jedneho centu :wink:
@alexis: to je hezky, ze schovavas tu macku pro tvoje miminko :slight_smile:
11. srp 2010 v 15:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@cutce neviem. uz som tu raz pisala, ze vobec nemame doriesene financie. uz su to snad aj dva mesiace, ale stale sme v tejto teme nic neporiesili. ja som este aj cez internet objednala take detske oblecenie. nejakych par veciciek za 50e. chcem od neho kojenecky vankusik, uz mu to hovorim 1,5 mesiaca od narodenin, stale nic :frowning2:
11. srp 2010 v 15:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@kwetinka1 inak ked aj v 8.mesiaci nabehnes s hrcou penazi do niakeho toho babymarketu, tak kupis vsetko pod jednou strechou :wink: staci ti auto s vacsim kufrom pekna kopka peniazkov
11. srp 2010 v 15:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@mony: tak to ja bych asi nezvladla, ja jak mam penizky tak uz nakupuju :grinning:
11. srp 2010 v 15:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@cutce macka :slight_smile:
@sharlotta anija nechcem este nic kupovat, je to priskoro si myslim
11. srp 2010 v 15:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek