• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
Dievcata, v pondelok som bola na odbery, ktore sa robia v tom 12. tyzdni - zltacka, HIV atd... Dnes som volala o vysledky. Musim ist zajtra este na kontrolny odber. Vysla mi vyssia toxoplazmoza. Nechapem z coho a ako - dom. zvierata nemame, mäso odkedy som tehotna nejem, ovocie, zeleninu umyvam poriadne... Som z toho na nervy, na nete citam same strasidlene veci. Nestretli ste sa niektore s podobnym problemom? Ak ano, napiste prosim :frowning2:
11. srp 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja nechci nic privolavat, ale o dite muzete prijit kdykoliv, muze se stat nejake nestesti. Ja rikam, uzivej dokud muzes :grinning:
11. srp 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 to sa moze stat aj po narodeni. kamaratke zomrelo dva dni, maminej svagrine po 9 mesiacoch. nepozeram sa na to takto. lebo to ci mam tie vecicky alebo nie, to nic neovplyvni.
11. srp 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce jj treba si to uživat a hlavne nemysliet na zle veci ktorých je teraz tolko a hlavne na internete.....ja si davam pozor na seba ale fakt ked sa ma stat stane sa...ale dufam ze nie a vsetko bude v poriadku :wink:
11. srp 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 to mas pravdu stat sa moze hoci co a hoci kedy a ty to nijak neovplyvnis ked ti to je tak sudene..... :unamused:
11. srp 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka257 Mne tiez vysla toxoplasmoza, no uz prekonana, nie je to tak aj u teba? Vedia to posudit na zaklade typu protilatok, ktore mas v tele. Mne to tiez opakovali, vyslo to tak isto, ale v tomto pripade sa nie je coho bat, dolezite je, aby si ju nemala prave teraz, ak si ju prekonala v minulosti tak sa nic nedeje, neboj.
@janka257 neviem presne ci to tak je, ale moze byt, ze si ju uz davno prekonala a tie latky v tele mas a preto ti vysla vysia hodnota. ale ak si ju uz davno prekonala, pred tehu, tak to nie je ziadny problem.
ja som taka nedočkava a neviem sa dočkat prvých pohybov...myslim ze ma to upokoji tym že budem babatko citit ze je v poriadku :slight_smile: :slight_smile:
11. srp 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pallacinka
@kwetinka1 Neviem vobec baby, hovorila som s doktorkou len telefonicky, povedala akurat to, ze hranica je 10 a ja mam 11 neviem coho, nejakych jednotiek. Zase nebudem celu noc spat, som napäta jak struna.
@pallacinka ako dlho si cakala na vysledky tych druhych kontrolnych odberov? Vie doktorka uz toho prveho odberu povedat, ci je to ta prekonana toxoplazmoza, alebo sa to zisti az tym presnejsim druhym odberom?
11. srp 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis: tak to jsme dve :grinning:
11. srp 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce myslim, ze asi vsetky :slight_smile:
11. srp 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka257 skor si myslim, ze to bude prekonana. lebo keby ju mas, tak ma tie hodnoty velmi vysoke. mysli pozitivne a vsetko bude oki
11. srp 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí

@kwetinka1 Dakujem za povzbudive slova :astonished: Len aby to tak bolo. Dam potom vediet
11. srp 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka: taky si myslim :grinning: :grinning: :grinning:
11. srp 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babulky.....uff,vás dočítať....Vítam nové tehulky.Vidím,že nás tu je už neúrekom :wink:
11. srp 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Suzi: ahojky, jak ty se mas? uz je ti lepsi?
11. srp 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce ahooojjj moja :slight_smile:už mi je ovela lepšie :slight_smile:
11. srp 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je skvely :slight_smile: a chystas se uz do prace?
11. srp 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce :slight_smile: neviem,kedže moja práca je troška náročná.Uvidím,čo mi povie doktor.... pravda je síce,že sa doma nudím,ale nechcem riskovať...
11. srp 2010 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
a muzes jit na nemocenskou? pak bys mohla chodit i ven :slight_smile:
11. srp 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja uz mam jen 184 dni do porodu :grinning:
11. srp 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce chodím von,to neni problém....ale už som 3 mesiace takto ,že nepracujem a nie som na to zvyknutá....workoholic :grinning:
11. srp 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka257 Cakala som par dni, ale robili mi ich v Nemecku, tak neviem, ako dlho sa caka u nas. To ci je prekonana alebo nie by mali vediet hned z tych prvych testov, aspon u mna vedeli- testovali IgG (to je zvysene ak je prekonana) a IgM (ak je aktualna). V tehu knizke mam napisane IgG som mala 93 a IgM menej ako 0.5 cize normal. Netusim ale, ci su to tie iste jednotky ako merali u teba. No 11 pri tolerancii 10 sa naozaj zda byt nizke, preto to mozno aj chcu opakovat a druhykrat to uz moze byt menej. Asi som velmi nepomohla, no naozaj neboj, je to bezny postup, urcite bude dobre.
11. srp 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Suzi: vidis to a ja bych radeji byla doma nez v praci :grinning:
11. srp 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. srp 2010 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pallacinka Pomohla si, dakujem pekne
11. srp 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja se loucim, jdu uz konecne domuuuuuu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. srp 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
pisete tu co vam stvarju vase polovicky (teda niektore). uz ten moj treti vecer sa tula s kamaratmi kade tade. a to pride domov a ja uz spim. nemam vymenenu ziarovku v bodovych svetlach a opraveny zamok, ale on sa tula s kamaratmi alebo kolegovcami. ako by ste to riesili? a vobec nechali by ste to tak?
11. srp 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce ahojky a pekný večer :slight_smile:
11. srp 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 aj ten moj sa teraz nejak rozkokošil...nieže by sa moc flákal,ale aj ked je doma,tak dokáže celý den hrať Playstation...vobec sa mi nevenuje:(
11. srp 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek