• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
sharlotta - já sem teď v caru, takže mě chtěkj vidět tam, jestli je všechno ok a pak mě přehodí k mojí doktorce. možná proto jdu dřív...sem teda ráda. úplně si oddechu, že budu vědět, že mám bublinku na pravém místě :wink:
14. čer 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, už několik dnů vás tu pročítám a dumám, zda se pomaličku přidat, nebo ještě počkat. Jsem po IVF, mám dneska 8 den po transferu a včera i dneska jsem si dělala testík. Objevila se mi tam slaboučká čárečka, takže doufám, že je to ono a že sem opravdu budu patřit. Vezmete mě mezi sebe?
14. čer 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :wink:

tak ja som objednaná ku doktorke aj na UZV v piatok,,hrozne sa teším či je všetko OK :slight_smile: :slight_smile:
14. čer 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela ahoj,jasné,kľudne sa pridaj medzi nás :slight_smile: síce som tu tiež skoro "nová" :grinning:

a držím palce aby tie dve // silneli!!!! :sunglasses:
14. čer 2010 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zuzka, koukám, že už máš tři děti, to je úžasné, že jdete do čtvrtého, my bychom asi chtěli časem taky tak...
14. čer 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcela - potichoučku gratuluju! Já koukala i na fotoblog - úžasný! :wink:
14. čer 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela moc gratulujem,budeme rady ked sa pridáš :dizzy_face:
14. čer 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela no veru tri,a dufam že už toto štvrté bude dievčatko,,,strašne chceme babu.. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

mne sa veľmi páči veľká rodina,a vždy som tužila mať štyri detičky..v apríli som vysadila HAK a hned na prvý mesiac sa zadarilo,,ako sa hovorí na "prvý šup" :astonished: Veeeeeeeľmi sa tešíme,,,už sme to aj oznámili rodičom takže radosť obrovská.. :grinning: iba svokrovci asi ešte nič nevedia.. :confounded: ale to sa dozvedia časom.. :sweat_smile:

tak ty tiež by si chcela štyri deťurence??? :confused:
14. čer 2010 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za skvělé přijetí, doufám, že ty dvě slaboučké čárky budou sílit, abych tu mohla být s váma a těšit se v únoru na ten náš první malý uzlíček.
Zuza, nejdřív jsem myslela, že bych chtěla tak tři, že by to bylo ideální, ale zavedli mi do bříška dva embrýsky a měla jsem OHSS, a prý to zvyšuje šanci, že se to chytí. Dnes mi v práci bylo docela blbě, tak se mi to vrací, možná to znamená, že se to uchytilo a pokud se uchytili dvě, budeme mít dvě. No a jelikož nám další embrýsky zamrazili všechny po dvou a jedny po třech, tak si na další děťátko necháme dát zase dva. Tím pádem by se možná zase zadařilo. Když jsme o tom doma s přítelem mluvili, tak říkal, že by to bral a já asi taky.
14. čer 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale uvidíme, je možné, že potom budu mluvit jinak:slight_smile: Teď jsem bez zkušeností, co se týká vlastních dětí. Sice jsem učitelka, pracovala jsem několik let na základce a ve školce, ale to je něco jiného. Ale ty tři nejméně bych mít chtěla. Hrozně bych chtěla holčičku, vždycky jsem chtěla, ale budu šťastná i za kluky.
14. čer 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
A koukám, že máš i jména, co bychom chtěli taky. Tobias nebo Phillip pro kluky, Barbara a Simona pro holky jsme si už předem vybrali. Přítel má cizí jméno, tak jsme vybírali něco, co je u nás ale co by se hodilo i k francouzskému příjmení.
14. čer 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela tak to je super že ste v tom aj s partnerom rovnako,čo sa týka názorov.. :wink:

a nech sa to podarí,hlavne aby bolo miminá zdravučké.. :dizzy_face:
14. čer 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela no tie mená sa mi strašne páčili,,,peknučké su....ale meno pre dalšieho chalana fakt netuším,a na dievčatko sa mi páčia viaceré,,,ale tiež nechcem také uplne obyčajné,ale niečo také aby ladili spolu s tými menami..

a to máš pravdu,ku Francuzskemu priezvisku treba niečo exotisch... :grinning:
14. čer 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tak, to je to nejdůležitější. Aby byly zdravé, ať to bude jak co chce a kolik chce.
14. čer 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela presne tak...uplne si to vystihla :wink: :slight_smile: :slight_smile:
14. čer 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám by se moc líbila pro holku i Laura, Vanesa...ale holka se vdá, bude mít nějaké obyčejné české jméno a k tomu by to pak vypadalo blbě, tak jsme se drželi při zemi a Simona i Bára jsou i k českému, i k cizímu. A jaká by se ti líbila pro holčičku?
14. čer 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela páči sa mi Nicol,ale kedže mám prvého syna Nikolasa,znelo by to veľmi podobne kedže ho tak volám v skratke :unamused: to by nebolo ono...
potom sa mi páči ešte:Timea,Vanessa,Paulla,Barborka,Barbara,Laura,Klaudia...
14. čer 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zvědavá, jaká nakonec vyberete. Mě k těm tvým klukům asi nejvíc jde ta Vanessa.
14. čer 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela no ku tým menám hej,,,a ešte som zabudla na Xeniu...aj tá sa mi páči.. :grinning:

ale ku priezvisku by sa najlepšie hodila Paulla-Paulínka :dizzy_face:
14. čer 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je taky moc pěkné. Záleží na tom, aby to šlo k příjmení, to je jasné. No, ať vybereš cokoliv, to bude hezké.
14. čer 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela to áno,,,len kiežby sa najprv podarilo to dievčatko :grinning: lebo na chlapca fakt už netuším.. :confounded:.. :sweat_smile:
14. čer 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela kedy pôjdeš ku dokimu?? :confused:
14. čer 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík :o) Tak jdu z kontroly. Všechno je OK, už bylo vidět srdíčko :o) Dostala jsem průkazku a doktor mi dovolil jezdit na koni - což jsem nečekala, ale potěšilo mě to a moc :o)

Jinak co se jmen týká, máme jasno - Tobiáš nebo Zuzana :o) Ale já jsem přesvědčená o tom, že to bude kluk :oD
14. čer 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzulaxx - já nevím. Mě v mém CARu řekli, že jak bude pozitivní test, tak se mám pak objednat za 14 dní na kontrolu, když bude negativní, mám přijít na krev. Já bych na tu krev chtěla i tak i tak, chci mít jistotu, jenže když jsem volala dnes mojí doktorce, tak mě sestra málem seřvala, že mi krev nevezme, že teď jsem v CARu, tak ať si to hlídají oni. Na jednu stranu je to možná pravda, ale na druhou se mi nechce jet 130 km tam a 130 km zpět jenom kvůli krvi.
Tak nevím. V mém CARu mi řekli tohle a tak tam asi v pátek zavolám a zkusím se jim vnutit na krev, i když budu těhotná a bude to. Hlavně že bude jistota.
14. čer 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anetka1701 :confused: to fakt ? ti dovolil jazdiť na koni v tehu???? :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: zaujíímavé,prvý krát počujem,u nás doktor zakazuje voziť sa na traktore a podobne,že sa treba vyhýbať otrasom..
14. čer 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anetka1701 - Ahoj Anetko, to je prima, jenom to s tím koněm ale moc raději nepřeháněj, spíš jenom tak mírně, ne?Prima, že jsi viděla srdíčko, jména máte taky pěkná...J8 jsem taky přesvědčená, že to bude kluk. Chtěla jsem vždycky hrozně moc holčičku, tak to bude kluk:_) Ale je mi to úplně jedno teďka, hlavně aby to bylo.
14. čer 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela :unamused: asi to ešte nespadá pod tvoju doktorku,,,až neskôr...ale skus sa nejako dohodnuť,že taku trasu absolvovať fakt len kvôli odberu krvi je trošku na hlavu postavené... :angry: :rolling_eyes:
14. čer 2010 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky si myslím. Jsem tady cizí a nevím, jestli je tady někde nějaká taková laboratoř. U nás ve Znojmě byla, člověk tam přišel, jen na odběr, zaplatit 50 Kč a odpoledne věděl výsledky. Tady asi nic takového není, ptala jsem se ženských z práce a nevěděly, prý jedině moje ženská doktorka a ta mi nechce vzít krev. Asi mě nic jiného nezbude, než do toho Brna jet, i když jenom kvůli té krvi.
14. čer 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nějak nestíhám dočítat. :grinning: Vítám nové těhulky.
Dnes jsem byla u dr. Tak to máme potvrzené. Vše je v pořádku. mimi má necelé 3 cm, srdičkou tlouklo jak o závod. Průkazku už mám taky. Tak jsem šťastná jak blecha. Měla jsem takový strach.
Jen mi našla cystu na vaječníku ale prý se to stává a bude ji hlídat. Tak to mě trošku vystrašilo.
14. čer 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kefalinek vitaj!!!! Som rada,ze ti to vyslo :grinning:
14. čer 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek