• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@suzanna85 ten moj doma takmer vobec nie je. ked ako nema nieco dohodnute s kamosmi, tak sa stetneme resp. pride okolo 20.00 a to je velmi unaveny
11. srp 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 ten moj práde o 2:30p.m z práce.o 3:30p.m. ide s kamošmi na pláž.O 6p.m. sa vracia domov a do noci hrá playstation.Ja som celý den v podstate sa,keďže nepracujem....chlapi sú strašní....
11. srp 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 su...kazdy ma inu chyba, ale rozculuje ma to. a ked mu to poviem, ze nech sa umravni, tak cumi po mne ako po telati. akokeby si neuvedomoval, ze ta zena musi ovela viac pre to dieta obetovat ako on. museli sme zmenit uplne zivotospravu, praca je minimalne pre mna namahavejsia a kopec dalsich veci...a on? ked mu nieco poviem, tak zazera. mimochodom uz ho ta starostilovst o mna prechadza. volakedy mi vzdy priniesol rano pohav citronovej vody. teraz? ani ahoj nepovie ked ide do prace....
11. srp 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 moj je taký istý....a tiež o tom rozmaznávaní pomlčím..Asi ho to už prestalo baviť...
11. srp 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby ono sa to zmení keď sa mimco narodí:slight_smile: môj sa on stará príkladne. Kúpe, prebaluje, kŕmi, hra sa a ndavno išiel kocikovat a po mliecko z automatu, aby som si ja mohla konečne oholit obe nohy:slight_smile:
11. srp 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett a ked si bola tehu ake to bolo vtedy?
11. srp 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby, celých 17 týždňov mi nebolo zle a teraz som hodila takú tycku že koniec!!! Fuj:frowning2:
11. srp 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett to aby si vedela, ze mirnouskovi sa dari :slight_smile: vraj sa to moze obcas stat aj ked nevolnosti prejdu alebo vobec neboli. len dufam, ze ta to teda nechyti, ale uz by nemalo.
11. srp 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 Vobec si to nevsimal a ani teraz. Niekedy dá takú hlasku, že koniec. Ja mu na to, Matúš, všimol si si že som tehotná??? Napríklad keď si poobede lahnem, tak sa má opyta, z čoho som unavena. Nehovoriac o tom, že mame 9 mesačného syna:slight_smile:))) No ako som vravela, po pôrode sa zmenil. Ale až neskôr. Zo zaciatkunevedel ako s malickym, lebo sa bál. Teraz príde z práce, vyzlecie sa a cely čas je s ním. Sem tam mu vytknem, že som aj žena, nie len matka:slight_smile:) no na druhej strane mi už 2 roky stále 8meho nosí ruzu na vymesacie našej svadby:slight_smile:
11. srp 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 Ked som bola u doktora v 12 týždni tak som mu vravela že mi nič nieje, že sa vôbec necítim ako tehotná. A on na to, že nehovorte hop, lebo sa to môže práve teraz otočiť. Tak dúfam, že len standoval:slight_smile:)
11. srp 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett tak dufam, ze ti nebude zle, lebo viem ake to je hrozne.

tou ruzou je to krasne. asi chalpi su vsetci rovnaki. nezmenime ich. no ja sa skor bojim, aby to po porode nebolo este horsie. a teraz mi rozprava, ze on sa boji, ze sa budem len malemu venovat a ze on pojde bokom, ze mu uz nebudem davat taku pozornost. nejde mu vysvetlit, ze ako to je....
11. srp 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja uz idem domov. dnes som bola v praci viac ako dost
11. srp 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 Vytlac mu články ako otec pri pôrode, úloha otca po narodení dieťaťa a tak podobne. Existuje veľa na nete, skús trochu pogooglit. Môjmu to pomohlo keď si to prečítal. Aj chlapi prechádzajú zmenami, aj keď sa nám to nezdá, lebo my sme tehotné. No je to tak. Nevieme to pochopiť, lebo my nosime dieťa, rodime, kojime, no na drhej strane my ženy sme silne a chlapovi stačí pohľad na krv a už odpadava!!! Je pravda, že sa po pôrode veľa zmení, ja som bola rada, keď má neotravoval:slight_smile:)) cudujem sa niekedy, žrdi v tom obdobi nenašiel milenku:slight_smile:))) No keď som si tonuvedomila, tak som sa aspoň pritulila, pobozkala, urobila kávu, vyznala lásku a snažila sa zblizit tých dvoch. My svojedieta lubime už teraz, rastie v nás, no muž si musí svoju lásku vyvinúť s dieťatko. Často som mu malého dávala na hrud keď ležal, aby cítil to teplo a tak:slight_smile: A teraz ho po vonku nosí v nosici na bruchu:slight_smile:)))
11. srp 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
hadka ako hrom. cez telefon, vsak ako inak, kedze na seba nemame cas lebo sa flaka. pytala som sa ho, ze kedy pride domov. ze vecer okolo 23.00 hod. debata pokracovala, ze v piatok ide este so sestranicou von, ze mala narodeniny a tak ju chce niekam pozvat. a som zvedava co si vymysli zajtra. myslite si, ze je to normalne? toto bolo pred otehotnenim. za to sme sa aj raz rozisli a teraz ho to nadsenie asi preslo :frowning2:. stihol mi povycitat, ze ved bol cely mesiac skoro len so mnou. hm z toho sme pritom boli 2,5 tyzdna na dovolenke. macke ma cistit zachod, samozrejme, ze ked sa flaka, tak to nie je vycistene a astale nie je vymenene svetlo a dalsie veci potrebne v domacnosti....
11. srp 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
hroznu chut sa mam opit...ja viem, zeby osm to nemala,ale tak moc by mi to pomohlo....
11. srp 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett a kočky čo cítite už bábo, kde ho cítite dolu pod pupkom alebo aj hore????? mne sa zdá že mám krásne bublinky, ale hore nad pupkom tak si niesom istá :confused:
11. srp 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@labudka ja este nic necitim, citala som ze to zacina okolo 20.tyzdna, dnes ma ale riadne pichlo v rodidlach ked som uhorky oberala =D
11. srp 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@labudka Ja okolo pupku:slight_smile:)))
11. srp 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 - ja už čakám druhé, čiže by som ho mohla cítiť skôr, preto sa pýtam druhorodičiek, lebo si veľmi nepamätám aké to bolo prvýkrát pri malom :unamused:
11. srp 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
No bublinkouje na pravej strane pod rebrami, asi to budú črevá, žalúdok by mal ležať naľavo, takže asi črevá, bábo by nemalo byť tak vysoko, no kočky tak už aj pod pupkom, takže budˇsú to črevá, alebo sú tam dve :grinning: :grinning: :grinning:
11. srp 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, ja nejak nestiham cez den ani citat, nieto este pisat... :slight_smile:
@labudka ja citim pohyby tak tesne pod pupkom..ak su to pohyby :slight_smile: ale myslim, ze su :slight_smile:
11. srp 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a co sa tyka starania sa muza, tak moj to uz teraz tak nejak neriesi (niezeby to pri prvom riesil :slight_smile:)...ale s malym sa hra stale a je neskutocne starostlivy, kludne ho s nim mozem kedykolvek nechat...a to uz fakt potom, co sme prisli z porodnice, sa hrozne zacal zaujimat...ako sa hovori, ze zena sa stara o babatko a muz ziarli, tak neviem, ci by som skor ja nemala na nich dvoch :slight_smile:
11. srp 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce @kwetinka1 babulky, uz som vam to konecne poslala, tak sa pozrite, ci vam to prislo :wink:
12. srp 2010 v 00:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Zase nějak nestíhám chodit na koníka. Poslední tři dny se budím brzy a pak nemůžu spát :confused: tak toho teď využiju a juknu jak žijete.
Já jdu dnes na poslední krev.odběry a příští týden mám poradnu. Dnes jdu konečně po půl roce k holiči.Hurá, budu vypadat jak člověk :grinning:
Co se týká pohybů, já je mám už 2 týdny.Cítím je až k pupku a občas pořádnej kopaneček z boku. :slight_smile: U prvního těhu jsem je měla v 16tt :slight_smile: A to začalo bublinkama.
Mě manžel hodně pomáhá s malou. I když se vrací až večer kolem 19hod. Musím říct, že teď si to víc užívá, než když byla mimino. To jsem ho musela neustále o něco žádat :angry:
Včera jsem si pořídila přebalovací pultík a nějaký sarapatičky k tomu. Už abych měla za sebou tu genetiku a mohla si konečně oddechnout a začít nakupovat nějaké mimi věci :slight_smile:
Zatím se mějte hezky a opatrujte sebe a mimísky :slight_smile:
12. srp 2010 ve 04:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko bruska:slight_smile: Ako sa dnes máte? Dnes mám "veľký" deň. Idem sa vycikat do skumavky a o piatej poradňa u gynekologa. Dúfam, že budem mat už výsledky z genetiky aj keď silno pochybujem:slight_smile: a dúfam, že uvidim mimco, kedže by mi mal robiť kontrolu koli placente praevii. Ci ako sa vola tá moja:slight_smile:
o 12 tej ideme so Simonkom na kntrolu s klbami a dúfam, že už posledný krát. Tak kocky, držte nám palce, aby to nedopadlo tak ako naposledy a ja neprišla domov s placom.

@el267 Drzim palce na krvicke. Ja keď som bola s prvým tehotná nemohla som vôbec spávať. Zaspavala som nadránom a spala do obeda:frowning2: Nevedela som jednoducho v noci spať, bolo to strašne. Aj môj sa traz viac venuje simonovi už keď vystraja a dá sa snim hrať:slight_smile:
No nič, už mi treba curat tak utekam. Papa
12. srp 2010 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett - drzim palce :wink: vidis, mne este sestricka nedala skumavku - musim si nabuduce vypytat. ale mam doma vlastnu - tak pouzijem tu :slight_smile: a na klbiky chodite do Pezinka?
12. srp 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav Ja mám tiež dve ešte od Simonka:slight_smile: Ano do Pezinka, k uzasnemu Palkovi. Sa na neho už teším:slight_smile: Furt zazartujeme:slight_smile:
12. srp 2010 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@labudka aha...nevedela som ze sa pytas druhorodiciek =D
@sunny1112 dufam ze aj moj bude taky starostlivy ako pises o tvojom
12. srp 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko prajem
@alexis13 - v pohode :slight_smile:
12. srp 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
muzi - pisali ste o muzoch, tak moj nastastie sa neflaka s kamosmi - vsak obcas to nevadi, ale ak je toho vela, to by mi vadilo. Dokonca mala, ked sa narodila, najprv ju kupal on - ja som sa bala a to sa narodila pomerne velka. a teraz maju spolu nadherny vztah - ja sa z toho strasne tesim.
12. srp 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek