• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@labudka ja ani neviem posudit ci sa babo nejak hybe ci nieco citim, sem tam mam taky zvlastny pocit ale prisudzujem to vzdy crevám =D, vecer mam vzdy brucho vacsie ako rano ale to je asi normalne oddychnute, vytrávené =D...jaaj taka som nedockava ist k tomu doktorovi a to idem az 6.9 =/
12. srp 2010 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@alexis13 - neboj, na pohyby mas este 2-3 tyzdne cas. rozpoznas to, ked to pride :wink:
12. srp 2010 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@slavkav jááj dúfam...lebo niekedy mam taky blby pocit ze som ani tehotna neni, keby sa babo hybe to by ma upokojilo, ale tak dufam ze je vsetko v poriadku a musim byt len trpezliva =D
12. srp 2010 v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí
a kedy uz konecne budeme vediet ze co to je??? :grinning:
12. srp 2010 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@alexis13 - neboj, nieco podobne budes riesit furt, ja som pri prvom tehu najprv tiez cakala na pohyby - vsak to aj teraz a potom, preco sa malo hybe a tak podobne - no nikdy som nebola spokojna :grinning: . ja sa najviac tesim, ked sa to uz narodi, lebo potom vidim, ze je vsetko ok
12. srp 2010 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@moniciak - dobra otazka - niekto to uz vie v cca 16tt a niekto v 20tt - zavisi ako je babo otocene. ale neboj, raz sa to dozvies, najneskor vo februari :grinning:
12. srp 2010 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@slavkav bodaj by cim skor ja uz to fest chcem vediet :slight_smile:
inak odkedy ste mali brusko???
12. srp 2010 v 09:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@slavkav - no to ano, ale pravda bude ked uz bude februar budem ho drzat v naruci a bude zdrave to je pre mna najdolezitejsie, teda urcite pre kazdu, a co sa tyka pohlavia samoska ze som aj ja nedockava ale v celku mi to je asi jednu ci to bude chlapec alebo dievca
12. srp 2010 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@moniciak - pri prvom tehu nastupuje neskor brusko - ja som mala az v 5mesiaci tusim. no a teraz mi je uz vidno :wink: tehu veci nosim tusim uz aj 2-3 tyzdne. ale mam aj viac kil ako pred prvym tehu. ale to je velmi individualne
12. srp 2010 v 09:21  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte kocky
12. srp 2010 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@slavkav lebo tiez tu vela bab co cakaju prve dava ze uz maju niekedy okolo desiateho tyzdna a ja mam teraz len taku malilinku oblinku co si vsimnem len ked sa sprchujem... a mam ju tam asi len tyzden... tak dufam ze je to normalne
12. srp 2010 v 09:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@moniciak - podla mna je to ok, ja som pri prvom tehu do konca 16tt nosila svoje klasicke oblecenie. vsak tusim aj @alexis13 spominala, ze nosi este svoje oblecko. neboj, isto sa ozvu prvotehulky, co este nemaju velke brusko :wink:
12. srp 2010 v 09:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@slavkav a ty uz mas teraz jake??? :grinning:
12. srp 2010 v 09:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@moniciak - uz take viditelne. rano mensie ako vecer - vecer je poriadne. ale vsak nech rastie :slight_smile:
12. srp 2010 v 09:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré dopoledne, holky. :slight_smile:

Idu vás pozdravit a popřát vám hezký den..

@mafynka Jak se máš dnes?

Četla jsem, že maminky zjistily různě, koho čekají, některé ve 12tt, jiné až mnohem mnohem později. Tak uvidíme, no nejpozději fakt v únoru. :grinning:
Bříško mám..... no, už fakt dlouho. Zprvu vypadalo jako víc najezené, no ted už vypadá víc těhotně. Ale je to dost individuální, já jsem dost chudá, takže se nemá kam schovat. Oblečení zatím nosím stále svoje, ale už třebas nemůžu sukni s vyšším pasem, no nosím to oblečení, které je delší, aby mi nebylo zima na záda. (zní to blbě v těchto vedrech co? :sweat_smile: Ale já nemám vůbec žádnou termoregulaci, je mi zima klidně i ted)
Velmi brzy se vypravím do obchodu, ale nechce se mi nakupovat vyloženě těhotenstké oblečení, páč bývá zbytečně drahé. Takže doufám, že si vystačím s normálním oblečením, ale velikostí 36, delší trička a tak. :sunglasses: Jednou jsem si koupila v Orsay super tričko, vůbec ne těhotenské, ale je pod prsa, přes bříško volné a hádám ho unosím až do porodu.

12. srp 2010 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja mám pocit, že mne brucho tiež hneď vyskocilo. Pribrala som sotva kilo, ale bruško vidieť už pekne. Tehu veci nenosim, nosim tie, čo som pokupila po pôrode:slight_smile: v tedy som mala o 10 kg viac. Všetky sú pod bruško, takze parada. A najobľúbenejšie sú samozrejme leginy:slight_smile:
12. srp 2010 v 09:46  • Odpověz  • To se mi líbí
A pohlavie pri simonkovi sme zistili až v 30 týždni, kedže sa furt schovaval.
12. srp 2010 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte tehulky :slight_smile:dobré ránko vám prajem:slight_smile:...aj vám praskajú žilky?ja som samá modrina :unamused: a ešte niečo...babulky ja odkedy som tehotná,nemám chut na sex :frowning2: neviem či sa viac bojím,alebo jednoducho nemám chuť.Už mi je muža škoda,ale nechcem to robit na silu.....bojím sa,že si nájde milenku,ked to takto pojde dalej :frowning2:
12. srp 2010 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@milmic ujde to,,len sa mi neda ucit,,stale mam vypnuty mobil, lebo mi vyvolava,,a uz rano volal aj mojej mame,,vcera som mala hnacky a vsetko,co som zjedla som vyvratila

k tomu brusku,,ja ho mam uplne ploche,,
12. srp 2010 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@arrett - na morfo di GF sa budes kedy objednavat? lebo ja sice uz som objednana k Holanovi - ale teraz som sa docitala, ze je na dlhodobej PN, tak chcem len pre istotu vediet, ak by som sa musela objednat inde.
12. srp 2010 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@milmic ano pocula som ze to moze byt aj tym ci je zena chuda alebo nie... ja ku tym najchudsim rozhodne nepatrim (zas nie som nejaka obezna alebo co :wink: ) tak to mozno bbude aj tym... :grinning:
12. srp 2010 v 09:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@suzanna85 ja tiez ale nemozem mu to povedat... vacsinou mu poviem ze to skusime inak ale nie zeby ma nepritahoval alebo nieco... ale radsej teraz pouzivam ine techniky ako normalny sex...
12. srp 2010 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@moniciak ja sa stále len vyhováram,že mi neni dobre alebo,že som unavená....nepovie nič,ale vidím na nom,že nieje moc nadšený :confounded:
12. srp 2010 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@suzanna85 tak musia si zvykat ved v sestonedeli co budu robit??? :grinning:
12. srp 2010 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@moniciak to mu hovorím aj ja :grinning: ,ale jemu to moc smiešne nepripadá :sweat_smile: ....
12. srp 2010 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
inak ranne nevolnosti uz prestavaju??? :wink:
12. srp 2010 v 10:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@moniciak myslím,že hej.Už posledných 5 dní mi bolo fajn.Dnes ráno ma však zase ponaťahovalo nad zách.misou,ale dúfam,že to sú už len dozvuky :wink:
12. srp 2010 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre ranko

tak ja muzu sexovat, ted mozna i vic nez predtim :sweat_smile:
12. srp 2010 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí
prave som sa dozvedela ze zajtra ideme kupovat obrucky nemozem tomu uverit!!! :grinning: ja viem ze vy ste tu uz skoro vsetky vydate ale skoro som dostala infarkt :grinning: uz sa tak tesim :grinning:
12. srp 2010 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@cutce tak si to uzi aj za nas :grinning: inak este ti byva zle???
12. srp 2010 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek