• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@moniciak: me spatne vubec nebylo, ani jednou :wink: , jinak mi mame kazdy prstynek jinej, ja mam zlatej a m ho ma z ruzoveho zlata s cernym prouzkem :slight_smile:
12. srp 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak - tak to mas super prekvapko :wink:
12. srp 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav Asi sa zajtra objednam keď mi dá dnes papier. Treba čím skôr, lebo sa tam čaká - ako všade a ešte sú aj dovolenky..,
12. srp 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett dik :wink: waw, vsak ty si uz za chvilku v polovici tehu :wink:
12. srp 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babulky :slight_smile:
12. srp 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce poslem ti foto ked budem nevesta :slight_smile: krasne ucesana a namalovana a s bruskom :slight_smile: ja som sa v nich este nefotila, dokonca som si ich skusala len 2x, malo na to, ze ich mam doma :slight_smile: ale chcem aby mi boli na svadbe vzacne
12. srp 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 - a do albumu ti to neslo teda dat?
12. srp 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav dala by som, chcela som to dat vcera sem na forum, ale neslo mi to stiahnut z mailu.... ale nakoniec som to babam poslala mailom... ak chcete, hodim ich teraz na forum, aby ste ich vy videli vsetky, ale do albumu ich davat nechcem... je na v nich odfotena baba co mi ich predala a keby to videla..... :slight_smile: mna by nasralo, keby ma niekto dal do svojho albumu. ked budem mat svoje svadobne foto, hodim do albumu :slight_smile:
12. srp 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 daj ich sem na forum.Zvedavé sme :grinning:
12. srp 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 - tak cakaaaaaaaaame :wink:
12. srp 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kokso baby, vy idete jak pily! :grinning: Ja uz som si aj casopisy nakupila, nach necumim len furt do toho pocitaca...Som si dnes rano aj pekne poplakala :frowning2: Zase mam depku. Velmi, velmi dufam, ze sa to do toho 16tt upravi a ze bude vsetko ok a ze ma nevypise na rizikove, lebo neviem... :frowning2:
12. srp 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta hlavne musíš odpočívať a všetko bude fajn,neboj.To vydržíš... :wink:
12. srp 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočky idem papať,lebo už sme zase hladní :grinning:
12. srp 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 nic ine mi asi neostava... :unamused: a dobru chut!
12. srp 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta - a keby ta vypisala na rizikove a nesla si do prace - nemohla by si si dohodnut aspon niekoho na doucovanie doma? aby si "nescvokla"? lebo pride jesen, skarede pocasie - vhodne na depky. tak ze by ta aspon takto nieco rozptylilo
12. srp 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta Ja som so simonom bola doma od 6tt. Ono si na to potom zvyknes. Hľadala som rôzne veci pre malého na nete, čítala o dychani a tak podobne. Skús malému pozavaran jablcka a tak:slight_smile: ono aj mna dosť často chytala depka, aleuz keď budeš mat veelke bruško, budeš rada, že si môžeš vylozit nohy a oddýchnuť:slight_smile:
12. srp 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav ja mam prave pocit, ze keby bolo vonku zima a sneh, tak ma to tak netrapi. Pravdepodobne by som si aj vzala niekoho na doucovanie, lebo neviem, ako by sme vysli s peniazmi. :unamused: A je to este horsie tym, ze my mame jazero od nas 10 minut pesi a vonku svieti slnko a ja milujem vodu :frowning2: Tak som dnes plakala, ze som tu ako vo vazeni. Vcera som znova zacala spinit :frowning2: A to som naposledy bola chora mozno pred nejakymi 2 rokmi, nikdy mi nic nebolo, mam skvelu imunitu, som taky aktivny clovek, co rad cestuje...nikdy by som si nepomyslela, ze mne sa nieco take moze stat...Snazim si hovorit, ze tych 6 mesiacov vydrzim, co je to 6 mesiacov z celeho zivota... Sorry, pridavam vam tu negativnu energiu.
12. srp 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav No, o chvíľku mame polku za sebou. Ten môj syn ak trebaniekam ísť, tak spí 2 hodiny. Nevieš dokedy sú v Pezinku? Viem že od 12tej, tak dúfam, že sa simon čím skôr zobudi:slight_smile:)
12. srp 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta - je to tazke. ale uzi si oddych kym mozes - po narodeni si budes priat chvilku pre seba. ale vazne, neboj, teplo uz dlho nebude, tak ta to prestane lakat :wink:
12. srp 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett - tazku otazku mi davas, :grinning: ja si pamatam, ze robili 3 dni v tyzdni a aj to tam casto ten dr nebol. my sme tam boli nastastie len 2x. ja asi nabuduce radsej pojdem do BA niekde - teraz som citala, ze za 14 eur niekde objednavaju presne na cas. no ale to je este daleko :grinning:
12. srp 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett - ale to s tym spankom poznam - niekam sa ponahlam a dieta just spi a inokedy - jajaaaaaaj :grinning:
12. srp 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby poradte mi, ked pridam fotku, nacita mi ju, ukaze 100%, ale ked je poslem, napise ze nen kompletne nacitane, ked zas cakam, nic sa s tym nedeje. skusala som kadeco.... aj pc som restartovala a ziadna zmena. a nakoniec sa mi to uplne zavrie a napise program prestal pracovat
12. srp 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 ked das pod prispevkom, ze "pridaj fotky', tak ti ju nenacita?
12. srp 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka: myslim, ze ta fotka nesmi byt vetsi nez 700 :wink:

@sharlotta: je mi lito, ze mas depku. ja bych zase strasne rada byla doma :grinning:
12. srp 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
nie, nacita, ale akoby nie uplne. a je mensia ako 700
12. srp 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 tak potom neviem, mne to trvalo zopar sekund...A keby si mi tu foto poslala na mail a ja to skusim z mojho PC?
12. srp 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 neboj sa myslim ze sme viacere co nemaju tak chut nato ako predtym, ale treba sa niekedy premoct, teda ja to tak robim, nechce sa mi ale ono sa to tak nejako nastartuje a chut pride sama =D
@arrett jj leginy su super vec, a len nejake volne tricko a si oblecena =D
12. srp 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta som ti to poslala
12. srp 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bambulkine saty
12. srp 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. srp 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek