• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@sharlotta dakejeem :slight_smile: co si tam musela upravit? ci ti to v pohode slo?
12. srp 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 - hadherne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. srp 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz ani pisat neviem -nadherne :dizzy_face:
12. srp 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 zmensila som ich o polovicu a vystrihla tvar v programe paint :wink:
12. srp 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav dakujem, viem ze vyzeraju v pase uzke, ale ma ich stiahnute, velkost je 36 a da sa snurovackou prisposobit az na 40. ale este su mi aj trochu velke, ked sa stiahnu, tak to mam nepekne nazberkane vzadu. potrebovala by som 34 keby nie som tehu. tak len dufam, ze sa do nich v novembri vpracem :slight_smile: ked nie, dam ich presit do salonu :slight_smile:
12. srp 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta aha, lebo uz sa citim ako neschopacka :slight_smile: vcera som ich mala poslat na mail, cely den mi zlyhaval gmail, poslala som ich az vecer a dnes zas toto. som bola nestastna, ze coho sa dotknem, nejde :grinning:
12. srp 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 :grinning:

Inak co chodim teraz po tehu obleceni, tak aj ja by som potrebovala 34, ale take som este nenasla. A svadobne saty som tiez mala 36 a tiez mi korzet trosku padal. :unamused: Ale moje prsia v nom vyzerali o 2 cisla vacsie :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. srp 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
dievcata - vy ste stihlunke - waw :wink:
12. srp 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta no a ked sa sa divam na tu babu, zda sa mi postavou taka ako ja.... neviem, len vsetci mi vraveli, ze to mam vzadu pod snurovackou prilis naskladane. ja som zvedava co robia take baby ktore su chudsie ako ja.... to musi byt problem take saty zohnat. no a tehu oblecenie mi ani nevrav. ja zatial nezhanam, ale co som pozerala, vsetko bolo velke.
12. srp 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav ja som hlavne hore uzka :sweat_smile: a mala...
12. srp 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav z tej tvojej foto nemam pocit, ze som stihlejsia :slight_smile:
12. srp 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 este som zabudla dodat, ze kraaaaasne saty su to, az ti zavidim, ze sa ides vydavat :dizzy_face: a preposlala som ti tie upravene fotky :wink:
12. srp 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta dakujem :slight_smile: stali ma 300euro so vsetkym... zavoj, rukavicky, kabelka a kruhova spodnicka. tak myslim, ze je to v pohode, kedze moja svagrina dala teraz za saty 460euro - a to iba pozicanie. ja tieto chcem potom predat aspon za dve stovky, takze nakoniec by ma saty stali 100.... bolo by to super... a pacia sa mi :slight_smile:
12. srp 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taak, my sme sa vrátili z klbov a samozrejme že doktor má práve teraz dovolenku. Tak som trochu nastvana. Ešte nech sa doserie dnes gynekolog a budem "šťastná" idem spať.
Btw kraaasaaaasne šaty:slight_smile:
12. srp 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby este mi budete potom musiet poradit s bolerkom :slight_smile:
12. srp 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 mna tolko stalo pozicanie...
12. srp 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett neboli ste objednany? neboj, na gynde to dopadne dobre :wink:
12. srp 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dievčatá

nebola som tu 2 dni a nestíham ani dočítať. Dúfam, že všetky sa máte výborne.

Ja sa mám fajn, akurát tá únava stále pokračuje, ale dúfam, že to už bude len lepšie. :slight_smile:
12. srp 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí

@bambulka0406 -kráásne sú tie šaty, budes ako princezná
12. srp 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka: uz se tesim na ty svatebnio fotecky :slight_smile:
12. srp 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, ja se tady snad ukousu nudou, vubec me to tu uz nebavi a musim tu drepet :angry:
12. srp 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, vy teda toho napisete, ale aspon mam co citat a rozptylit si myslienky. babule vcera som sa riadne rozrusila na toho mojho a dnes mi je cely den na umretie. vracala som, hlava ma boli a unava je este vacsia.
inak som vcera doniesla domov tie dva kusy oblecenia a pozerala som ich tak som sa rozplakala ako sisi. nejako ma to dostalo. potom som sla kamoske, co ma 1,5 rocne dieta a ked som sa s nim hrala, tak som sa zas rozplakala. asi mi sisi. vy nie ste precitlivene?

@bambulka0406 krasne saty, az ti zavidim (v dobrom), ze sa ides vydavat. ja tak rozmyslam, ze co ja budem mat na mojej svadbe, ak sa teda vydam za toho mojho, ci to budu biele saty, nieco ako ty, ako som si vzdy vysnivala alebo len nieco obycajne :frowning2:

@sharlotta mne bursko riadne vystupilo a uz musim nosit tehu oblecenie. ja mam standardne velkost 32, co je problem kupit bezne a tehu som take vobec nenasla. najmensie som nasla velkost 34 v CA. trosku mi to okolo noh a kade tade vysi, ale da sa . co uz narobim. neviem si predstavit, ze by som si kupila klasicke oblecko ale velkost 38, to by bolo na mne ako vrece. vyskusaj sa teda pozriet do CA, urcite este budu mat, len sa treba prehrabat. coho maju vela su velkosti okolo 40.
12. srp 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka: to ma ted kazda. Ja jsem taky precitlivela, brecim sna u vseho :wink:
12. srp 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 32? To take aj existuje pre dospelych ludi???? :confused:

Inak dievcata, mne teraz ta Polka doniesla z UK 2 tehu rifle, su velkost 8, co by malo byt 36, ale vyzera to tak na 38-40, nechcete niektora?
12. srp 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aj ja som asi precitlivela, lebo rano som plakala, ze som tu zavreta a ze nasi odisli a neslo to zastavit :sweat_smile: Som si len hovorila, ze ma bude boliet hlava a musim prestat a ked sa ma mm opytal, preco placem, tak som sa este viac rozplakala :sweat_smile: A to ja neznasam, ked ma niekto vidi plakat... :angry:
12. srp 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 nádherné šaty :slight_smile:))))
12. srp 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak babule, už sedim u gyndosa a srdce mi tlcie až neviem kde. Ach jaj:slight_smile: stále myslím na tu poslednú prehliadku, ako som tu začala krvacat. Keď mi zasa niečo nájde tak má porazí:slight_smile:))
12. srp 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett: neboj, vsechno bude v poradku :wink:
12. srp 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett neboj, bude ok. :wink:
12. srp 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett vsetko bude oki.
@sharlotta presne viem ako sa citis s tym plakanim. ono to nejde zastavit a este sa zena citi previnilo a hlavne ked sa ma priatel spyta, ze preco placem.
inak to cislovanie je fakt divoke, ako u nas, tak v UK. tam som niekde kupovala nohavice velkost 6 a sadli a ine 6 boli velke, ine zas male. to iste aj u nas. meriam XS velke ine male a potrebujem XXS a to uz vela znaciek nema. preto sa ja bojim z netu kupovat a hlavne nohavice na tom tricku sa to predsa strati
12. srp 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek