• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
holky, vy jste hubeny jak lump, potrebujete zacit jist :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,
12. srp 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce uz mi inak zacina aj chutit konecne jest. zjem tolko co ked som nebola tehu, tak som taka vytesene. no len nechapem z coho rastie to brusko. uz som pomaly ako balon. sice vcera som slubovala fotky, ale hadka s priatelom ma riadne rozhodila, ale dnes sa k tomu dufam dostanem....
12. srp 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 kolko vazis, ked sa ta mozem opytat? Mna mama teraz cely cas vykrmovala, ze som velmi vychudnuta a pritom som taka, aka som bola...Ja mam problem hlavne s tym, ze meriam 158cm a zohnat nohavice je dost problem :confounded:
12. srp 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vďaka baby. Potom Vám napíšem čo a ako. Ešte je jedna predomnou a idem. Mám v hrdle hrcu:slight_smile:))
12. srp 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem za pochvaly siat :slight_smile:
@kwetinka1 ty ich mas aj na maily :slight_smile: daj si urcite princeznovske.... je to len raz v zivote (dufam :slight_smile:) a ked si o tom aj vzdy snivala, tak neni o com rozmyslat. ja som sa pohravala s myslienkou jednoduchych siat, hlavne kvoli tej cene. ale moj drahy mi povedal, ze chce aby som bola ako princezna :slight_smile: a to rozhodlo
12. srp 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett myslime na teba :slight_smile: to nam pises z cakarne? :slight_smile:
12. srp 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 ja som mala take viac-menej jednoduche saty. Ja si k mojej povehe nic ine neviem ani predstavit, asi by mi to nikto neuveril :grinning:
12. srp 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby ja som tiez precitlivena... som sa dnes aj predvcerom pohadala s priatelom kvoli hluposti, uplne hystercim a potom placem.... az sa hanbim :grinning: ale ovladat to, nejde
12. srp 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta teraz 55 kg pri vyske 171 cm

@bambulka0406 viem, vcera som uz obdivovala :slight_smile: ja som sa na to pytala priatela a jeho reakcia bola, ze jemu je to jedno :frowning2: a chce mat svadbu len taku "zurku" resp. party. tak ani sama neviem, ci tam by sa hodili nejake take saty, ale zas planujeme svadbu az ked sa to male narodi. najskor na jar alebo jesen buduceho roka....
12. srp 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 co bol vcera aky den? aj my sme mali hadku. a on ako keby sa nechumelilo a mna to este dnes trapi. mam cely den pokazeny a je mi zle :frowning2: jedine na co bol cas, ze som mu povedala, ze sa ma dotkol (citovo) a mna to velmi boli. to bolo v posteli a potom on spal a ja som sa budila kazde dve hodiny
12. srp 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta no jasne, je to o tom co si ty predstavujes. aby sa samotna nevesta citila vo svojej kozi. lenze ja som snivala o satach tohoto typu odmalicka. a sama seba som sa snazila prescedcit, ze mi stacia jednoduche. dokonca so si kupila pred tehotenstvom take kratke elegantne obtiahnute a biele saty za 45euro.... to mali byt svadobne. ale ked mi drahy povedal, ze chce princeznu a ze take si mozem dat hocikde inde, velmi som sa potesila :slight_smile:
preto som kwetinke napisala, ze nech si splni svoj sen o satach :slight_smile:
12. srp 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 to ma vie vzdy nastvat, ze ked sa nahodou pohadame, on nema problem zaspat a ja spat nemozem :angry: Aj ked sme prisli z pohotovosti, on si spokojne zaspal a ja som uz nemohla vobec spat...Mat tak ich povahu...
12. srp 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 my sme sa dohadavali dnes doobeda :grinning: poznam to, my ked sa pred spanim pohadame, on zaspi do minuty, ja cela rozculena, ze ako moze spat, ked sme pohadani.... by som ho zaskrtila :grinning: ti chlapi sa nezapru, jeden ako druhy. a my sa trapime celu noc
12. srp 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 ano, mas pravdu. ale ako to bude vyzerat? budem mat dieta, a len taka party a tam ja v bielych princeznovskych satach. dokonca ten moj raz zenaty. presne som na tom ako ty, snazim sa presvedcit samu seba a tom, ze stacia jednoduche....
12. srp 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 sme skoro rovnake, ja mam 168cm a teraz 54 alebo 55kg :slight_smile:
12. srp 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 no vidis a u mna to bolo presne naopak. Ja som cele detstvo mala uchylku na princezny, rozpravky som pozerala len tie s princeznami a vzdy som chodila obdivovat vyklady so svadobnymi satami...Len nakoniec som usudila, ze k mojej postave a povahe sa princeznovske saty nehodia...
12. srp 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 Jsem na tom podobně jako ty s těma velikostma. :slight_smile: Já mám 160 cm a ještě nedávno jsem měla 43 kg. :zipper_mouth: Ted se to líně šplhá ke 45, ale nechce se jí.
12. srp 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale neboli to take ze uplne jednoduche ze by sa dali nosit aj bezne...az tak zase nie... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. srp 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 a rodinu nejdete volat? jasne, ze saty musis prisposobit situacii. ale podla mna aj na takej zurke ked je uzavreta spolocnost by si mohla mat take saty. lebo ja nebudem mat velku svadbu 30 ludi cca, ale saty budu akoby bolo 100 :grinning:
12. srp 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milmic ja som mala 43, ked som zmaturovala a potom som zacala pit pivo kazdy den a do konca septembra som mala 50 :sweat_smile:
12. srp 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta zaujimave, ale ked si to aj usudila, ze sa nehodia, nemrzelo ta to trochu, ze si si to nesplnila?
12. srp 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 a bruskomas ake? este ti nevyskocilo?
@sharlotta ja prave naopak, nikdy som nebola na princezny, ale skor taky chalanisko, ale teraz by som predsa chcela vyzerat vynimocne, tak ako nikdy v zivote a to spravia tie biele saty
@milmic inak pred 3 rokmi som mala 46 kg. a to som bola kost a koza, normalne som mohla byt ako vyucovacia pomocka, ale uz je to lepsie :slight_smile:
12. srp 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 nemam este brusko. teda niekedy mam pocit, ze hej, ale ked uz tak je to take ako ked sa najem :slight_smile: ale tehotensky isto nevyzera
12. srp 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky, ja snad tady z vas budu mit depky. :sweat_smile: takovy hubenouri :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce ale no, neprehanaj..... ved som ta videla v svadobnych satach aka si bola krasna :wink:
12. srp 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 mrzelo ma to trosku, aj som to chcela 2 dni pred svadbou zmenit, ale takto som vyzerala dobre a tak by som pri mojej vyske vyzrala ako nepodarena torta. :confounded: Inak ja som taky chladnejsi realista - flegmatik a bezne sa obliekam stylom tricko-rifle, takze radsej to budem obdivovat len na inych. :grinning:
@kwetinka1 daj si take saty, ake ty budes chciet, aj keby tam bolo len 5 ludi...My sme mali 95. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. srp 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 Uz ideeeeeeem... Už som na radee:slight_smile:)))) uvidim baaabo
12. srp 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett drzim prsty!
12. srp 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett pytaj si foto :wink:
12. srp 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
arrett: uzij si to :wink:

@bambulka; ale to myslim vazne :sweat_smile:
12. srp 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek