• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@kwetinka1 ja som mm pred svadbou povedala, nech si vyberie ja a rodina, alebo kamarati a povedala som mu, ze nie som ochotna mu tolerovat ziadne posedenia s kamaratmi. Ja nie som putka domaca, tiez mam rada spolocnost, bud pojdeme spolu, alebo vobec. Nie si narocna, podla mna je to normalne. Tak dva krat do roka kazdy z nas ide sam, ale to je vsetko. Ja som napr. take nieco u mojich rodicov nikdy nezazila a su spolu 32 rokov a dodnes sa lubia.
12. srp 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Najviac som sa bala tých genetickych testov. Lebo januarovkam niektorým dobre nevyšli. Chvala bohu mám to za sebou.
12. srp 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 standardne chodieval s kamosmi von tak 3 krat za 7 dni (tyzden), ale ani si nepametam, ze to bolo za sebou. teraz ma nasral ten piatok, ze ide so sestranicou. ano, ma s nou nadstandardne vztahy. ja tomu nerozumiem. vcera po telefone, ked sme sa pohadali, tak mi to odovodnil, ze aj so mnou bol sam na vecery, ze aj ona chce. no skoro ma trafilo. tak som mu povedala, ze ked bude chciet sex lebo ho ma aj so mnou, tak ju pretiahne? fakt ma to vytocilo do nepricetnosti. a to ako este chcel ist na viken s kamosmi na motorky. vies preco nejde? lebo musi v sobotu do kostola.
12. srp 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
moj ide tiez raz do roka sam s kamaratmi vecer. teraz bol napr. lebo oslavoval 30-ku a najblizsie sa chysta pred svadbou oslavit to. ale ja by som ani nechcela aby viac chodil. nie bezo mna. vecere travime spolu
12. srp 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 skoro dva roky sme spolu. on bol fajn 1,5 mesiaca po tom, co sa dozvedel teraz, ze som tehu.
@sharlotta presne ako pises. tiez som take u rodicov nezazila. nech si ide klude raz za tyzden s niekym von, ale nech to neprehana. a ked som mu povedala, ze nech si vyberie, tak mi povedal, ze do takej situacie ho nemozem postavit :frowning2:
@arrett co robia na tych genetickych testoch?
@kwetinka1 je to jeho pribuzna? ked si vravela, ze kvazi sesterka.... poviem ti narovinu, ja by som to tolerovat nevedela. kamaratov treba mat ale odtial potial. mala by si byt najdolezitejsia
12. srp 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 ale mozes ho postavit do takej situacie! To s tou sesternicou mi tiez pripada divne. Ma spravanie 20 rocneho chalana. :angry:
12. srp 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
babule dakujem vam za vase nazory a za to, ze mi davate pohlad na to ako to mate aj vy doma. teraz ason budem rozhodnejsia v tom co chcem od neho. lebo fakt takto to nemoze byt. co pisete, tak vasi chodia raz za cas von s kamosmi a chodievate spolu a riesite veci spolu. to u nas nehrozi. spolu takmer vobec enchodievame. vela jeho kamaratov ani nepoznam, co sa s nima stretava. nechcem ho obmedzovat, ale takto si to vobec nepredstavujem :frowning2: a to radsej bude sama, ved naco mi je potom taky chlap?
12. srp 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 3x do týždňa s kamosmi by som mu nedovolila. Teraz by ste si mali uzivat spolu, lebo keď príde mimco, žiadna párty tak skoro nebude. Musím sa priznať, ale mne to po tom roku aj pól už chyba:frowning2: Milujem svojho syna, ale niekedy by som tak rada išla s kamoskami posediet:frowning2: No verím, že tak o dva roky snáď pôjdem:slight_smile:)) xixi. Teraz ideme s malým akurát tak na prechádzku, na zmrzku a potom do parku. Malicky polozi po travicke, domov kúpať, uložiť spať. Naucila som Simona dávať spinkat o ôsmej bez pardonu, aby sme mali s manželom čas aj na seba. Aspoň na spoločnú večeru, kuknut telku spolu, porozprávať čo a ako.
12. srp 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 nie je to pokrvna sestranica, ale ich maminy boli varj velmi dobre kamaratky, tak sa tak akoze oslovuju. nerozumiem tomu uplne. uz mi aj prezentoval nazor, ze ju ma rad ako sestru.
@sharlotta len neviem ako, ked mu to poviem, tak jeho odpoved je, ze nemozem. to by som musela mu povedat, ze ked to nezmeni, tak sa s nim rozidem....jedine tak to vidim.
12. srp 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
aby ste si nemysleli, ze neni vobec s kamaratmi.... neratala som do toho, ked sa cez den stretnu a idu na kavu na polhodinu alebo len tak pokecat. alebo zvykne ist na tenis s jednym. ale vacsinou si take veci planuje ked ja mam nejaku pracu a on ma cas
12. srp 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 a pochybujem, ze ked mu to teraz nedochadza, ze sa po narodeni babatka zmeni... :unamused:
12. srp 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 bude sa musiet rozhodnut, lebo dlhodobo s nim nevydrzis. a jeho pomoc a pritomnost budes potrebovat viac ako inokedy
12. srp 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett neboj sa, deti podrastu a budete si uzivat. ja mam kamaratov co maju rodiny a mozeme aj s nima chodit na opekacky a podobne. ale on ma len kamosov slobodnych, tak si to asi vies predstavit. aj mne sa zda 3x do tyzdna vela, ale jemu nie a hlavne ked som tehu, ze ja nic nemozem :frowning2: nemame nic zorganizovane. mame dve domacnosti, tak si asi viete predstavit co to stoji prachov. jeden byt by mal ist do prenajmu a vdruhom byvat. takto len z chladniciek vyhadzujeme pokazene veci. nedokazem mat prehlad o dvoch domacnostiach. sice v tej jeho je teraz jeho sestranica, ktoru z casti zivi. proste nic poriesene nemam lebo nie je kedy sa o tom bavit.
12. srp 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 mali by ste skusit spolu byvat, to by ti urcite pomohlo utvorit si obraz o tom, ci to moze medzi vami fungovat.
12. srp 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 toto aj ten moj robi okrem toho co som spomina. na obedy s kamosmi, na ranajky s kamosmi a tak....a okrem toho byva dlho v praci. sice aj ja, ale chodim na 10.00 lebo rano nie som schopna skor vstat.
uz teraz to nevladzem. bojim sa toho, co bude ked sa to narodi. a to tuzi po dietati uz 10 rokov len mal zenu, co deti nechcela. na ultrazvuku bol dojaty, tiekli mu slzy, ale to nestaci....
@sharlotta ved prave
12. srp 2010 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 tak mu povedz, ze ked chce babatko, ze ty chces, aby ste fungovali ako rodina, aby ste spolu byvali atd.
12. srp 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “osobní důvod”
12. srp 2010 v 18:21 • mafynka
baby, som rozhodnuta, ze dnes vecer to s nim poriesim. nech je unaveny akolkovek na rozhovor si musi najst cas. ide o nasu buducnost plus nasho dietata. kludne (aspon sa pokusim) a s argumentmi mu vysvetlim ako to vnimam a poviem, co ocakavam. ked nie, budem sa musiet rozhodnut. on to vsetko nechava plynut a ja som typ co ma rad v niektorych veciach jasno a poriesene ich. zatial som sa prisposobovala len ja, ale je na rade robit kompromisy a to nie len kvoli mne, ale nasmu babu, ktore je pre neho tak vytuzene. aspon vidim ako to mate vy doma a ako fungujete. ze fakt nechcem nemozne, ale bezne veci a fungujucu a normalnu rodinu. drzte palce, nech to zvladnem. dufam, ze bude aj cas na odfotenie bruska.
12. srp 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra.
12. srp 2010 v 18:26 • kwetinka1
@kwetinka1 drzkaj sa moja,,viem sama,ze to nie je lahke,,ale bud razna a nesmies popustit, bo si bude s tebou robit co chce, ako ten moj so mnou
12. srp 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 budem na teba intenzivne mysliet aby to dobre dopadlo :wink: a daj vediet co ste poriesili
12. srp 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 drzim palce! Rataj s tym, ze bude mat argumenty proti a ze zrejme aj budes z toho sklamana.hlavne sa snaz, aby ste sa nehadali. On sa nad tym mozno neskor zamysli a dospeje k nejakemu vysledku, neber len to, co ti povie teraz. Ake je znamenie?
12. srp 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 moja,,moj mi to napisal v maily, ze jej nemohol povedat nie a dlhuje jej to,,a dokonca,ked som mu volala,ked uz bol u nej,tak mi ani do mobilu nebol schopny pred nou povedat,ze ma lubi,,a este mi splechol,ze ona ma jednoizbovy byt,,no vies si predstavit, ze som celu noc ani oka nezazmurila,,,
12. srp 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta on je kozorozec a ja rak. robim trosku s numerologiu a tak mi vysli zaujimave veci. pointa prekonat niektore veci a bude to fajn...preto by som rada uz vedela meno alebo mala predstavu, aby som si to vedela vyratat, ci to meno a priezvisko je oki. mozno siniektore pomyslite, ze som sisi, ale ma tieto veci zaujimaju :slight_smile:
12. srp 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka viem. bohuzial :frowning2:
12. srp 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. srp 2010 v 18:30 • mafynka
12. srp 2010 v 18:32 • mafynka
12. srp 2010 v 18:32 • kwetinka1
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek