• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@mafynka to mi pripada ako keby ocakaval, ze ty sa chces vratit a ze sa mu mas strkat do zadku lebo sa chces vratit. no nech sa rychlo zobudi. ale ho to serie, ked takto vypisuje. drz sa moja. zvladnes to. mas navrch.
12. srp 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 ja sa zaoberam astrologiou od 13 rokov :wink: aj do numerologie a chiromantie som zabrdla,ale ...keby som to zacala rozpisovat, tak si myslite, ze som sisi ja :grinning: Kozorozci su dost zvlastni ludia... :confounded:
@kwetinka1 dobra historka :slight_smile: ja som zvedava na statnice,,inak asi mi male dava najavo,ze mu stres vadi,,ked zacnem rozmyslat nad vztahom, vzdy ma natiahne,,
@mafynka Mafy, já jsem měla problém s tím na začátku, no pomáhalo mi ráno sníst ještě v posteli bud piškoty nebo sušenky suché, vstávat pomalu a jíst po malých dávkách.
Hodně jsem jedla piškoty, tekutější věci jako polívky, omáčky, colu na žaludek, no zkus, co ti udělá dobře. Taky mi pomáhalo zázvorový lízátko.
Hlavně jez, co to dá, at ti není špatně z hladu zase, mě natahuje dodnes když mám prázdný žaludek. Při nejhorším se porad s lékařem.
12. srp 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta presne :slight_smile: podobne astrologiu som zacinala a numerologiu pokracovala.... tiez to radsej nebudem rozpisovat, ale mame toho vela spolocne. kamosky sa mi smeju, ze som bosorka. ved aj macku mam, ze uz len metla my chyba.
12. srp 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka myslel si, ze sa k nemu vratis. ale nie ze by prosil o odpustenie, on chcel aby ty si to prva chcela
12. srp 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja koncim v praci, ani sa mi po tom nechce chodit domov, ale idem. dam vediet ako to dopadlo. ahojte zatial a dakujem vam vsetkym za podporu.
12. srp 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 tak on mna nasere(prepacte za vyraz) a ked vypnem mobil,tak je este zduty,,,vsak chce koniec, tak co ho zaujima,ci som ok,,zajtra maju v dedine akciu,,buduci tyzden ma akciu s kolegami,,tak nech si oslavuje a mne da pokoj,,,urcite po tej akcii s kolegami sa ozve akoby nic,,a zasa bude len po jeho
12. srp 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 asi to bude tym, ze sme vodne znamenia :grinning: ja som skorpion :wink: Ale nie som zakerna...panovacna ano, ale zakerna urcite nie... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Drzim palce a cakame. :wink:
12. srp 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 ale zaco sa mam ja ospravedlnovat?? ze ziadam len to, co je v zivote a v rodine normalne??
12. srp 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka nedaj sa! On fakt caka, ze ty zacnes prosit a budes sa chciet vratit.
12. srp 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka v ziadnom pripade nenechaj sebou manipulovat
12. srp 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta a co mam robit, ked sa tych akcii nebude chciet vzdat?
inak aj ja som vodne znamenie - rak :slight_smile:
@mafynka ved si uz odisla, nie? :confused:
12. srp 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ked ti taky zivot nevyhovoval doteraz, nebude ti ani potom. nebola by si stastna, keby sa nieco vo vasom vztahu nezmenilo. to je aspon moj nazor
12. srp 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka uvazujes, ze by si sa k nemu este vratila?
12. srp 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 no ja mam pocit, ze on ziadne podmienky voci sebe neprijme
12. srp 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 tak vitaj v kruhy vodnych znameni :wink: to potom tiez poznas, co to je intuicia...Inak racice su silne zeny
12. srp 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ja by som potom na tvojom mieste ostala radsej sama.... aj tak by to podla mna skor ci neskor viedlo k rozchodu. by si to nevydrzala a nebola by si stastna. bud nech sa nieco zmeni, alebo sa treba rozlucit navzdy
12. srp 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 mne v podstate nic nevadilo,,,len tie jeho akcie, ze ich nadradoval nad vsetko,,,ze nehladel na mna a ta jeho nevsimavost voci mne
12. srp 2010 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta silne ale citlive... ved som si to prezila.... ako 13r som prisla o mamu, mala rakovinu :frowning2:
12. srp 2010 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka sama si musis zvazit co je pre teba dolezite, kazda sme ina, ak ti to az tak nevadilo, ok.... ale mne by to vadilo
12. srp 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta aj moj priatel je inak rak.... a sme uplne rovnaky povahovo :slight_smile:
12. srp 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 ved sama neviem,,ale je tu to dieta predsa
12. srp 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka suhlasim s bambulkou... :unamused: Mozes mu to skusit este raz vysvetlit, ale ked to nie je ochotny zmenit...tak bude fakt lepsie, ked budes s babom sama...
12. srp 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
sorry baby, neviem preco som to s mamou teraz sem pisala, ked sa bavime o inom. proste to tak vyslo zo mna... ked sharlotka pisala o tom ze som silna, tak mi len napadlo, ze som musela byt silna uz v detstve
12. srp 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 presne tak, silne, ale citlive...Ja zase s vodnymi znameniami velmi nevychadzam, co sa partnerstva tyka. Je velmi tazke buduvat vztah, v ktorom su obidvaja uzavreti do seba... :sweat_smile: Moj manzel je byk a mne to plne vyhovuje. A chlapov ryby vobec nemozem, kedze nemam rada slabochov a lahko ovplyvnitelnych ludi...A chlapi-ryby taki su, cest vynimkam, ale takeho som este nestretla...
12. srp 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta co povies na dvoch rakov v partnerstve?
12. srp 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 v pohode bambulka, dnes uz sme preberali skoro vsetko...Je mi luto, ze si prisla o mamku :frowning2: MM zomrel otec, ked mal 14 a doteraz mam pocit, ze z toho nie je celkom vonku.
12. srp 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek