• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@sharlotta z toho sa clovek asi nikdy nespamata, ale urcite to boli casom menej :slight_smile: len teraz ked cakam babo by mi pomohlo mat pri sebe mamu
12. srp 2010 v 18:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@bambulka0406 zalezi to od vela faktorov, ale myslim, ze v pohode to moze fungovat, len chlapi raci su dost hrdi a tvrdohlavi...problem by mohla byt nerozhodnost u obidvoch, ani jeden nie je schopny razne a rychlo konat...
12. srp 2010 v 19:01  • Odpověz  • To se mi líbí
baby musim uz ist, idem sa venovat mojej laske :slight_smile: pekny vecer vsetkym :slight_smile:
12. srp 2010 v 19:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@bambulka0406 pekny vecer :wink:
12. srp 2010 v 19:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta no to na neho neplati, on sa rychlo rozhoduje :slight_smile: na rozdiel odo mna. ale tvrdohlavi, to sme teda obaja :slight_smile: ale uz ozaj papa :slight_smile:
12. srp 2010 v 19:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra.
12. srp 2010 v 19:05 • mafynka
@mafynka a vy ste ake znamenia?
12. srp 2010 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka mam ťa :wink: :wink:
12. srp 2010 v 19:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta ty si odbornička na znamenia?? tak čo povieš na kombináciu žena - byk a chlap baran :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2010 v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí
12. srp 2010 v 19:41 • mafynka
@denne73 fuuuuha, tak to mate narocne....jeden tvrdohlavejsi, ako druhy, este ze to aspon nemate naopak...ale ako vravim, zalezi to od viacerych faktorov...takze niektore aj na prvy pohlad nezlucitelne kombinacie mozu spolu dobre fungovat, ak im ostatne planety praju... :wink:
12. srp 2010 v 19:43  • Odpověz  • To se mi líbí
12. srp 2010 v 19:45 • sharlotta
@sharlotta no u nás teda je veselo xixi a niekedy ťažko nepopieram . no ja si myslim že ja som dosť ustupčiva a nedokážem sa dlho hnevať . Som ako burka rychlo vyjde slniečko. Zato môjho mm nejaká nezhoda drži pekne dlho. neviem čo plati na baranov ked sa chytime . vieš ja robim stale ten prvý krok , skoro vždy k zmiereniu. Ignorovať asi nie
No a ešte aby bolo veselšie aj decká mám barana a byka . My sme hviezdna rodina :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2010 v 19:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta a co kombinacia blizenec a kozorožec? viac krat som čitala ze tieto znamenia k sebe nejdu, ale musim si zaklopat nam to klape =D
.....a inak vy ste tu riadne chuducke baby že 55,46 kg ...ja pri mojej vyske 179 som mavala 63, teraz som na 67 a citim sa ako balon...ale každí mi hovori ze som ako lata, mame v rodine tažke kosti =D
12. srp 2010 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí
12. srp 2010 v 19:49 • mafynka
@denne73 no, to je prave dobre, ze ste naopak, ze ty nie si baran a on byk, lebo tam uz by nebolo toho, ktory by ustupil...Barani su tiez dost vybusni, takze na nich neplati nic, ked vybuchnu, len asi odist prec...neprilievat olej do ohna...byk je zase trpezlivejsi, neda sa az tak rychlo vytocit, ale ked to pride, tak to stoji za to. Ja mozem povedat len tolko, ze moj brat je baran a moj muz je byk a ti dvaja sa vkuse hadaju, ale maju sa radi...Moj otec je tiez byk a ten vztah je podobny... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. srp 2010 v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta ďakovam :wink: :wink:
12. srp 2010 v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta s tou vybusnostou mas pravdu,,,len preco barani v zlosti dokazu povedat veci, co strasne bolia,,pritom mam niekedy pocit, ze to tak ani nemysli a schvalne to povie,len aby ma ranil
12. srp 2010 v 19:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@alexis13 a kto je kozorozec a kto blizenec? Moze to fungovat, lebo kozorozec je taky exot (nemyslim v zlom, myslim zvlastny, zahadny) a blizenec potrebuje stale nove podnety, len ked to trva dlho, tak ho to prestane bavit. Kozorozec a blizenec sa k sebe akoze nehodia, pretoze kozorozec je clovek staly a potrebuje klud a blizenec potrebuje stale nieco menit a kozorozca moze hnevat, ze nikdy nevie na com je a ci sa na aktualny stav da spolahnut.
12. srp 2010 v 19:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta A co blíženec a panna?
Zatím jsem četla samé lepší. :grinning: :grinning:
12. srp 2010 v 19:56  • Odpověz  • To se mi líbí
12. srp 2010 v 19:56 • sharlotta
@milmic to je trochu podobne, ako s kozorozcom a blizencom. Panna je striedma, aj farby ma rada take striedmejsie, poriadok, planovanie ....a blizenec je presny opak. Lepsie je, ked je zena blizenec a chlap panna, naopak to moze byt dost narocne. V tomto vztahu sa vzdy jeden citi nespokojny.
12. srp 2010 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka este ked sme sa s bratom hadali, tak zvykli lietat rozne predmety :grinning: a to sme spolu byvali v jednej izbe 16 rokov....
12. srp 2010 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
12. srp 2010 ve 20:07 • mafynka
12. srp 2010 ve 20:11 • mafynka
12. srp 2010 ve 20:13 • sharlotta
@sharlotta ked uz tu tak bosoracis, teda v dobrom samozrejme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: co povies na nasu kombinaciu, ja strelec a muzik barancok ? A co v kombinacii s nasim babatkom ak sa narodi vo februari :confused:
12. srp 2010 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@mony80 vy ste idealna rodinka :grinning: Ale pozor na ryby, musis byt citliva, ale zaroven prisna. Strelci vedu svoje deti k slobode, ale rybam toto urcite neprospeje. Ryby su velmi citlive a lahko ovplyvnitelne. Zeny-ryby su sice trosku silnejsie, ale su manipulatorky. A este v nich treba podporovat sebavedomie, lebo ryby si casto neveria. Pravdepodobne bude mat aj umelecke sklony, co treba podporit, oni v tom maju taky ventil...ale u teba ako strelca to nebude problem. Strelec je inak clovek, ktory dokaze barana udrzat v medziach, si taka prirodzena ohradka, ktoru on neprekracuje. Nie preto, zeby si to robila vedome a nasilne, ale tak prirodzene...Ty mu poskytujes dost slobody a on je za to vdacny a spokojny a vlasnte uz tu slobodu az tak ani nechce. Mozno on ma trosku menej pochopenia pre tvoju potrebu slobody.
12. srp 2010 ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí
12. srp 2010 ve 20:23 • mafynka
My s manželom sme obaja Raci a nás syn skorpion:slight_smile: Som zvedava čo bude druhé mimco:slight_smile:
12. srp 2010 ve 20:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek