• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@arrett vy ste tiez idealne rodinka :wink: Babo asi bude vodnar :slight_smile: ak pojde vsetko podla planu. Ja pevne verim, ze to nase bude tiez vodnar. :sweat_smile:
12. srp 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka s takym clovekom sa zit neda...sama seba utrapis... :unamused:
12. srp 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. srp 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka nechcem rozhodovat o tvojom zivote, hovorim ti iba moj nazor...ja ho nepoznam dobre, len si zvaz, co je realita a co si idealizujes...
12. srp 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ja neviem co robit,,ale pri prvom tehu bol uzasny,,preco to dokazal vtedy a nie teraz
12. srp 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta dakujem :dizzy_face: :dizzy_face: inak barani su ozaj divne natury. U nas ked sa povadime, tak sa nebavime aj 2 tyzdne a potom uz ani nevieme ze preco sa nebavime.
@mafynka ja nechcem byt hnusna, ale podla mna este nedozrel :frowning2: a ci v jeho veku este dozrie by som sa aj celkom obavala, lebo o par rokov zacne kriza stredneho veku - ak ju pravdaze nema predcasne uz teraz
12. srp 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby teraz od veci, ja mam taku chut na vyprazany patizon ze az no. Bola som prebehnut psa a tak to niekomu paradne vonalo z kuchyne ze sme slintali asi vsetci traja :slight_smile:
12. srp 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka to sa musis opytat jeho... :unamused:
12. srp 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett - gyndos - super :dizzy_face: a srdiecko ti pocuval tym lievikom, ci ako? a na morfo ti teda dal sam papier, ci sa ta pytal, ci tam chces ist?
klbiky - ja som si zvykla vopred zavolat - presne z tohto dovodu, ktory sa vcera stal vam. :unamused:
13. srp 2010 v 06:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
znamenia - vidim, ze ste rozoberali znamenia :slight_smile: , tak ja som kozorozec :wink: manzel vodnar. ale pritom vsetci moji 3 surodenci su vodnari a @sharlotta - ja som ich hadat sa videla a nie raz :grinning: zvlast s jednou sestrou si nerozumiem vobec. a pritom s manzelom uplne ok. a nasa dcerka je baran tvrdohlavy - takze my dve to mame spolu vesele :grinning: 2 rohate znamenia
13. srp 2010 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale isto plati to, co si sharlottka povedala, ze zavisi aj od inych okolnosti :slight_smile: nastastie :grinning:
13. srp 2010 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
dievcata, pochvalim sa vam - buduci vikend ideme na svadbu a vydrazila som mojej malej taketo satocky http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=400136811686 a uz aj prisli a su nadherné :dizzy_face: a vysli ma 10 eur aj s postovnym.
13. srp 2010 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krasne ranko tehulky, ale ste toho zasa popisali :slight_smile:
Vidim, ze vas tu je vela rakov, moj muz je tiez rak a je presvedceny, ze je to najlepsie znamenie (dokonca dalsie baby chce naplanovat tak, aby to boli raci :slight_smile:). Ja som baran a vobec nie som jednoducha povaha, co ste o nich popisali naozaj sedi. No myslim, ze sa dobre doplname, teda az na tu tvrdohlavost :slight_smile:

@slavkav Krasne saticky, mala bude naozaj nadherna. Ja som tiez mojim malym druzickam kupovala saty cez ebay, za smiesnu sumu a boli ako princezne :slight_smile: Nech zije ebay :slight_smile:

A pridavam sa k tym, co nenosia velkost 32 (aj ked im zavidim) :slight_smile: Ja som na tom podobne ako ty @alexis13, meriam okolo 184cm (podla nalady :slight_smile:) a momentalne vazim 69kg, ale uz aj s mojim maxi-bruskom :slight_smile:
13. srp 2010 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett blahoželám k super výsledkom :slight_smile:len tak dalej:slight_smile:

@sharlotta mala si krásne šaty.Ja som mala tiež jednoduché šaty.Myslím,že v jednoduchosti je krása :wink:
Dobré ránko tehulieky:slight_smile:Ako sa dnes máte?ja dnes idem na USG.Už sa neviem dočkať.Doktor by mi mal dnes stopnúť aj všetky lieky a injekcie.Dúfam,že aj tak urobí,lebo už mám liekov po krk :rolling_eyes: .
13. srp 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta presne si to vystihla =D ja som ten bliženec co chce stale nieco menit a co ho dlho veci nebavia =D =D a moj manzel je strasne staly clovek.. ktorý niekedy nevie nacom je....ale uz sme to nejak zharmonizovali a fungujeme skvelo =D ale super vyklad sadlo to
13. srp 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pallacinka =D tak to som rada ze je tu aj velkost 38-40 =D nic v zlom
- vcera sme mali doma mensiu rodinnu party ale boli tu len svokrovcia a dve svagrine s detim clapatli sa v bazene, ja som to asi trosku prehnala s tou vodou, lebo teraz ma pobolieva brucho a chodim cikat casto jaj dufam ze som neprechladla ved vodu mame teplucku =/
13. srp 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano, baby viete uz niektore co budete mat? chlapec alebo dievca? vraj ak srdce bije okolo 180 krat za minutu, tak to je dievca, a ak okolo 160, tak je to chlapec, ja sa na najblizsiej prehladke nato opytam, to mi povedali kamosky mamicky, a vsetkym to vyslo ...
13. srp 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 - waw, si byvas v JAR? ja mam odtial sefa :wink:
13. srp 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav no, byvame tu, dufam, ze len tak na chvilu, na zopar rokov. To je super, a kde pracujes, ze je ti sef?
13. srp 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 - ja v Senci :wink:
13. srp 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav no, my sa chceme vratit na Slovensko, len tu sa trochu lepsie zaraba, aj ked ja sice sedim doma ako housewife, ale da sa. A tvoj sef si otvoril biznis, alebo byva na Slovensku...chceme sa vratit naspat, a zistujeme ako moznosti uplatnenia by moj manzel mohol mat.
13. srp 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 - sme pharma sklad a on dosiel ju rozbehnut - kedze s nou ma skusenosti. ty mas manzela z JAR?
13. srp 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko,

Jak se dneska mate? Vcera jsem dostala vysledky, Down syndrom mam 1:4500, takze negativni. nevite nekdo kde je hranice ?
13. srp 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav ano, mam ... teda, farma sklad, a ake produkty, z JAR?
13. srp 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav: saty jsou kransoucky, moc dobre jsi vybrala :grinning:
13. srp 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@Suzi: moc drzim pesticky na kontrolu :wink:
13. srp 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
13. srp 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka: ahoj, co se deje?
13. srp 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka - co sa deje, mala si hovor s priatelom?
13. srp 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav Dal mi papier na morfologicky, ale na Femme sro. Idem kuk ci majú www stránku
13. srp 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek