• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
Dievčatá - konečne som vás po hodine dočítala. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@cutce - ja mám tiež fotky bruška v albume tu na MK - mám tam zatiaľ fotku z 8tt a z 12tt

@arrett - blahoželám k výborným výsledkom - supeeeer

@kwetinka1 - my s manželom to máme tak, že ja chodím vždy v stredu na aerobik a on chodí v utorok na futbal, ja chodievam tak každý druhý pondelok na kávu s kamarátkami a on chodieva niekedy v piatok na kofolu - ale zvyšok času trávime spolu a chodíme na návštevy k spoločným známym

@alexis13 - my sme presne ako Vy - ja som blíženec a môj muž je kozorožec - ale ja som maximálne spokojná a náš 6-ročný syn je býk :slight_smile:

@mafynka - moja mama je baran a už som si s ňou toho riadne užila - riadne komplikovaná povaha - a ja už teraz keď mám vlastnú domácnosť tak sa neprispôsobujem a nerobím ústupky

@cutce - blahoželám k dobrým výsledkom :slight_smile:
13. srp 2010 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@arrett - a srdiecko ti ako pocuval?
13. srp 2010 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@cutce Asi automaticky
slavka cez taký prístroj s mikrofonom. Tuším dopler sa to vola,či ako...
13. srp 2010 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@leginca: joj ty uz mas taky kranse brisko :grinning: a dekuju
13. srp 2010 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@arrett - hehe a aj vies, ze ako rychlo mu bilo? ci sa ti to bude zhodovat s tym, co tu pisali baby o pohlavi :wink:
13. srp 2010 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte, tak vcera ste ma vyprovokovali k rozhovoru. Podarilo sa mi v klude s nim rozpravat sa. Hotovy zazrak. Tak som mu to vsetko vysvetlila ako to citim. Samozrejme to nechapal. Povedal, ze o tom porozmysla, ale svojho vztahu so sesternicou sa nevzda. To mi nervy kypeli.... Ta som mu povedala, ze nech sa rozhodne. Rodinu tvoria partnery a deti a nie nejaka podivna sestranica, ktora nam bude do nasho zivota zasahovat a robit co chce. Tak som sa s malym srdcom spytala, ze kam idu dnes na veceru. No ze nejdu. Uz som sa naplasila, ze koli mne, ale prd. Za nou pride kamoska, tak toho mojho poslala do prdele. Ale jemu to nedochadza, ze ta mala ho len vyuziva. A on sikovny si dohodol program s kamosmi na dnes vecer. Mimochodom s tym co bol v pondelok, ide aj dnes. No mna skoro trafilo. Tak som mu povedala, ze takto si rodinu nepredstavujem, povedala som mu co ja ocakavam. Vraj pozrozmysla. Dnes mi nadsene volal do prace, ze dnes vecer je len moj a to co mal mat dnes s kamosmi presunul na zajtra. V sobotu cez den ide s nima na motorky a v nedelu na nejaku put ci co. Mafy neviem ci nejdeme tvojou cestou. Ale vcera sme sa nepohadali, co bol zazrak a snazil sa to pochopit, aj ked mu to neslo.
13. srp 2010 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@kwetinka1 drzim palce, aby porozmyslal a doslo mu...
13. srp 2010 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@kwetinka1 Mafynka - vy nemáte náhodou toho istého chlapa??????
A este trosku k tej astrologii, co mi nedalo....
@bambulka0406 tak to sme rovnake znamenia :slight_smile: Dvaja raci v partnerstve? Je to jedna z tych lepsie kombinacii, ked sa dva rovnake znamenia najdu  ale ak chces, tak mi hod to IP aj tvoj datum narodenia a aj jeho. A mozem ti k tomu daco popisat. Ak ta to teda zaujima Znameniami to ja len doplnam. Lepsie je to povedat prave z datumov narodenia.
@sharlotta racice vraj su silne a rodinne zalozene a pozor na opiciu lasku :slight_smile: ale zas kazda zena je silna. inak ta zakernost skorpionov skor plati na chlapov ako zeny. chlap skorpion hotova katastrofa, len neviem ci vodnar nie je horsie, zalezi na co sa pozries.
@alexis13 To nie je zle, ste v opozite. Doplnate a je tam moznost dosiahnutia vzajomnej zhody a suladu v partnerstve. Jeden na druhom obdivujete prave to co ten jeden u seba nema. Ked sa naucite spolu zit, je to dobry vztah. Ja mam kozorozca a ja som rak. To je horsie. Len co je on a co ty?
@slavkav kozoroh a vodnar. Och joj. Ale ty ako kozoroh zena vies skor akceptovat vodnara.
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra.
@kwetinka: tak ja si myslim, ze je to skvely, ze jste si v klidu promluvili :wink: a proc treba na tu pout nejdes s nim?
13. srp 2010 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@kwetinka1 drzim ti palce, verim,ze ty mas vedla seba cloveka a nie zviera ako ja,,,len si trvaj na svojom
13. srp 2010 v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@kwetinka1 no, skorpiona chlapa som jedneho normalneho nestretla... :sweat_smile: ale stretla som aj zeny-skorpionky, co boli svine, ale vacsinou s nimi dobre vychadzam. My sme tiez s mm opozitne znamenia a klape nam to fajn. Mame dobre konstalacie inych planet :slight_smile:
13. srp 2010 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí
no tak toto ma pobavilo @kwetinka :grinning: co povies na kombinaciu ja skorpion on vodnar :grinning: :grinning: :grinning: sme spolu 14 rok :dizzy_face: a super ze ste si v klude porozpravali , drzim palce :wink:
13. srp 2010 v 11:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@kwetinka1 dobry znak je, ze sa snazil pochopit ta. jemu to mozno casom dojde.... treba ho nechat, aby sa mu to ulezalo v hlave :slight_smile:
13. srp 2010 v 11:42  • Odpověz  • To se mi líbí
tak ja jsem kozoroh a mm je lev, on by mel byt hlava rodiny, ale neni :sweat_smile:
13. srp 2010 v 11:42  • Odpověz  • To se mi líbí
13. srp 2010 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí
13. srp 2010 v 11:43 • bambulka0406
13. srp 2010 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí
no co, trochu to velim ja no :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: , ale vzdycky se domluvime :slight_smile:
13. srp 2010 v 11:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@cutce - :grinning: vsak ked sa dohodnete a jemu to vyhovuje :wink:
13. srp 2010 v 11:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@henri001 moze to byt dost dobra kombinacia. skorpion moze trosku drazdit vodnara svojou vybusnostou, ale pre skorpiona je dobre, ze ma pri sebe partnera, ktory nie je rovnako vybusny, ako on, predchadza sa tak burkam vo vztahu. Vodnar posobi na skorpiona upokojujuco. Problem moze byt v tom, ze ked sa skorpion usadi, je mu dobre v domacom prostredi, skorpion je introvert a je rad s ludmi, ktorych pozna, vodnar ma rad spolocnost vseobecne a je zas extrovert. Vodnarovi moze prist tazke pochopit skorpiona, kedze skorpion nejedna na rovinu a nevybali svoje city rovno na stol, vodnara zneistuje hra na slepu babu, pretoze on jedna na rovinu.
13. srp 2010 v 11:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@bambulka0406 keby mal aspon snahu,,tak ani tyzden nepresiel a on si ide na akciu,,,on si proste musi dupnut, aby mu zena neskakala po hlave,,,ale tym svojim dupnutim straca rodinu,,ja neviem,ci si neuvedomuje,,alebo caka,ze za nim aj tak doletim,,,ale proste keby mne niekto dal takuto podmienku a stalo by mi to zato, tak nevaham,,uz som ustupovala dost,,vsak som pri nom zila v neznamom prostredi, medzi cudzimi ludmi,,svojich znamych som nevidela ani nepamatam,,prisposobujem sa mu,co sme spolu,,a on nedokaze nic urobit
13. srp 2010 v 11:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@slavkav: ono mu sem tam obcas nic nezbyde nez souhlasit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , ale ne, obcas ustoup[im i ja, kdyz vidim, ze on ma pravdu :grinning:
13. srp 2010 v 11:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@henri001 lepsia kombinacia ako chlap skropion a ty vodnar. lebo ty ako skorpion zena sa vies obetovat, co asi aj robis, ked ste tak dlho spolu. Vodnari velmi neakeptuju nadriadenost. ty si sa zrejme musela v tom vztahu podriadovat, ale zenskymi zbranami si dosiahla co si chcela. on ako vodnar chce mat poriadok a jednat na rovinu, cim zmetie tvoju nekalu hru, ak ju hras. to co maju tieto znamenia v sebe negativne, tak dokazu znegovat.
baby mali by sme zalozit novu temu :grinning: :grinning: :grinning:
@bambulka: a jakou?
13. srp 2010 v 11:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@cutce ohohoooo, kozorozec je tvrdy oriesok aj pre leva, lev nie je zase taky silny, ako si ludia myslia. Lev je dobrosrdecny a vie sa aj vytocit, ale nie je taky silny, aby dokazal odolat kozorozcovi. Lev sa nedokaze dlho hnevat, ma rad pohodu a veselu naladu. Kozorozec vie ist za svojim, aj keby traktory padal. Lev je panovacny, ale ked ma oproti sebe silnejsieho partnera, tak ustupi. :wink:
13. srp 2010 v 11:50  • Odpověz  • To se mi líbí
13. srp 2010 v 11:50 • bambulka0406
@cutce no predsa temu o znameniach... sharlotka a kwetinka budu davat poradenstvo :wink:
13. srp 2010 v 11:51  • Odpověz  • To se mi líbí
13. srp 2010 v 11:51 • mafynka
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek