TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

Zdravím všechny maminky. Je tu už taková, která čeká mimčo stejně jako my?
cutce
13. srp 2010
@sharlotta: tak to je presny 😃 😃 , on vi, ze proti me nema sanci 😃 😃 😃 , ale pry jsem ho uz nekolikrat vytocila, jak nikdo predtim a vubec se mu to nelibilo :-N
kwetinka1
13. srp 2010
@cutce to mate dobru kombinaciu. lev chce byt hlava rodiny, ale zalezi od zeny xixi 🙂 no keby nieco chce a vyhodnoti to ako spravne, tak tam sa prejavi jeho "hlava rodiny".
bambulka0406
13. srp 2010
@mafynka no tak od neho by som dala ruky prec... casom by toto robil aj tebe. aale aj tak nechapem, ze mu to nedopina, ze on je na vine. a uz ked sa mu kvoli tomu rozpadlo manzelstvo a on stale si len svoj toci.... kasli na neho, mala by si s nim neskor len problemy
kwetinka1
13. srp 2010
@sharlotta
@cutce to je pravda, kozoroh, ide za svojim. zalezi aj kolko jednotiek je v datume narodenia. ale ma vysoke ciele, co casto aj dosahuje. len skoda, ze v tomto sa viac dari chlapom kozorohom.
cutce
13. srp 2010
protoze on si mysli, ze nic spatneho nedela 😉
cutce
13. srp 2010
kwetinka: ja mam zatim vse co jsem si kdy prala, teda krom toho ze nejsem milionarka, ale na tom se ted pracuje 😃 😃 😃 😃
sharlotta
13. srp 2010
@cutce Moja mama je lev a cely zivot sme spolu bojovali, az kym nepochopila, ze mna ovladat nikdy nebude a mne sa rozkazovat proste neda. Teraz, ked fungujeme ako partnerky a kamaratky, mame velmi dobry vztah. Ja poznam levov ako dobrych ludi a bavicov spolocnosti, kozorozci maju tiez radi spolocnost, ale skor sa radi nechavaju bavit, nez by oni bavili. 😉 O levoch by som skor povedala, ze ked vies, ako na nich, stava sa z nich pritulne maciatko, ktore len sem-tam vystrci drapky 😃 :-p
sharlotta
13. srp 2010
a este nieco... 😃 kozorozec dokaze zablokovat emocie a nenecha sa nimi prevalcovat, ked nieco chce dosiahnut, lev to nedokaze :-p
cutce
13. srp 2010
sharlotta: tak ja si myslim, ze jsem to nasla, jak na nej a s tou spolecnosti je to naopak, ja jsem bavic a on jen cuci :-p 😃 😃
slavkav
13. srp 2010
kozoroh - tak na mna skoro nic neplati, aspon si myslim 😃
sharlotta
13. srp 2010
@bambulka0406 taka tema tu uz bola. ja som inak s astrologiou skoncila po jednom neprijemnom zazitku...uz len tak rekreacne teraz... :-N Niekedy som robila aj horoskopy a tak, ale uz sa k tomu asi nikdy nevratim.
@kwetinka1 ja mam jednotiek v datume az az 😃 aj som si s nimi svoje uzila...
slavkav
13. srp 2010
ale nieco som nasla - ze mam rada spolocnost a rada som bavena.
arrett
13. srp 2010
baby, aj vy mate take spicate brucho???? to som pri simonkovi nemala. :-| :-| :-|
@sharlotta a co datum 8.8.2008?? Mali sme s manzelom v tedy svadbu🙂 Dufam, ze nam to vydrzi🙂))
denne73
13. srp 2010
@mafynka tak ako som ti pisala a radi ti to aj sharlota. Nemysli už na toho sebca, myslí na štátnice a miminko. Teraz potrebuje pokojnu maminu. Viem mafy , že je to ťažké. Čas mnohé veci porieši moja uvidiš. 😉 . Každý sme si strojcom svojho šťastia. Môžeme ti tu radiť čokolvek aj tak sa budeš rozhodovať podla svojho srdiečka ako ťa poznám . Len mafy nenechávaj rozum niekde za dverami. Nezasluži si vás ten tvoj baran
bambulka0406
13. srp 2010
@sharlotta a mozem sa spytat aky neprijemny zazitok si mala, ked si skocila? al horoskopy by si nam moha robit 🙂
denne73
13. srp 2010
@arrett pekné bruško to vyzera na chlapčeka , ja mám gulate 😉
sharlotta
13. srp 2010
preniknut do kozorozca da zabrat aj tomu najlepsiemu psychologovi 😃 V zivote som stretla roznych kozorozcov, ale vsetci mi pripadali nepristupni, akoby vsetko bolo len na povrchu, ale skutocna podstata je len pre nich samych.
kwetinka1
13. srp 2010
baby ja som pocula taku jednu myslienku, len si ju presne nepametam. ze astrologia naznacuje a neurcuje. a to si myslim, ze plati aj o numerologii a podobnych veciach. zaujimam sa o to, ale snazim sa ja osobne z toho poucit. ale ako pisala sharlotta. zalezi aj od postavenia planet, ja k tomu prikladam numerologiu a astrologia je na doplnenie. chodila som aj na kurzy a jedna pani mi pomahala, ale radsej to tu nebudem rozpisovat, lebo si pomyslite, ze mi sisi. inak priatel dost da na to, ake meno vyberieme a ci je to oki podla numerologie. takze beriem to tiez z rezervou, ale nechavam sa tym poucit.
cutce
13. srp 2010
@arrett: jeee ty mas ale krasny brisko. ja ho mam spise rozplacly 😃 , tak jedna z nas bude mit holcicku a jedna chlapecka 😃 😃 😃

@slavkav: ty jsi taky kozoroh? A kdy narozena?
sharlotta
13. srp 2010
Baby, vy mate take brucha, az sa bojim, ze preco to moje je len take malinke :-|
slavkav
13. srp 2010
@cutce - ano 😉 28.12
@sharlotta - nepripustnost - to mas pravdu, tazsie si pripustam ludi k sebe 😉
cutce
13. srp 2010
@sharlotta: to je pravda, na venek vypadam, ze jsem silna osoba, ale uvnitr ne
cutce
13. srp 2010
@slavkav: ja jsem 19.01.
slavkav
13. srp 2010
@sharlotta - brusko - ty si prvorodicka - tam nastupuje neskor. @arret je druhorodicka - tam nastupuje pupino skor a okrem toho je o 3t popredu 😉 neboj, aj ty sa dockas
kwetinka1
13. srp 2010
@sharlotta ja nemam problem s kozorohmi, viem ako na nich 🙂 ale co je u mne problem su vodnari. tam koncim. mam s nimi dobry vztah, ale ani to neviem popisat, no su pre mna jednoducha zvlastny. a co im nerobi problem zahatat si cestu za sebou, prist o ludi, ktorych maju radi. zmietaju sa vo svojom vnutri. kozoroh aspon vie riadit svoje city a povedat si dost.
denne73
13. srp 2010
@kwetinka1 IP 😉
cutce
13. srp 2010
@slavkav: ja jsem taky prvorodicka a pupek mam velkej 😃 😃 😃
arrett
13. srp 2010
@denne73 nie🙂 chlapa doma uz mam, teraz by to chcelo dievcatko:-!)))) 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
kwetinka1
13. srp 2010
inak aj ja som sa dnes rano stihla odfotit. hned idem vytiahnut fotku z fotaku a dam ju sem 🙂
cutce
13. srp 2010
@arrett; a mas stejny pupek jako predtim nebo uplne jiny?

Začni psát odpověď...

Odešli