• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@kwetinka1 presne tak to beriem aj ja...a strasne nemam rada, ked niekto povie, ze je to cele blbost len na zaklade horoskopov v casopisoch. Ano, horoskopy v casopisoch su blbost, pretoze beru do uvahy len Slnko postavene v znameni, ale je tu este dalsich 9 planet (vratane Mesiaca) a kazde znamenie ma navyse rozmedzie 30 stupnov, takze pravdepodobnost, ze tento horoskop bude na vas sediet aj za predpokladu, ze ho niekto seriozne pocita a nevymysla si ho, je velmi velmi mala. Myslim, ze rovnaka, ako keby si ho niekto vymyslel :sweat_smile:
13. srp 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett no jasne ja ti ho prajem :wink: :wink: :wink:
13. srp 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta @kwetinka1 waw ste skvele , dakujem za rozbor :grinning: :wink: no hry nas prestali bavit asi tak po 2 rokoch :grinning: :grinning: :grinning: myslim ze sme pre tu roznorodost sme pre seba stale zaujimavi a dokonca ani nie sme zosobaseni :sweat_smile: sme spolu pretoze spolu chceme byt ...numerologovia nam praju , tak aspon niekde to mame "potvrdene" ze nie sme kamikadze :grinning: tesim na rady ako na deticky vodnarov :sweat_smile:
@mafynka , myslim ze najjednoduchsie bude ked nam das jeho telefonne cislo a mu to vysvetlime kazda po jednom :grinning: :grinning: :grinning:
13. srp 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 - a ty budes mat dievcatko?
13. srp 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett to sa obrat na Kwetinku, ja sa do numerologie rozumiem len z dialky.
@cutce tak to neviem porovnat... asi v tomto obdobi som este brusko nemala. :sunglasses: Idem kiuk fotky
@slavkav hehe no ja neviem ale citim že ano. Ja už si ju volam Nellynka . Len moj mm ma zlosti že ahoj Filipko :grinning:
13. srp 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 no vidis, ja s vodnarmi som celkom ok, ale zase s kozorozcami velmi ee...a je pravda, ze vodnari dokazu palit mosty, presne ako strelci, co ja nedokazem pochopit. :sweat_smile:
13. srp 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jaj, ten moj krpec od rana este nespal. Iba sa vrti v tej postielke a nie a nie zaspat. Idem mu nieco nachystat papat. Tak zatim sa majte. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
dakujem vam dievcata,,neskutocne mi pomahate,,je to prijemny pocit,ked ma niekto podporuje a neodsudzuje za moj postoj,,lebo uz som si zacinala mysliet, ze som nejaka vadna, ked mi tie akcie tak prekazaju,,,ale vidim, ze v normalnych rodinach to naozaj tak funguje a da sa to
@arrett mas prekrasne brusko :dizzy_face: @slavkav :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
13. srp 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka Nejsi vadná, Mafy. Je to normální. Měl by mít určitě hranice, které evidentně nemá. Můj muž taky na víkend odjíždí na svojí zábavou - s tím nemám žádný problém. Jednak jsem mohla jet taky, kdybych chtěla a jednak vím, že další víkend budeme zase spolu. A tak nějak asi je to v pořádku. Asi.
Neměl by sobecky prosazovat jenom svoje zájmy, si myslím.

Co vaříte k obědu, holky? :slight_smile:
13. srp 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. srp 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
to bolo teraz fotene :slight_smile:
13. srp 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta presne tak :slight_smile:
inak moj je kozorok a budem mat syna (ved to moje bosorastvo mi to tak naplanovalo :slight_smile:) a priatel je nestastny z toho, ze to bude vodnar. inak to by bola pre nich vrazebna kombinacia...:slight_smile: tak je vyteseny, ze termin podla ultrazvuku je na 23.2. :slight_smile:

baby tu je moja fotka. sice tak narychlo rano robena, ale predsa http://www.modrykonik.sk/fotoblog/kwetinka1/album/moje-tehotenstvo/5434387/?show=811536
13. srp 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 nemas este take velke brusko :slight_smile: ako ked sa dobre najes - teda aspon ja mam vtedy take :slight_smile:
13. srp 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
mama uz do mna zacala hustit,ze ked urobil prvy krok,ze chce po mna prist,ze by som mala ustupit a tolerovat mu tie jeho akcie
13. srp 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka mama podla mna nechce aby si ostala sama
13. srp 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka A bude z toho neštastná maminka nebo ty?
13. srp 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 uplne mi vytrca. nikdy som sa k takemu dacomu ani nepriblizila, ani ked som bola akokovlek nazrat :slight_smile:. snad polovica z toho som mala pred tehu brucho. ale to si ma potesila, ze nie je take velke,lebo mi uz povedali, ze ho mam vraj prilis velke na 4mesiac :frowning2:
13. srp 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. srp 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka tiez si myslim to co bambulka. nechce, aby si zostala sama a mysli si, ze hocaky chlap lepsie ako ziadny, ale to je ta stara vychova.
13. srp 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 - privelke? ale kdeze a velkost bruska je velmi individualna. ja ked som sla rodit, mala mala porodnu vahu 4570g a sestricka z deckeho mi po porode povedala, ze ked ma videla, tipovala tak 3kg babo podla bruska :wink: a svokra mi pritom hovorila, ze som mala velke ... tak si vyber :wink:
13. srp 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 tak neviem ako si vyzerala predtym. ale cez to tricko ho velmi nevidno, mozno keby si si hole brusko odfotila. ale urcite neni prilis velke na 4 mesiac, kazda sme predsa ina a inak nam brusko rastie :slight_smile:
13. srp 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, dnes som v praci vobec, ale vobec nic nespravila, iba tu na fore som. no mna snad vyhodia. a to tu 1.8. nastupil moj novy clovek a pyta sa ma veci a ja som ho odbila, ze mam vela prace :slight_smile: xixi. no mna tu asi zabiju :slight_smile:
mam vase datumy. teraz v praci nemam na to tolko casu, aby som aj tu stihla vas citat a reagovat a tu sa venovat novemu kolegovi a este sa pokusit aj pracovat. ale cez vikend sa ten moj na mna kasle, takze si to uzijem sama s mojou mackou a numerologiou a odpisem vam :slight_smile:
13. srp 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 - zaujima ma este ako sa urcuje numerologia podla mena dievcatam -kedze po vydaji zmenia uplne meno
13. srp 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak, teraz som bola na wc a znova krvacam :confounded: ved lezim cely cas :frowning2: :confounded: ja uz som zufala, neviem, co mam robit...
13. srp 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav
@bambulka0406 dakujem, ukludnili ste ma. lebo uz ani stiahnut nejde :slight_smile: dnes mi kolega hovori, ze som podla neho pochudla (az na to brusko), ale mne sa nezda. ved uz mam svoju vahu naspet. inak to uz mam na sebe tehu riflovu suknu. odfotim sa aj bez oblecenia, ale to poviem priatelovi a dam aj to sem.
13. srp 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 ja som tiez nic nespravila este, ani vcera, lebo som tu bola stale :grinning: idem aj ja robit nieco, ale necham si vas zapnute a obcas nakuknem :wink:
13. srp 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek