• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@slavkav tam sa to meni, prijmes ine meno a menia sa ti aj tvoje osobne vybracie. je na to jeden vystizny vtip co koluje a je v nom dost pravdy. zena sa mysli, ze muz sa po svadbe zmeni a on sa nezmeni a muzi si mysli, ze zena sa po svadbe nezmeni a ona sa zmeni. zalezi ake meno prijmes. castokrat sa ti moze pohorsit, ale aj polepsit. takze ano meni sa to.
13. srp 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta to nemyslis vazne, rozpravala si sa o tom s doktorom? nebolo by dobre zas tam zbehnut? si bola len na tej pohotovosti vtedy
13. srp 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta: to je mi lito, ze zase krvacis :cry:

@kwetinka: ja jsem taky v praci jeste nic neudelala :sweat_smile:
@sharlotta to mi je moc luto. drz sa. neboj sa ono to bude dobre. vraj je na to dobra voda s citronom. hlavne lez a nevstavaj z postele.

@bambulka0406 :slight_smile: tiez si to tu necham zapnute a nakuknem a popritom sa budem snazit pracovat. len este ani na obede som nebola :slight_smile:
13. srp 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce vsak nas vyrazia :slight_smile: a potom, cez vikend budeme doma robit :slight_smile: ty si tusim tiez spominala, ze si v IT. ci sa mylim?
13. srp 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 ja som blíženec a on kozorožec
13. srp 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 ved ja tam uz chodim pomaly ako na klavir, uz sa aj hanbim jej volat, ale bojim sa. Teraz ma moja dr. dovolenku...
13. srp 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta tak len lezkaj a bud kludna :slight_smile: urcite to prejde
13. srp 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka, ne, ja jsem jako administrativni pracovnice :slight_smile:
13. srp 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce - ďakujem - mám aj fotky bruška sper dvoch dní - len som ich ešte nestihla stiahnuť z foťáka do PC :wink:

@arrett - krásne bruško, ja ho mám skôr okrúhle

@sharlotta - môj manžel kozorožec - ja aj vtipný :slight_smile: To s tým krvácaním ma mrzí - dúfam, že to čo najskôr prejde

13. srp 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca aj mi sme uz spokojny, pred nejakým casom nam to dost skripalo ale vsetko sa vyriesilo, ja som dospela, on prehodnotil nejake veci a slape nam to vyborne /musim si zaklopat/
@mafynka - myslim ze nemas uz co riesit a suhlasim so vsetkym co kocky napisali, nema a nebude to mas s takym chlapom zmysel, je strasny sebec ze ti take veci pise, ze dava akcie na prve miesto, neviem ale myslim ze 35 rocny chlap ked takto rozmysla v zivote si poriadnu rodinu nezalozi a nezasluzi si ta ani vase malinke....
13. srp 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta mnohe tehulky krvacaju :pensive: lazkaj si a pospinkaj si , nebojkaj hlavne mysli na same pekne veci :sweat_smile: :wink:
13. srp 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta - nemala by si nahodou mat teraz v tomto case akoze kramy?
13. srp 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav ja neviem, uz to nepocitam...
@henri001 uz som zacala znova pozitivne mysliet, no toto ma zase odrovnalo, bojim sa... :unamused:
13. srp 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta neboja sa, urcite je vsetko v poriadku tiez som citala ze mnohe tehulky krvacaju.....a co sa tyka bruska ani ja este nemam skoro ziadne a to som na konci 16 tyzdna...skusim hodit foto ak mi pojde pripojit mobil...
13. srp 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 - my sa tiež zvykneme aj pohádať - ale vždy si to potom vysvetlíme. Ja viem, čo vadí jemu a on vie, čo vadí mne a som s ním ako s manželom veľmi spokojná. Ja tiež nie som jednoduchá povaha :grinning:
13. srp 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak pohadat se je zdrave sem tam obcas :wink:
13. srp 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca no to ano, hadka pride obcas, ale uz sa hadame menej ako predtym, u nas je este to ze moj manzel je odomna o 13 rokov starsi a ja som si nato nejak nevedela zvyzknut, a musela som pochopit co je pre mna prvorade ci kamaratky,diskoteky alebo on a to ze si s nim chcem zalozit rodinu a byt stastna.....chvalabohu som dostala rozum a funguje nam to, sme spolu uz skoro 6 rokov =D
13. srp 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
o babo sme sa snazili vyse roka, roka a pol, nie a nie otehotniet ale vymenila som gynekologa, vyliecila som sa s infekcie, bola som na prvej folikulometri a hned na prvy raz sa nam to podarilo /asi islo o to ze sme to robili vzdy nespravny cas, takto nam pomohla sestricka tym ze nam povedala ktory den sexovat a bolo po probleme =D a teraz nam v brusku rastie nas maly zazrak =D
13. srp 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 u nas je rozdiel 10 rokov a ja cakam kedy on pochopi to co si pochopila ty, ale 38 rocny chlap by uz mohol, alebo uz nikdy?
13. srp 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 - my sa nehádame často - len občas. Môj manžel je odo mňa starší o 4,5 roka - čo je úplne výborný vekový rozdiel. My sme spolu 9 rokov a z toho 7 rokov sme manželia. :slight_smile:
13. srp 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 no to by uz mohol kedže ma 38, ja som to musela pochopit veeelmi skoro =D ale som rada som s nim stastna, vyhovuje mi ze je odomna starsi, rozumnejsi =D
@leginca mi budeme mat v septembri vyrocie 2 roky manželstva =D
13. srp 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ten muj je o 10 let starsi :slight_smile: a za 14 dni spolu budeme rok jako manzele :grinning:
13. srp 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce mne sa vzdy pacili starsi, nikdy som si nevedela predstavit vztah s niekym co ma tolko rokov ako ja, ale tak kazda sme ina a kazdej sa paci nieco ine xixi....mne sa pacia starsi muzi, su rozumnejsi, a skusenejsi a to mi vyhovuje aby ma niekto vedel usmernit =D
13. srp 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta nejdes radsej k dokimu? :frowning2:
13. srp 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 tak ja mela i o 4 roky mladsiho, ale v te dobe ja uz myslela na rodinu a on ne, tak proto jsme se rozesli :slight_smile:
13. srp 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 presne tak, ale este ked je starsi neznamena, ze mudrejsi odomna, ale mudrejsi od chlapov jeho rovesnikov. i ked ten moj....no v niektorych veciach je riadne mimo
13. srp 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka moj nazor je taky, ze ak chlap nedospeje do 25, tak nikdy... sama som mala takeho, a ukoncila som to, nemohla som urobit lepsiu vec, teraz mam uzasneho manzela, ktory mi spravi skoro vsetko, co mi na ociach vidi ...
13. srp 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja jsem mela 3 nekolika lete vazne vztahy, ale az ten ctvrty je pravy :grinning:
13. srp 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek