TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

Zdravím všechny maminky. Je tu už taková, která čeká mimčo stejně jako my?
kwetinka1
13. srp 2010
@slavkav tam sa to meni, prijmes ine meno a menia sa ti aj tvoje osobne vybracie. je na to jeden vystizny vtip co koluje a je v nom dost pravdy. zena sa mysli, ze muz sa po svadbe zmeni a on sa nezmeni a muzi si mysli, ze zena sa po svadbe nezmeni a ona sa zmeni. zalezi ake meno prijmes. castokrat sa ti moze pohorsit, ale aj polepsit. takze ano meni sa to.
bambulka0406
13. srp 2010
@sharlotta to nemyslis vazne, rozpravala si sa o tom s doktorom? nebolo by dobre zas tam zbehnut? si bola len na tej pohotovosti vtedy
denne73
13. srp 2010
@sharlotta 😞
cutce
13. srp 2010
@sharlotta: to je mi lito, ze zase krvacis 😢

@kwetinka: ja jsem taky v praci jeste nic neudelala :-N
kwetinka1
13. srp 2010
@sharlotta to mi je moc luto. drz sa. neboj sa ono to bude dobre. vraj je na to dobra voda s citronom. hlavne lez a nevstavaj z postele.

@bambulka0406 🙂 tiez si to tu necham zapnute a nakuknem a popritom sa budem snazit pracovat. len este ani na obede som nebola 🙂
kwetinka1
13. srp 2010
@cutce vsak nas vyrazia 🙂 a potom, cez vikend budeme doma robit 🙂 ty si tusim tiez spominala, ze si v IT. ci sa mylim?
alexis13
13. srp 2010
@kwetinka1 ja som blíženec a on kozorožec
sharlotta
13. srp 2010
@bambulka0406 ved ja tam uz chodim pomaly ako na klavir, uz sa aj hanbim jej volat, ale bojim sa. Teraz ma moja dr. dovolenku...
bambulka0406
13. srp 2010
@sharlotta tak len lezkaj a bud kludna 🙂 urcite to prejde
cutce
13. srp 2010
@kwetinka, ne, ja jsem jako administrativni pracovnice 🙂
leginca
13. srp 2010
@cutce - ďakujem - mám aj fotky bruška sper dvoch dní - len som ich ešte nestihla stiahnuť z foťáka do PC 😉

@arrett - krásne bruško, ja ho mám skôr okrúhle

@sharlotta - môj manžel kozorožec - ja aj vtipný 🙂 To s tým krvácaním ma mrzí - dúfam, že to čo najskôr prejde

alexis13
13. srp 2010
@leginca aj mi sme uz spokojny, pred nejakým casom nam to dost skripalo ale vsetko sa vyriesilo, ja som dospela, on prehodnotil nejake veci a slape nam to vyborne /musim si zaklopat/
@mafynka - myslim ze nemas uz co riesit a suhlasim so vsetkym co kocky napisali, nema a nebude to mas s takym chlapom zmysel, je strasny sebec ze ti take veci pise, ze dava akcie na prve miesto, neviem ale myslim ze 35 rocny chlap ked takto rozmysla v zivote si poriadnu rodinu nezalozi a nezasluzi si ta ani vase malinke....
henri001
13. srp 2010
@sharlotta mnohe tehulky krvacaju |-| lazkaj si a pospinkaj si , nebojkaj hlavne mysli na same pekne veci :-N 😉
slavkav
13. srp 2010
@sharlotta - nemala by si nahodou mat teraz v tomto case akoze kramy?
sharlotta
13. srp 2010
@slavkav ja neviem, uz to nepocitam...
@henri001 uz som zacala znova pozitivne mysliet, no toto ma zase odrovnalo, bojim sa... :-|
alexis13
13. srp 2010
@sharlotta neboja sa, urcite je vsetko v poriadku tiez som citala ze mnohe tehulky krvacaju.....a co sa tyka bruska ani ja este nemam skoro ziadne a to som na konci 16 tyzdna...skusim hodit foto ak mi pojde pripojit mobil...
leginca
13. srp 2010
@alexis13 - my sa tiež zvykneme aj pohádať - ale vždy si to potom vysvetlíme. Ja viem, čo vadí jemu a on vie, čo vadí mne a som s ním ako s manželom veľmi spokojná. Ja tiež nie som jednoduchá povaha 😃
cutce
13. srp 2010
tak pohadat se je zdrave sem tam obcas 😉
alexis13
13. srp 2010
@leginca no to ano, hadka pride obcas, ale uz sa hadame menej ako predtym, u nas je este to ze moj manzel je odomna o 13 rokov starsi a ja som si nato nejak nevedela zvyzknut, a musela som pochopit co je pre mna prvorade ci kamaratky,diskoteky alebo on a to ze si s nim chcem zalozit rodinu a byt stastna.....chvalabohu som dostala rozum a funguje nam to, sme spolu uz skoro 6 rokov 😃
alexis13
13. srp 2010
o babo sme sa snazili vyse roka, roka a pol, nie a nie otehotniet ale vymenila som gynekologa, vyliecila som sa s infekcie, bola som na prvej folikulometri a hned na prvy raz sa nam to podarilo /asi islo o to ze sme to robili vzdy nespravny cas, takto nam pomohla sestricka tym ze nam povedala ktory den sexovat a bolo po probleme 😃 a teraz nam v brusku rastie nas maly zazrak 😃
kwetinka1
13. srp 2010
@alexis13 u nas je rozdiel 10 rokov a ja cakam kedy on pochopi to co si pochopila ty, ale 38 rocny chlap by uz mohol, alebo uz nikdy?
leginca
13. srp 2010
@alexis13 - my sa nehádame často - len občas. Môj manžel je odo mňa starší o 4,5 roka - čo je úplne výborný vekový rozdiel. My sme spolu 9 rokov a z toho 7 rokov sme manželia. 🙂
alexis13
13. srp 2010
@kwetinka1 no to by uz mohol kedže ma 38, ja som to musela pochopit veeelmi skoro 😃 ale som rada som s nim stastna, vyhovuje mi ze je odomna starsi, rozumnejsi 😃
@leginca mi budeme mat v septembri vyrocie 2 roky manželstva 😃
cutce
13. srp 2010
tak ten muj je o 10 let starsi 🙂 a za 14 dni spolu budeme rok jako manzele 😃
alexis13
13. srp 2010
@cutce mne sa vzdy pacili starsi, nikdy som si nevedela predstavit vztah s niekym co ma tolko rokov ako ja, ale tak kazda sme ina a kazdej sa paci nieco ine xixi....mne sa pacia starsi muzi, su rozumnejsi, a skusenejsi a to mi vyhovuje aby ma niekto vedel usmernit 😃
mafynka
13. srp 2010
@sharlotta nejdes radsej k dokimu? 😞
cutce
13. srp 2010
@alexis13 tak ja mela i o 4 roky mladsiho, ale v te dobe ja uz myslela na rodinu a on ne, tak proto jsme se rozesli 🙂
kwetinka1
13. srp 2010
@alexis13 presne tak, ale este ked je starsi neznamena, ze mudrejsi odomna, ale mudrejsi od chlapov jeho rovesnikov. i ked ten moj....no v niektorych veciach je riadne mimo
minnehaha2005
13. srp 2010
@mafynka moj nazor je taky, ze ak chlap nedospeje do 25, tak nikdy... sama som mala takeho, a ukoncila som to, nemohla som urobit lepsiu vec, teraz mam uzasneho manzela, ktory mi spravi skoro vsetko, co mi na ociach vidi ...
cutce
13. srp 2010
tak ja jsem mela 3 nekolika lete vazne vztahy, ale az ten ctvrty je pravy 😃

Začni psát odpověď...

Odešli