• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@mafynka - ja som pred 10-timi rokmi tiež mala partnera pre ktorého boli kamaráti na prvom mieste - a aj sme sa rozišli a som rada - iba by som sa trápila. :slight_smile:
13. srp 2010 ve 13:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@leginca len keby to nebolo take tazke
13. srp 2010 ve 14:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka - Ty sama si musíš zvážiť všetky pre a proti - my tu Ti môžeme napísať svoj názor :wink:
13. srp 2010 ve 14:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka co ja jsem delala je, ze jsem si predstavila jestli bych byla v budoucnu s nim stastna :wink:
13. srp 2010 ve 14:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Dám si zmrzlinu, nedam si zmrzlinu, dám si zmrzlinu, nedam si zmrzlinu, dám si zmrzlinu, nedam si zmrzlinu, dám si :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. srp 2010 ve 14:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@arrett daj aj za mna :slight_smile: ja som bola na obede a konecne som aj druhe zjedla. sice len polovicu a som na prasknutie, zmrzlinu teraz do seba nenapcham, ale ked pretravi, tak pojdem si dat.
13. srp 2010 ve 14:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@arrett jakou zmrzlinu si das? Ja miluju takovy ty kremovy, ale zjistila jsem, ze se delaji z vajicek :confounded:
13. srp 2010 ve 14:58  • Odpověz  • To se mi líbí
jezis vy mi robite chutky ...
13. srp 2010 v 15:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta ahoj lez nohy hore ... asi mas placentu to ustenie (neviem teraz presne ten vyraz :cry: ) nizko pri krcku a vtedy to sarapati , ascorutin beries ?
13. srp 2010 v 15:19  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@kkiki Placenta praevia??? To mám ja. Mi prekruva krcok maternice. Ale ona sa ešte zvykne rastom maternice posunúť.
Klasická cokoladova. Vajca, nevajca...ak mám chuť tak jem.
13. srp 2010 v 15:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@arrett ja uz vazne nevim co si o tom myslet, ale to ted jsem ji jedla a testy mi vysly na 1:4500
13. srp 2010 v 15:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@arrett no presne to :slight_smile: ja som to mala v 12tt a isli sme na dovolenku tak mi dal doki preventivne ascorutin keby nieco, tak este si dava pozor, sono mam az 24, tiez vravel ze tak za tyzden by sa to malo posunut smerom hore :slight_smile:
13. srp 2010 v 15:29  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, no já si teda dávám docela pozor na to, co jím, přiznám. Hlavně po tý salmonele se bojím snad všeho. Spoustu potravin jsem úplně vyčlenila. Ono sice chut by byla, ale nechci ohrožovat miminko a hlavně mi to přijde zbytečné. :sweat_smile:
13. srp 2010 v 15:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@arrett ja mam rada vanilkovu a tiez jem vajcia nevajcia :slight_smile:
13. srp 2010 v 15:37  • Odpověz  • To se mi líbí
no zeny toto sa robi tehotnej s chutkami dajte pokoj s tou zmrzlinou(vecer tusim vyzenem draheho na nakup) :grinning:
13. srp 2010 v 15:44  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte holky.Takže kontrola dopadla bez problémov :grinning: miminko nám krásne rastie a veselo si tancuje:slight_smile:dnes som mala s USG velký zážitok.Bolo to úžasné ako sa hýbalo a kopalo nožičkami... :slight_smile: Už máme 8,4cm.Čiže ako som si aj myslela,ten nový lekár,u ktorého som bola min.týžden,nás zle zmeral....Na ďalší usg idem až 10.9.,takže sa načakám....
@arrett krásne bruško :wink:
@cutce gratulujem k výsledkom:slight_smile:to je skvelé:slight_smile:
sharlotta-hlavne odpočívaj a snaž sa ukludniť....ak by ti to neprešlo,radšej chod k lekárovi.Na krvácanie existujú aj injekcie.Ja na ne chodím už od začiatku tehu.Raz do týždna.Tu sa volajú Proluton.Je to na to aby sa predišlo krvácaniu(tiež k pozastaveniu)je to aby sa zabránilo k odlučovaniu placenty....
13. srp 2010 v 15:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@suzanna85 tak to je skvely, ze jsi videla malinky a rikal ti co to bude? Ja jdu az 24.9. na dalsi :frowning2:
13. srp 2010 v 15:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@cutce nie.ešte nič nevidel :frowning2: ,ale hádam za 4 týždne už budeme vedieť :sweat_smile: už sa neviem dočkať toho ako mi to oznámia a ja to oznámim manželovi:slight_smile:
13. srp 2010 v 15:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Suzi: on s tebou na scany nechodi?
13. srp 2010 v 15:54  • Odpověz  • To se mi líbí
doteraz chodil zakaždým,ale dnes som bola objednaná na ráno a on ráno nemože.Z práce ho nepustia.A dalšie sono mám tiež ráno,takže pravdepodobne pojdem zase sama....uvidíme.
13. srp 2010 v 15:58  • Odpověz  • To se mi líbí
aha, to je skoda a neslo to objednat na odpoledne? A proc ho z prace nepusti?
13. srp 2010 v 15:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@cutce neviem,ale nejak mi to nevadí....Chcem pohlavie počuť prvá a prekvapiť ho.Keby chcel íst so mnou,pustia ho,ale musel by si na to brať celý den dovolenku....
13. srp 2010 v 16:02  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to je blby, ze si na to musi brat cely den volno :astonished:
13. srp 2010 v 16:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@cutce no to teda je,ale inak to žial nejde :unamused: ...Ale myslím,že to bude ovela krajšie,ak sa to dozvie odo mna,v podobe nejakého darčeka(napríklad modré,alebo ružové paučky) :grinning: ,ako od doktora,takto narýchlo....už sa neviem dočkať ako mu to oznámim :grinning:
13. srp 2010 v 16:06  • Odpověz  • To se mi líbí
suzi: to bude krasny, snad se nam ty mrnousci natoci spravne abychom mohli videt :grinning:
13. srp 2010 v 16:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@cutce to dúfam :grinning: .... holky krásny víkend vám prajem.Ja už aj musím ísť,idem na návštevu....držkajte sa :wink:
13. srp 2010 v 16:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Suzi: papa a tobe taky krasny vikend :wink:
13. srp 2010 v 16:12  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte mozem sa k Vam pridat?aj my cakame mimmino 28.2 ,je to nase tretie babo
13. srp 2010 v 16:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@suzanna85 ahoj, tak gratulujem. ja som toto zazila minuly tyzden a je to fakt skvele :slight_smile: pekny vikend
13. srp 2010 v 16:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@teodorka vitaj medzi nami. tretie? tak to je parada. ja by som tak minimalne dve najidealnejsie 3 chcela. inak to si uz zbehla v tehotenstve. tu sme vacisnou prvorodicky a aspon nam poradis :slight_smile:
13. srp 2010 v 16:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek