• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@teodorka ahoj vitame te :slight_smile:
13. srp 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
kwetinka dik za privitanie :slight_smile: no ja som rodila uz davno obidvoch chalanov tak neviem ci som uz taka zbehla :dizzy_face: tiez to bude pre mna po takom case novinka :slight_smile: :slight_smile:
13. srp 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 no to ano...aj ten moj je v niektorych veciach ako dieta =D
13. srp 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teodorka aj ja ta vítam =D.....aspon nam budes davat užitočne rady, kedže to mas tretie =D
13. srp 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak muj je dite porad, jeho prace je totiz navrhovani detskych hrist, takze kdyz jsou hotovy tak je i zkousi :grinning: :grinning: :grinning:
13. srp 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teodorka ahoj teodorka tak to sme dve :wink: :wink: :wink:
13. srp 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73
@teodorka pozeram, ze ako pekne ste zladili mena a obe mate chlapcov. tak vam prajem baby :slight_smile:
13. srp 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 :wink: :wink: :wink: ďakovam
13. srp 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
nie ste tu niektora z BA alebo okolia z BA. rada by som robila nejaku aktivitu ako plavanie alebo nieco vhodne pre tehotne a nechce sa mi velmi samej chodit, tak by som bola rada, keby sa niektora prida.
13. srp 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby dik vsetkym :slight_smile:
denne jeeej tak isto dvaja chlapci a po dlhej dobe tretie?veru prajme si dievcatka :slight_smile: ja vravim ze mne je jedno co to bude ale zase na druhej strane uz chlapcekov viem akych vyrabame :grinning: a chcela by som vediet ako by vyzeralo aj dievcatko :slight_smile: :slight_smile:
13. srp 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teodorka heheh suhlas ,ja som si akosi vsugerovala že dievčatko. Len môj mm ma zlosti a vola ho Filipko
13. srp 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak idem teda na pohotovost...drzte palce...
13. srp 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta myslim na teba
13. srp 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta: hodne stesticka :wink:
13. srp 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ja mam vsugerovane dievcatko :sunglasses: a aj chlapci chcu sestricku a tiez mm je pesimista ze to bude urcite chalan :confused:
13. srp 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dievcata. no to mi dalo zabrat, vsetko docitat :grinning:
tak len v kratkosit:

vsetky svadobne, co ste sem dali sa mi velmi pacia. sharlotta, podla tvojho opisu som cakala uplne jednoduche saticky, bola si krasna nevesta tak ako bude bambulka a ostatne, co sa na to chystaju :slight_smile:

k vahe: no ja sa pridavam ku cutce :slight_smile: momentalne nemam chut ani odvahu ist na vahu, ale zo zaciatku ako som prestala fajcit som hned pribrala na 67 kg, cize 7 kg. momentalne netusim, v pondelok mam poradnu, tak ma tam asi vystrie. ale moze to byt aj tou mojou znizenou cinnostou stitnej zlazy. teda urcite to ma vplyv, tak dufam, ze sa to konecne ukludni a dr. odhadla spravnu hodnotu hormonov. a meriam 168 cm.

vitam vsetky nove tehulky a dodatocne gratulujem :slight_smile:

gratulujem ku kontrolam a tesim sa s vami, ze je vsetko ok :wink:

znamenia: no ja som vahy a priatel blizenec. zevraj velmi dobra kombinacia. medzi nami je tiez dost vysoky vekovy rozdiel, skoro 14 rokov, ale nemenila by som :sunglasses:

mafynka, pridavam sa na stranu bab a tiez si nemyslim, ze je normalne, co ten tvoj vyvadza. ked som si precitala, kolko ma rokov, neveria som vlastnym ociam. toho uz nezmeni nic!!! je to tazke, ale nevracaj sa.

kwetinka je mi luto, nemam z vas dobry pocit po precitani tvojich reakcii. ale zasa, toto je kvazy anonymne forum a vacsinou sa tu baby stazuju na polovicky, malokedy chvalia. takze si mozem urobit len negativny usudok, bohuzial. clovek v takom veku by uz mal davno vediet co chce. a to rozmyslanie, sesternica atd. to sa mi vobec nepozdava. ja by som uz davno zakrocila, ale mozno preto, ze ja som velmi ziarliva. uz ste mali spolu davno byvat, ale to je moj nazor.

este sa vratim k horoskopom, znameniam, numerologii. tiez by sme chceli riesit svadbu, ale bohuzial mame velmi tazku financnu situaciu. a tak nechceme nic uponahlat. aby to, ze sme manzelia neurobilo viac zla ako dobra. este minuly tyzden sme sa dohodli, ze sa zoberiem na dovolenke v septembri, ale vsetko sa skomplikovalo, tak vas prosim, skuste sa na mna (nas) pozriet, kto sa do toho rozumie. dakujem vopred. datumy popripade dodam.

a uz ked som sa rozpisala.... v pondelok mam prvu poradnu a konecne uvidim babo. velmi sa tesim, ale aj obavam (kvoli tej stitnej zlaze). a zajtra ideme na svadbu, takze tento vikend mi rychlo ubehne :slight_smile:

sharlotta drzim palce. urcite budete v poriadku :slight_smile:
13. srp 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 dík :slight_smile:dnes je síce piatok 13-teho,ale ja mám skvelý den....dúfam,že aj tak zostane.A to želám každej z vás :wink:
@sharlotta hlavne tebe moja,držíme palčeky....
@teodorka pekne vítam :slight_smile:
13. srp 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta drzkaj sa moja
13. srp 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
babulky uz mate nieco kupene pre drobcov?
13. srp 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka - ja este nemam nic
13. srp 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav mas nieco aj odlozene?
13. srp 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka - myslis od dcerky? skoro nic. teda musim pozistovat u starych rodicov, ci nieco bude k dispozicii. ale je pravda, ze mi akurat dnes hovorila kamaratka, ze mi nejake veci pozicia. ja som skoro vsetko popredala
13. srp 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co sa tyka oblecka - krasne veci maju v tescu - a aj je to celkom dobrej kvality - je to niekedy verna kopia nextu :wink: . ked som teraz videla tie babatkovske veci - nadherne. ale tie sa daju kupit aj za lacno na bazariku - pre tych najmensich su skoro ako nove, kedze to nosia len chvilku
13. srp 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav ja som sa rozhodla,ze ak najblizsej kontrole bude vsetko ok, tak malickemu nieco kupim,,,strasne sa o neho bojim
13. srp 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
@mafynka ako si dopadla na pohotovosti

vítam nové maminky-tehuľky :wink:
13. srp 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 ja som nebola na pohotovosti,ale sharlotka
13. srp 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka - kup si pre radost :wink: neboj, vsetko bude ok.
13. srp 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1
@suzanna85
@cutce
@mafynka tak si ma tu nechali, vraj mam nizko placentu a aj sa mi odlucuje :frowning2: Tak neviem, dokedy tu budem, ale hadam bude vsetko dobre a dobojujeme to do zdarneho konca :unamused:
13. srp 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta moja budem na vas mysliet,,pohladkaj brusinko, tvoj drobcek je predsa bojovnik,,drzkajte sa
13. srp 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta - drzim palce, dobre ze si isla. drzte sa a oddychuj.
13. srp 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek