• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@sharlotta drzim palce...hlavu hore :slight_smile: bude dobre :slight_smile:
13. srp 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak ahojte vsetky :slight_smile: nestihala som nejak skor napisat, klasicky vecer tu uz skoro nikoho neni...mna dnes hrozne boli cele brucho, podbrusko, neviem, ci sa to tam natahuje alebo co, ale to sa mi zda uz dost neskoro na takuto bolest...nemate to este teraz niekedy nejaka z vas?
@teodorka vitaj vo februarovkach :slight_smile: a drzim palce, nech je to teraz baba.. ja som si tiez najskor myslela, ze to bdue dievca, ale teraz sa mi skor zda, resp. citim to tak, ze to bude zasa chalan..inak som zvedava, kto bude najskor vediet, co caka...ja som to pri malom vedela prvy den 15tt :slight_smile:
13. srp 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1112 ja este nie som tak daleko, tak ti neviem poradit s bolestou bruska. mna skoro vobec neboli.
ty si vedela pri malom uz v 15tt? to ako? :astonished: ja by som to uz tiez velmi chcela vediet :slight_smile:

13. srp 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 maly sa otrcil a bolo :slight_smile: podla utz.. ale pochybujem ze take stastie budeme mat aj teraz...predsa len je to skor nahoda
13. srp 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1112 jeeej, to muselo byt zlate :slight_smile: tebe tak neskoro robili ultrazvuk? lebo mne idu prvykrat po potvrdeni az v pondelok co budem 12+4 a potom ze az v 20 tt.

ako zistim, ci mi bude robit dr. vysetrenie na tie vady? zatial mi len v 5+0 potvrdili tehotenstvo, min. tyzden v pondelok som bola na krvi a v pondelok idem na prvu poradnu. a ani neviem, co bude. moja dr. mi vobec nic nehovori :frowning2:
13. srp 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 no ja som s malym bola v 12tt na utz a robil tie merania, ktore mal, ale kedze jedna z nich (uz neviem co) sa nedalo spravit, tak mi v 15tt robil dalsi utz a vtedy uz videl pohlavie...a pri obidvoch razoch mi bral krv na AFP..
13. srp 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 a inac mne robi utz dost casto, teda vlastne na kazdej kontrole do 20tt
13. srp 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1112 aha :slight_smile:
no to je zaujimave s tym utz, ja som chcela, aby mi minuly pondelok urobila, lebo naposledy som tam bola 1.7. a od vtedy vobec nic az minuly tyzden odbery krvy. a sestricka ma znosila, ze co furt chceme ozarovat tie babatka, ze sa robi utz len trikrat. v 12tt, 20tt a este v nejakom 3? hlavneze som mala zle vysledky na stitnu zlazu a teraz neviem, ci je babo ok. no uz nech je ten pondelok a mozem sa ukludnit.
13. srp 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 to ma asi kazdy lekar inak...:slight_smile: neboj, v pondelok to bude v pohode :slight_smile:
13. srp 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka juj,som sa pomýlila,myslela som na scharlotu a klikla som na teba :unamused:
14. srp 2010 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta držím palce,pekne tam odpočívaj,budeme na teba myslieť :wink:
14. srp 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj bambulky :slight_smile:
dlhšie som tu nebola,malovali sme kuchyňu a chodbu,chceli sme aj spálňu,ale to by už bolo vela tak tú koncom augusta :slight_smile: včera som chcela nakuknuť,zase štrajkoval net :rolling_eyes:
idem niečo dočítať len neviem či zvládnem všetko,určite ste toho kopec naštebotali :zipper_mouth:
14. srp 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak je to jasné to dočítať je nad moje možnosti :sweat_smile:
14. srp 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta držím palčeky,nech ste čím skôr doma a všetko je ok :dizzy_face:
14. srp 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj baby
ja tiež čakám babeno začiatkom februára :slight_smile:
dúfam, že si užívate tehulkovanie bez problémov a tešíte sa ako ja na svoje poklady, aj ked my sa pasujeme cez stále prekážky :frowning2:
14. srp 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 Dobre ranko tehulky:slight_smile: Ako sa dnes máte?
Sarlotka - držte sa v tej nemocke. Všetko bude dobre:slight_smile: držím palceky

@marhulka13 Vitaj medzi nami:slight_smile: Ake starosti?
14. srp 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 ahoj :slight_smile: tak nech ti tie prekážky rýchlo pominú :dizzy_face:
@arrett ahoj :slight_smile: drobec už dáva poriadne kopance alebo ešte bublinkujete?
ja ešte nič,dr.povedal že tak 20tt :unamused: ja chcem kopančeky skôr :sweat_smile:
14. srp 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 Ahoj:slight_smile: Ako kedy to je. Včera večer sa mu asi búrka pacila, lebo sa vrtel o 106:slight_smile: Pri Simonkovi som mala prvé pohyby okolo 19 tt. Neboj sa, dockas sa:slight_smile: a potom budeš rada keď na chvíľku prestane:grinning: :grinning:
14. srp 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
arret , mimina321 - pri krvnych testoch mi zistili pozit. vysledky na hepatitidu c, takze u lekara som uz pomaly castejsie nez doma a stale netusime, co bude dalej... nechavame sa teda "prekvapit", co bude :unamused:
14. srp 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 neboj ked sa to lieči a si pod lekárskym dozorom.........
@arrett ja sa ti už neviem dočkať :sweat_smile:
idem na nákup,ale potom určite nazriem :zipper_mouth:
14. srp 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta myslim na teba a ozvi sa nam ako sa mate :slight_smile: neboj sa, vsetko dobre dopadne :wink:
14. srp 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 uz si tu riadne davno nebola. neboj, s tou stitnou zlazou to dopadne dobre :wink: inak s tou svadbou.... ked som nevedela ze som tehotna, my sme planovali chvilu tajnu svadbu na dovolenke... ale neni to take jednoduche. musis si neviem c vsetko na uradoch vybavit, potom aj na matrike v prislusnej krajine a nahlasit to tam musis 3-6 mesiacov dopredu. a to som si ja myslela, ze tam prideme vezmeme sa a bude. ale sme si to aj hned rozmysleli :slight_smile:
14. srp 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 zvladnete to :slight_smile: tam ide o to aby zeliminovali prenos na dieta
14. srp 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett vcera bola riadna burka a hlavne vietor, u nas vsetko spustosilo
14. srp 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta drž sa zvladnete to :wink: :wink: :wink:
14. srp 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta držkaj sa moja....vela síl a pozitívnej energie posielame :zipper_mouth:
14. srp 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky

nic nove so sharlotkou?
14. srp 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ahoj mafynka, ja upratujem, ty ako? uz je lepsie?
neviem nic nove, je v tej nemocnici :frowning2:
14. srp 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 je celkom to ujde,,depka ako hrom,,ale da sa,,mala by som sa dnes ucit
14. srp 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta nasa myslime na teba , drzime silno palceky :wink:
14. srp 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek